Įkraunama...
Įkraunama...

Tapetai

merginos, gal matėte kur gražių tapetų miegamajam, kurie sudaro įspūdį, lyg būtų aptraukta medžiaga siena?
Atsakyti
QUOTE(Elle_ @ 2014 11 18, 18:36)
merginos, gal matėte kur gražių tapetų miegamajam, kurie sudaro įspūdį, lyg būtų aptraukta medžiaga siena?

kažką tokio ?
https://www.google.l...g...tml;552;500



Atsakyti
Idomu, tokie tapetai ne kaip foto tapetai kainuotu? g.gif O norit visas sienas?
Atsakyti
QUOTE(Elle_ @ 2014 11 18, 18:36)
merginos, gal matėte kur gražių tapetų miegamajam, kurie sudaro įspūdį, lyg būtų aptraukta medžiaga siena?

Elitis http://www.elitis.fr/en/wallpaper/ - medziaga, kailis, oda ir pan. Pasirinkimas didelis. Realybeje dar geriau atrodo smile.gif
Atsakyti
Galbut zinot, kas klijuoja tapetus? Tapetai yra, o suklijuoti kam nera...... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*MM* @ 2014 11 18, 21:27)
kažką tokio ?



QUOTE(Kava&arbata @ 2014 11 19, 09:52)


dėkui, merginos, jau išsirinkau wub.gif
QUOTE(change @ 2014 11 20, 10:20)
Galbut zinot, kas klijuoja tapetus? Tapetai yra, o suklijuoti kam nera......  unsure.gif


pas mane tas pats dalykas... tik dar reikia sienas išlyginti..
Atsakyti
QUOTE(change @ 2014 11 20, 11:20)
Galbut zinot, kas klijuoja tapetus? Tapetai yra, o suklijuoti kam nera......  unsure.gif

Tapetus galima patiems susiklijuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kava&arbata @ 2014 11 21, 14:02)
Tapetus galima patiems susiklijuoti  4u.gif

ne visi moka, jei norisi gražiai biggrin.gif nors mes tai klijuojam patys (mano senelis, mamos draugas, mama, aš... - pas visus namuose išklijavom) , tai ir pas mane vieną sieną klijuosim. bet svetimiems tai nesiryžčiau, juolab labai brangių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*MM* @ 2014 11 21, 14:14)
ne visi moka, jei norisi gražiai  biggrin.gif  nors mes tai klijuojam patys (mano senelis, mamos draugas, mama, aš...  - pas visus namuose išklijavom) , tai ir pas mane vieną sieną klijuosim. bet svetimiems tai nesiryžčiau, juolab labai brangių  blush2.gif

Mes irgi patys klijuojam smile.gif ,gal tik neklijuociau kokiu isskirtiniu (kai pavirsius nelygus ar pan.)
Atsakyti
Sveikos...

Gal kur uzmatet velniskai pigiai tepetu likuciu?
Cia turiu toki viena dizaino projekta - reikia daug skirtingu tapetu. Bet kokio ilgio, teksturos ir pn...

GAL PAS JUMI kur atlike metosi koks puse/vienas kitas rulonelis?. smile.gif
Susikontaktuokit su manim per a.z ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mishkinuke @ 2014 11 21, 17:25)
Sveikos...

Gal kur uzmatet velniskai pigiai tepetu likuciu?
Cia turiu toki viena dizaino projekta - reikia daug skirtingu tapetu. Bet kokio ilgio, teksturos ir pn...

GAL PAS JUMI kur atlike metosi koks puse/vienas kitas rulonelis?. smile.gif
Susikontaktuokit su manim per a.z  ax.gif

paprastai ir parduotuvėse tuos mažus likučius paleidžia gan pigiai, su akcijom smile.gif bandyk kokius senukus, ermitažą...
Atsakyti
QUOTE(Kava&arbata @ 2014 11 21, 14:02)
Tapetus galima patiems susiklijuoti  4u.gif


Nera kam pagelbeti..... smile.gif Taip, zinau, keistai skamba, bet kartais tikrai taip nutinka... smile.gif
Atsakyti