Įkraunama...
Įkraunama...

Mityba sportuojant II

Atropa belladonna, skanūs receptukai! Bet valgyčiau viena. :/ Šeimai sueina tik bulviniai blynai...

Manzuma, nežinau, ar skaitosi čia labai aukšta, bet priskiriu save prie aukštesnių-1.80cm.
Kolkas dėjau 6 dienas iš eilės meniu, kil nepabos-tęsiu. laugh.gif

Šiandien-penktadienis, o penktadieniais aš fiksuoju svorį. Kolkas visdar į minusą (per šią sav. -600gr-pats tas)-taigi penktadieniais pasilepinu jau ir nesąmonėm. laugh.gif

Spengla, skanus, įvairus meniu!
Atsakyti
QUOTE(manzuma @ 2014 05 16, 00:24)
Pusryciai: avizine kose (virta vandeny) su dziovintom slyvom (dubenelis)
Uzkandis: morku ir pastarnoku sriuba (puodelis)
Pietus: salotos is Icebergo, spinatu, buroku, ozkos surio, avokadu ir svogunu ir duonos rieke


O, pagaliau sriuba pamaciau meniu! thumbup.gif Net susimasciau: negi sriuba nera pakankamai geras patiekalas, kad vis pasigendu jos jusu visu meniu? g.gif

zuzi_šoka, puikus pokyciai! thumbup.gif Ir be labai didziuliu pastangu, ar ne?
Mes isvyke i kelione 5-ioms dienoms buvom, tai ojj, visa mano sveika mityba nuejo suniui ant uodegos, nes ir kokio vynelio/sampano nuolat gurksnojom, ir uzkandziavom vakarais, pvz. 22 val. ledu biggrin.gif Vandens mazai geriau, nes problema butu del wc (as daznai lakstau), kai kur nors isvaziave. Bandau grizt i doros kelia cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fei: 16 gegužės 2014 - 12:19
Klausimas Pumpum,kokia nuomonė apie riebalu degintojus(papildai),girdėjau kaip klube treneris siūlė moteriškei,tai ta net prunkštelėjo. biggrin.gif
Atsakyti
Kaiptik virsiu sriubą vaikams šiandien. Pati tai nemėgstu sriubų, lieku nei pavalgius, nei nepavalgius..laugh.gif
Taip, Fei, visada maniau, mad svorį mesti tai KANKYNĖ, badavimas, bulkų sapnavimas, bloga nuotaika, erzinanįys viliojantys kvapai, nekrentantis svoris arba krentantis ir tuojaupat grįžtantis su kaupu. Todėl sakiau ne ne, man nelemta. Aš pabandžiau kitaip-skaniai sveikai valgyt(nu ką neskaniai??? laugh.gif), judėt, judėt, judėt. Ir viskas. Sakau-po 300gr, 500, 200, 800, 400gramų, po 1.2kg, po 100 gramų (laugh.gif) kas savaitę minus, minus, minus. Tiesa, pliusa visada būna aplink mmm dienas , bet ai.. smile.gif

Dar ką pataisyčiau-vandens gal daugiau reiktų, dabar gaunas 2l+ nesporto dieną. Kolkas man pats tas, bet žiūrėsiu, gal padidinsiu vėliau. O be to vasara..savaime gausis.
Atsakyti
Zuzi_šoka, šauniai thumbup.gif Prieš mmm aš nė nesisveriu smile.gif

Pas mane šiandien vakarienei bus sriubos.
Meniu:
6 val bliūdas avižų košės su bananu ir keliom uogom, kava su rieke ožkų sūrio.
8:30 sportas
11:30 garinta vištiena su kalnu šviežių salotų, gabalėlis lydekos, kava su 3 graikiniais riešutais
vakarienė bus kokią 18-19, bus visko daug, penktadienis smile.gif burokėlių sriuba, kepta folijoj plekšnė su daržovėm, salotos, gal vyno šiek tiek raudono sauso su sūriu.

Atsakyti
QUOTE(Calmness @ 2014 05 16, 13:34)
Klausimas Pumpum,kokia nuomonė apie riebalu degintojus(papildai),girdėjau kaip klube treneris siūlė moteriškei,tai ta net prunkštelėjo. biggrin.gif

Nieko ten gudro smile.gif
Atsakyti
Na ką, vėl mano galvelė sukasi... nenumanau, nuo miego,streso,nerimo stokos r kokio bieso dar. Gal kraujotakos sutrikimas koks. Šiandien ryte jau planavau po susitikimo eiti sportan, ir susitikimo metu ėmė suktis galva, vos parėjau. Ryt bandysiu keliauti sportan.
Antra diena nesportuoju. Šią dieną, ypatingai sunkią, t.y. kupiną streso, be proto norisi saldaus...

5.15val. 50g.avižų dribsnių košės, 118g. banano ~300kcal.
7.30val. jogurtas su uogomis (200g.-10g.cukr.) -100kcal.
9.00val. stiklinė late ir mažytis saldainukas prie jos (susitikimas...įtampa ir ėmusi suktis galva doh.gif ) ~100kcal. - jei nenumažinau
12.00val. tunas 112g (100g.-95kcal.) ir daržovės (agurkas 100g., salota -100g., pomidorų-65g.) - 170kcal.
14val. obuoliukas - 100g.-40kcal.
15.30val. jogurtas narūralus (200g.-100kcal.), bananas 116g (107kcal.), šaukštelis kakavos ~20kcal. ~230kcal.
19.00val. bus varškė 250g.~ 250kcal.

kaip išprotėjus visą dieną unsure.gif

Papildyta:
Ir išvis, tai kojos kažkokia trauma ar kas dar, apsidžiaugiau, kad viskas gerai, tai dabar galva sukasi. Man niekad Lietuvoje taip nebūdavo. Ir liūdna ir pikta.
Dabar užsnūdau pusvalandį - nubudau, skauda galvą, po jogurto skandį biggrin.gif siaubas... nesakykit, kad senatvė
Atsakyti
Paregistruosiu ir aš kelias dienas meniu dėl įdomumo, taip ''suregistravus'' galima objektyviau pažiūrėt biggrin.gif
Bananas
(Sportas)

Bananas, morkų sultys

Cappuccino

Širdelių blynai ( 2 baltymai, 1 pilnas kiaušinis(anties), kokoso miltai, migdolų miltai, kokosų pienas), bananų ledai (~1,5 šaldytų bananaų, šiek tiek kokosų pieno)

Trinta sriuba ( lešiai, žirniai, morka, bulvė, saliero šaknis + ant viršaus kanapių sėklų )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Féline: 16 gegužės 2014 - 17:51
Feline, idomus meniu. Idomus blyneliai (kokosu miltai? bigsmile.gif )
e_lija, nu jau bent ne badas. rolleyes.gif Nezinau, kas ten per savijauta pas tave... Gal persidirbi? Truksta vitaminu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuzi_šoka @ 2014 05 16, 18:04)
Feline, idomus meniu. Idomus blyneliai (kokosu miltai?  bigsmile.gif )
e_lija, nu jau bent ne badas.  rolleyes.gif Nezinau, kas ten per savijauta pas tave... Gal persidirbi? Truksta vitaminu? g.gif

šiek tiek neįprastai su porcijom gavosi, dažniausiai pusryčiai būna sotesni, o poto mažėjimo tvarka vos ne biggrin.gif dabar atvirkščiai

kepiniai iš kokoso miltų yra kažkas nerealaus (kvapas wub.gif ) , beje ir sotu, išbrinksta tos drožlės skrandyje biggrin.gif kokosų miltų būna pirkt eko parduotuvėse, bet aš pati su kavamale drožles sumalu
Atsakyti
QUOTE(e_lija @ 2014 05 16, 18:04)

5.15val. 50g.avižų dribsnių košės, 118g. banano ~300kcal.
7.30val. jogurtas su uogomis (200g.-10g.cukr.) -100kcal.
9.00val. stiklinė late ir mažytis saldainukas prie jos (susitikimas...įtampa ir ėmusi suktis galva doh.gif ) ~100kcal. - jei nenumažinau
12.00val. tunas 112g (100g.-95kcal.) ir daržovės (agurkas 100g., salota -100g., pomidorų-65g.) - 170kcal.
14val. obuoliukas - 100g.-40kcal.
15.30val. jogurtas narūralus (200g.-100kcal.), bananas 116g (107kcal.), šaukštelis kakavos ~20kcal. ~230kcal.
19.00val. bus varškė 250g.~ 250kcal.


biggrin.gif tikrai, kad ne badas, 17.20val. 4dž.slyvos, obuoliukas ~110kcal.

Šiandien gal prasisuksiu su 1500kcal. doh.gif
Atsakyti
biggrin.gif klausykit, moteros, va, sėdžiu ir matau, kaip mano "roommate" (namo kaimynė ar kaip pavadinti 37m. moterį, kuri ir svečioj šaly stažuojasi) išsirikiavusi trijų rūšių šokolado batonėlius ir Digertive sausainių pakelius keičia ultra greičiu - kodėl pasauly nėr teisybės lotuliukas.gif Taip, ji azijietė, tad pusryčiai, pietūs ir vakarienė be ryžių neapseina. Tačiau ir kava su pienu ir cukrus... Nesportuoja - atrodo gerai. Minėjau, kad nėr teisybės? lotuliukas.gif
Atsakyti