Įkraunama...
Įkraunama...

2009 metų II pusmečio Klaipėdiečių mamytės

QUOTE(ciku_caku @ 2015 02 19, 17:32)
Labu smile.gif

Musu seimynele susilauke mazyles 02.02. 18.40h, 53 cm, 3640 gr, vardas Meta smile.gif

Sveikinimai !:-)
Atsakyti
QUOTE(ciku_caku @ 2015 02 20, 17:38)
Dekui smile.gif valgom, miegam ir kakojam smile.gif pradzioj buvom diena su naktim sumaisiusios smile.gif Vakaris dziaugiasi nauju savo vyresnio brolio statusu smile.gif  atrodo per trumpa laika labai paaugo jis...mazasis mano padejejas smile.gif


wub.gif Sveikinimai!
Atsakyti
Sveikinimai ciku caku
INgrida 2009 kokiu metu ant dantuko reikia deti silantus kai kruminukas jau pilnai islenda is dantenu?
Atsakyti
Niu mergiotės;) Kada organizuojam susitikimąsmile.gif kažkoks pasyvumas bendravime smile.gif)))


P.s. ciku caku, sveikinam su mamytės padėjėja smile.gif
Atsakyti
Dekui dekui visoms biggrin.gif
QUOTE(egnis @ 2015 03 11, 21:23)
Sveikinimai ciku caku
INgrida 2009 kokiu metu ant dantuko reikia deti silantus kai kruminukas jau pilnai islenda is dantenu?

Ingrida2009, aciukas uz Ergobaby wub.gif
Atsakyti
Sveikos,
ar visu vaikai eis rugseji i paruosiamaja klase? Ar jos darzeliose yra, o gal mokyklose?
Pasisakykit wink.gif
Atsakyti
Musu darzeli uzdarys remontui, eisim i mokykla paruosiamaja. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesiuuu: 04 gegužės 2015 - 06:35
Labas smile.gif
Vakaris eis i paruosiamaja ir pries vasara bus isleistuves, o kitamet vel isleistuves pries mokykla, tai net pasimeciau...daug "baliu" nusimato...
Atsakyti
Labutis:)
Turiu skubų klausimą. Ar kas nors lankote arba turite pažįstamų kas lanko lopšelį darželį Traukinukas Daukanto g. ? Nes jėzau tokių baisių atsiliepimų priskaičiau. Ir nei vieno teigiamo. Gavom jį Edvinui. Nors net nebuvau užrašiusi...
Atsakyti
Sveikos, senai matytos/girdėtos smile.gif

Eglė nuo rugsėjo 1 dienos jau keliaus į pirmą klasę 😊
Lankys verdenės mokyklą. Pateko pas mano didžiojo mokytoją (vyrą).
Papildyta:
QUOTE(InesaP @ 2015 05 21, 19:33)
Labutis:)
Turiu skubų klausimą. Ar kas nors lankote arba turite pažįstamų kas lanko lopšelį darželį Traukinukas Daukanto g. ? Nes jėzau tokių baisių atsiliepimų priskaičiau. Ir nei vieno teigiamo.  Gavom jį Edvinui. Nors net nebuvau užrašiusi...


Edvinui jau paruošiamojo? Negi nėra arčiau namų? Bandyk eiti į švietimo skyrių, gal pavyks persirašyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Idava: 09 birželio 2015 - 09:41
QUOTE(Idava @ 2015 06 09, 10:43)
Sveikos, senai matytos/girdėtos  smile.gif

Eglė nuo rugsėjo 1 dienos jau keliaus į pirmą klasę 😊
Lankys verdenės mokyklą. Pateko pas mano didžiojo mokytoją (vyrą).

oho kokios jus ankstyvos bigsmile.gif
o kodel ne i paruosiamaja klase?
Atsakyti
QUOTE(Sunrayja @ 2015 06 09, 21:28)
oho kokios jus ankstyvos
o kodel ne i paruosiamaja klase?

Taip tiesiog nusprendėme. Manau ji jau pasiruošusi mokyklai. Žinau, kad nuomonių šiuo klausimu yra visokių, bet aš tikiu kad ji susitvarkys. Pedagoginės tarnybos išvada irgi tokia. Eglė jau pažįsta mokytoją ir labai laukia mokyklos.
Šiaip Eglė nėra ta kurią gali stumdyti, manau susidraugaus su vaikais ir tuo pačiu mokės apsiginti (jau beveik metus karate lanko lotuliukas.gif )
Aišku mano nuomonė nėra objektyvi, bet man ji atrodo brandesnė už bendraamžius - tiek fiziškai, tiek socialine prasme.
Atsakyti