Įkraunama...
Įkraunama...

dukra sako kad ji homoseksuali

QUOTE(Ramunita @ 2014 03 23, 09:07)
o tai... dabar ta mergaitė nenormali? o gal čia tu nenormali su tokiu požiūriu?

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Terroriste @ 2014 03 23, 09:27)
matot, kai kuriems zmonems atrodo (man irgi), kad visai nesvarbu ka paaugle pasake savo mamai, ar apie homoseksualuma, ar slapimo nelaikyma ar dar ka nors. Ji pasake mamai. Ir to nederejo paviesinti ant visos Lietuvos taip, kad ja pazistantys ar gimines atpazintu iki kol ji pati nutars, jog nori tia paviesinti. O mama viska ispliurpe, tik gerai, kad dar dukros nuotraukos neidejo. O, kad butu sutikus, jog jos pokalbis butu paviesintas, tai netikiu. Bet cia jau galetu pati autore parasyt, gi lankosi temoj, skaito. Tai tegul pati ir paraso ar dukra jai leido paviesinti savo orientacija, ar zino aplamai apie delfyje aprasyta savo istorija? Juk tai ne vien pasimetusios mamos istorija. Tai daug daugiau dukros istorija ir dukros gyvenimas.


Suprantu, bet manau, kad jeigu taip ar vienaip pasielgta, reiskia reikejo. Na nezinau ar ji turetu kazka aiskintis. Kam? Ji rase psichologui, nes jo komentarai yra tik viesi. Ta prasme, koks musu reikalas? Cia gi ju reikalas. Ju gyvenimas, ju atradimai, klaidos, patirtis. Mes tai cia prie ko? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Paklause , zmogus, kaip su tuo susitaikyt, o gal kas ka patyre panasaus, tai ne, visos pagatavos tuoj persikraustyt i svetima guzta ir padaryt savo tvarka doh.gif
Atsakyti
mes prie ko? Parase tokia tema forume, tai ir prie to, kad galim komentuot jos poelgius, nes sukurusi tema dave tam leidima (juk tam temos iskirtos - komentavimui). Ar taip reikejo, tai jau tikrai abejoju schmoll.gif Norejo, sugalvojo, bet ne reikejo. Gal kitos susimastys tai paskaite, ir pagalvos ar galima viska viesinti. Juolab tai, ka vaikas patikejo mamai. Nes jei leidimo viesinti nedave ir suzinos tai, tikrai praras mama dukros pasitikejima. Bent jau as tikrai labai uzpykciau, kad mama liezuvio uz dantu nesugebejo palaikyt. Na, OK, sunku jai(mamai), pasikalbet norejo, bet kam viesint taip, kad visi kas pazista atpazintu? Kazin kuris paauglys to noretu. Itariu, kad joks. Tegul ir kitos mamos pamasto ar galima viska ispasakot, ka vaikai jiems patikejo. Juk tai vaiku reikalas.
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2014 03 23, 11:07)
o tai... dabar ta mergaitė nenormali? o gal čia tu nenormali su tokiu požiūriu?



Gal ir nenormali aš unsure.gif geriau paliko ? Nelaikyčiau tai normaliu įvykių jei ir man taip nutiktų . Dėja........ unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lortea @ 2014 03 24, 08:38)
Gal ir nenormali aš  unsure.gif  geriau paliko ? Nelaikyčiau tai normaliu įvykių jei ir man taip nutiktų . Dėja........  unsure.gif

nu man tai iš esmės dzin,bet geriau jau tau taip nenutiktų,ne tavo,o tavo dukros labui...siaubas turėt tokią motiną,kurios požiūris būtų-tu nenormali doh.gif
Atsakyti
Aš tiesiog už tradicinę šeimą,tai taip blogai ? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lortea @ 2014 03 24, 17:25)
Aš tiesiog už tradicinę šeimą,tai taip blogai ?  unsure.gif

Aš irgi už tokią,bet nei lesbiečių,nei gėjų nelaikau nenormaliais...nelabai seniai vienam lt miestely-kaimely nusižudė berods 17metis paauglys,kai pasisakės tėvam apie savo orientaciją palaikymo nesulaukė,jie jį sugalvojo gydyt...įdomu kaip dabar tie tėvai jaučias...
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2014 03 21, 12:26)
na, bet zinot ka... man baisu ir bjauru pasidare perskaicius delfi straipsni ir komentarus. Nuosirdziai tikiuosi, kad temos autore, ne Laura, kad neturi 2 dukteru ir, kad ne Airijoj gyvena. Kad tuos duomenis parase noredama suklaidinti zmones. Nes kitaip... Kas bus, jei mergaitei kokia pussesere is Lietuvos parasys, kad apie ja ir jos seksualine orientaciaj mama internete prirasius? Ir dar raso, dar pasakoja! Kaip paaugle pasijaus? Juk ji kalbejo su mama, ne su zurnaliste, ji tikejosi konfidencialumo, o ne paviesinimo!

Manau, Airijoje yra tikrai daugiau nei viena Laura su 2 dukterimis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tapyras @ 2014 03 19, 11:55)
Na, kad vienos lyties mokyklose isbandomi homoseksualus santykiai nes nera iprasto kontakto su priesinga lytim -- tai yra viesa paslaptis. Panasiai kaip kalejimuose.



Niekada nebuciau apie tai pagalvojusi doh.gif Kaip tik visada galvojau kad paaugliui taip "saugiau" maziau pagundos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(applejuice @ 2014 03 25, 21:30)
Manau, Airijoje yra tikrai daugiau nei viena Laura su 2 dukterimis  biggrin.gif

aha, zinokit 5 yra, kur 8 metai Airijoj gyvena, turi 16 metu dukras besimokancias mergaiciu mokykloje. Net ne 5, o cielos 10. Arba ir daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Bulvė @ 2014 05 10, 11:48)
Niekada nebuciau apie tai pagalvojusi  doh.gif  Kaip tik visada galvojau kad paaugliui taip "saugiau" maziau pagundos  unsure.gif

Hormonai ir tam tikri zmogiski poreikiai nuo to niekur nedingsta. Tiesiog vienokias pagundas keicia kitos.
Atsakyti
QUOTE(Bulvė @ 2014 05 10, 11:48)
Niekada nebuciau apie tai pagalvojusi  doh.gif  Kaip tik visada galvojau kad paaugliui taip "saugiau" maziau pagundos  unsure.gif

Tik nebūtina dabar pult tikėt, kad jau būtinai taip ir būna. Visų pirma - priešingai gajiems mitams (kad taip nebebūna) tikrai ne visi paaugliai apskritai turi intymius santykius. Visų antra - net ir tie, kurie turi, tikrai ne visi puls "lipt" ant tos pačios lyties asmens vien dėl to, kad "negauna" kitos lyties intymaus dėmesio. Nenuvertinkit viso jaunimo iki gyvuliukų, nesugebančių tvarkytis su savo lytiškumu. Jaunimo yra visokio. Kaip ir suaugusių. wink.gif Ar jūs manot, kad ir kiekviena suaugus moteris negavus vyro, būtinai ims dairytis į moteris kaip galimas seksualines partneres? Ar vyras į vyrą, todėl, kad neturi moters?
Paskaičius toks jausmas, kad jaunimas tose ugdymo įstaigose toks neužimtas, taip neturi ką veikt, kad ten praktiškai nieko daugiau neveikia, o tik ieško kaip savo seksualines fantazijas realizuot.

O čia šiaip, rekomendacija, leidinys paaugliams apie lytiškumą. Čia kam nekyla panika vien dėl to, kad leidinys kriščioniškas. :]
Labiau tikėkit savo vaikais ir jų gebėjimu su savo lytiškumu elgtis atsakingai. Nes ko norėt iš paauglio, kai net jo tėvai netiki, kad jo vaikas tai gali...

Poreikiai tuo ir skirias nuo instinktų, kad vieni apibūdina žmogų, jiems turintį valios, gebanti juos apvaldyti, o kiti gyvūną. wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 15 gegužės 2014 - 15:48
Turejau drauge kuri save ivardino kaip homoseksualia, amzius tuo metu jau buvo apie 18 m. Tarp vaikinu demesio nesulaukdavo, tad manau tai itakojo tai, kad priesingos lyties atstovai nebuvo taip lengvai pasiekiami kaip merginos. Taciau mano nuostabai po 5 m. suzinojau, kad ji sekmingai istekejusi, ruosiasi susilaukti vaikelio, tad net 18 m. mergina negali buti 100% isitikinusi del savo lytines orentacijos, ypac jei tai susije su demesio is kitos lyties nebuvimo.

Del straipsnio, mamos, ar mazai lietuviu gyvenanciu Airijoje kurie turi 2 dukras? Is kur jus zinote kad autores vardas Laura, is kur jus zinote kad gyvenimo laikotarpi nurode tikslu tiek jums, tiek straipsnyje? Galu gale, ne visi tokius straipsnius skaito, taip kad drabstytis purvais nereiketu, nors labai lengva smerkti kita, nei kazka naudingo patarti...
Atsakyti