Įkraunama...
Įkraunama...

Kipras - grožio ir meilės deivės Afroditės sala

QUOTE(prilijo @ 2015 03 11, 17:42)
Sveikos.Pasidalinkit nuorodom,kas buvot patenkinti viesbuciu.Bilietus jau turim,dabar reik 4 padoru viesbuti pataikyt  g.gif


Grizom sekmadieni, tad ispudziai sviezi. Buvom 2 savaites, gyvenom 2 viesbuciuose. Pirma savaite gyvenom Limasolyje viesbutis, antra savaite gyvenom Pafose viesbutis.
Abu galiu rekomenduoti, superiniai viesbuciai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(doreme @ 2015 03 11, 18:14)
Ar cia normali kaina i Kipra (abi puses) 330 euru 2 znonems?


žiūrint kuriuo laiku
aš mokėjau 145, bet pirkau iš anksto ir balandžio mėnesiui
Atsakyti
as ir mokejau 145 euru, bet dabar ziuriu labai sukile kainos, tai manau vertetu palaukti jos kris.
Atsakyti
QUOTE(azzled @ 2015 03 17, 13:13)
as ir mokejau 145 euru, bet dabar ziuriu labai sukile kainos, tai manau vertetu palaukti jos kris.


na manau artimiausiems laikotarpiams nebekris
Atsakyti
Sveiki, gal turite atsiliepimu apie CHRISTOFINIA HOTEL? Agia Napos
Atsakyti
Sveikos,
Kaip su Kipro turkiškąja dalimi? Labai domintų atsiliepimai, ką ten pamatėte, kiek laiko užtrukote, per kur patekote, kaip su mašina, mašinos draudimu toje pusėje.. lankytini objektai, o gal turėjote viešbutuką porai dienų... Google maps'uose vaizdai toje pusėje pasakiški, todėl įtariu, kad per vieną dieną apsisukti nepavyks smile.gif
Atsakyti
Padėkit apsisprest g.gif Ar tikrai neverta važiuoti į Kiprą liepos pradžioj dėl karščių? schmoll.gif
Atsakyti
Sveiki. Žadu pirkti bilietus spalio mėnesiui į Larnaką, nes kol kas pigiausius bilietus randu, žmogui 140 eu... Ar normali čia kaina? Pigiau tikriausiai nebebus, o tik brangs?
Atsakyti
QUOTE(feruka @ 2015 03 22, 17:54)
Padėkit apsisprest  g.gif Ar tikrai neverta važiuoti į Kiprą liepos pradžioj dėl karščių?  schmoll.gif

kiekvienas savaip karštį pernešą smile.gif ir žiūrint kokių atosotgų pasyvių ar aktyvių, man asmeniškai per karšta liepo mėn tik maudytis nieko daugiau nesinori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pasaule @ 2015 03 23, 16:57)
kiekvienas savaip karštį pernešą  smile.gif ir žiūrint kokių atosotgų pasyvių ar aktyvių, man asmeniškai per karšta liepo mėn tik maudytis nieko daugiau nesinori  smile.gif

Dekui uz nuomone smile.gif Tai va, beda tame ir yra, kad nemokame tik maudytis ir degintis verysad.gif Teks atostogoms kazka naujo galvot g.gif
Atsakyti
QUOTE(feruka @ 2015 03 23, 20:24)
Dekui uz nuomone  smile.gif Tai va, beda tame ir yra, kad nemokame tik maudytis ir degintis  verysad.gif Teks atostogoms kazka naujo galvot  g.gif


Ai dzin tas karštis, jau kokius penkis metus atostogaujame liepos mėnesį Graikijos salose, Maltoje ir nieko biggrin.gif... keliaujame intensyviai, maudomės taip pat pakankamai smile.gif...
Atsakyti
aš liepos mėnesiu nedaug atostogavus esu todel sunkiau lygint, bet liepa bus š.Italijoj Š. graikijoje atostogaut buvo malonumas bet kipre per karšta net Kretoj rugpjūtį lengviau karštį pernešiau, atostogos visada labai aktyvios, bet kitiems tikrai jokių bėdų liepa ar rugpjūtis keliaut mirksiukas.gif
Atsakyti