Įkraunama...
Įkraunama...

Išlaidos maistui

QUOTE(distancija @ 2015 04 15, 13:51)
Pireja, Canelle, aciu! Turbut reiks apsilankyti ir pasitikrinti kainas paciai pas musiskius mesininkus. Intermarché siaip kokybe tenkina, vistiena perku tik label rouge, tai ir kaina atitinkama, kazi ar pas mesininka gali but dar brangiau biggrin.gif o kitos mesos reiks eit apziuret. Bet dar klausimas, kaip jie pakuoja? Jei jus apsipirkinejat savaitei, tai isstovi ta mesa saldytuve ar reikia uzsaldyt (as lb nemegstu uzsaldytu)? wink.gif

Pas maniski gali supakuot i vakuuma, tai ilgiau issilaiko, o ir problemos dabar neturiu- viska, ko nesuvartoju per 3d kisu i saldikli.
Atsakyti
Kovas. Esam tryse (vaikui 1,7 m.). Išleidom apie 196 Eur (kavinių neskaičiavau). Vasarį buvo apie 170 Eur.

Vyro valgymu per pietus darbe neskaičiuoju, nes pamirštu paklaust, o jam skaičiuot neįdomu. Būna nešasi į darbą, todėl kasdien kavinėse nevalgo, jo pietūs 3 ar 4 eur.

Kavinės - apie 21 eur, iš jų 15 eur, kai vyras ėjo su bendradarbiu į barą pasedėt.
Kruopos - apie 6 eur (grikiai, cukrus, avižiniai dribsniai)
Makaronai - apie 3 eur
Dešra - apie 11 Eur (į šitą kategoriją įeina dešrelės daugiausiai, perkam brangias, mėsingas arba be E, vaikiškas be alergenų. Visada vyras renka. Dar įeina, jei ką ant duonos perkam, bet sumuštinių kažkaip nebevalgom, tai ir ant duonos neperkam, nebent daktariškos gabaliuką vyrui į grikius (į termosą darau pietus).
Vaisiai - apie 25 eur (bananai, apelsinai, kiviai, obuoliai, kriaušės).
Daržovės - apie 5 eur. Kažkaip mažai g.gif bulvių kelis kartus mama davė, nes jai dygt rūsį pradėjo, tai dalinosi. Salotų mažai valgėm.
Duona - apie 5 eur. Perkam Jonę, ačiū Rasmai 4u.gif Baltos visai nevalgom. Ir šitą tai su sriuba, tai užsitepu su sviestu pietums man prie kavos būna
Saldumynai - apie 16 eur (vaikui Belvita, kad ramiai sedėtų, kol apsipirkinėjam juodą šokoladą pirkau, daugiau neatsimenu g.gif
Pieno produktai - apie 53 eur. Pienas, sviestas, vyras varškę, gaminau iš varškės, sūrio pelėsinio gabaliukas, jogurtas brangus, vaikui Bios ar Dobilas, sau paprastesnį, grietinė, bet tik 12%.
Konservuoti - apie 9 eur. Hm, įeina pomidorų padažai ir visa kita, kas konservuota, bet ką pirkom neprisimenu schmoll.gif
Žalia mėsa - apie 7 eur. Vištiena, faršas.
Alkoholis - apie 16 eur. Baigiau maitint, pirkom vyną kelis kartus, vyras alų porą kartų, gal kažką stipresnio, bet nebeatgaminu
Vanduo apie 5 eur. Perkam po 5 l Rasa mineralinį.
Prieskoniai apie 0,6 eur ct
Šaldyti apie 4 eur. Pagrinde šaldytos daržovės. Jokių pusgaminių nepirkom.
Džiovinti - 0,86 eur ct. Bet neatsimenu, kas konkrečiai. O įtraukiu riešutus, dž. vaisius
Arbata/kava - apie 8 eur. Pirkau kavą kartą už 3 eur. Visą kitą arbata
Žuvis/silkė - apie 17 eur. Iš jų upėtakis apie 6 eur. Krevečių vyras pirko. Kartą nototenijų už apie 2 eur (akcija Maximoj). Kažką dar, bet neatsimenu
Kiaušiniai - apie 2 eur
Vaisvandeniai/sultys - apie 2 eur.

Rašiau "apie", nes viską iki 0,5 ct apvalinau į mažąją pusę ir atvirkščiai.

12 dienų per mėnesį buvom pas mamą, kartą pas senelius, kur įdėjo cepelinų, tai užteko dar kitai dienai pietums. Tai 14 dienų per mėnesį valgėm kitur. 3 dienas valgėm kas ką
, reiškia aš valgyt nedariau, valgėm, kas liko ar darėmės iš to, kas yra namie.



Atsakyti
Kovas - 321 Eur g.gif 5 žmonės, iš jų 3 vaikai. Sakyčiau, netaupiai mes čia. Žinant, kad neperkame sūrelių, pusfabrikačių, saldumynų (tik sekamdienio saldainiai 300 g.). Reiks mąstyt. Gaila, kad tik sumą vedžiausi, kur konkrečiai - patingėjau doh.gif

kavinėse nebuvom.

Bet pirkau atsargų šiek tiek, tai gal dėl to g.gif turėtume balandį išsilyginti.
Atsakyti
Laba!

Si menesi rinkau visus cekius, kol kas maistui (maisto gaminimo medziagom, pirkta daugiau kavos pupeliu su akcija), 2 suage +1 vaikas 4 metu, 187 e +15 e picerija
Pusrycius/pietus nesames is namu i darba.
Veliau jei netingesiu surasysiu viska smulkiau.
Atsakyti
~600 eurų. 2 žmonės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 03 09, 10:28)
Sveikos, taupiosios merginos:

vasarį išleidom 312 Eur. Nemažai, oi, kaip nemažai... Mėnuo tai trumpas doh.gif Mes 5-iese, bet dar mano brolis pas mane apsistojęs, tai žinokit, jaučiasi ir net labai.. doh.gif


5 žmonėm tai čia normalu, mano galva.

QUOTE(RitaRazi @ 2015 03 11, 20:42)
nu tai liudna, škias doh.gif kažkaip vis turėjau įtarimą, kad pas mus stipriai per brangu, dabar tai nebe įtarimas doh.gif

o jūs dar ir vaisių-daržovių geresnių turit.. ir mėsininkų nuolatinių. Geras dalykas.


Tuo LIDL'as ateis, bus normaliai smile.gif .

Reiks ir man suskaičiuot. Skaičiavau gruodį [pats tas prieš eurą, bus palyginimui kada, statistikai biggrin.gif ]. Tiek kad aš ir buitines prekes supliusavau [skalbimo miltelius - na, esmėj, viską, ką shopping centruose perku].

Darysiu antrą round'ą, kaip čia su tuo euru yr daba. Bo nueini ko nedaug - tai vis 15-17 Eurų palieku; reiks pasichekint profilaktiškai.
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 04 24, 09:26)
Kovas - 321 Eur  g.gif  5 žmonės, iš jų 3 vaikai. Sakyčiau, netaupiai mes čia. Žinant, kad neperkame sūrelių, pusfabrikačių, saldumynų (tik sekamdienio saldainiai 300 g.). Reiks mąstyt. Gaila, kad tik sumą vedžiausi, kur konkrečiai - patingėjau doh.gif

kavinėse nebuvom.

Bet pirkau atsargų šiek tiek, tai gal dėl to g.gif turėtume balandį išsilyginti.



analogiska seimos sudetis: 256. BET cia be darzeliu +27 kavines+ 95 (!) (buvo ir dovanojimo reikalu) alko + (nupirkti brendziai pg akcija ir 2 dezes alaus jau kitam men)

menesi uzdariau. (skaiciuoju savaitemis) busimoji savaite jau geguzis.
Atsakyti
labas 4u.gif Balandis- 2 suaugę, maistas+ alkoholis+ buities prekės (valikliai,šampūnai) - 157 eurai.
54 eurai kavinės, užkandžiai mieste ir pan. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(QuantManiac @ 2015 04 24, 16:31)
~600 eurų. 2 žmonės  ax.gif

Oho.kur tiek daug išleidžiat? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tobula audra @ 2015 04 30, 19:35)
labas  4u.gif  Balandis- 2 suaugę,  maistas+ alkoholis+ buities prekės (valikliai,šampūnai) - 157 eurai.
54 eurai kavinės, užkandžiai mieste ir pan.  smile.gif

oho, tik 100 eurų perkamam maistui? bigsmile.gif viską perkat ar kažkas ir gaunama iš šalies? mistiškos man tokios sumos smile.gif

ar čia 54+157? nors ir taip mažai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 30 balandžio 2015 - 19:57
Nu va, dar vienas mėnesiukas prabėgo.
Sorry, kad nerašau kiek ir už ką tiksliai mokėjome, nes tai daryti labai tyngiu. Skaičiuoju tik bendrą sumą.
Per balandžio mėnesį mūsų šeimyna (aš, vyras ir keturių metukų dukrytė) maistui išleido 491€. Kaip ir praeitą mėnesį, į išlaidas įskaičiavau įvairias kavines, maistą ne namie. Per mėnesį buvo svečių užsukę, nors ir mes buvome svečiuose tai tas ant to išeina. Greitai gims mažiukas nestuke.gif tai šeimyna papilnės thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nastya: 01 gegužės 2015 - 00:37
QUOTE(Monmorensi @ 2015 04 30, 19:57)
oho, tik 100 eurų perkamam maistui?  bigsmile.gif viską perkat ar kažkas ir gaunama iš šalies? mistiškos man tokios sumos smile.gif

ar čia 54+157? nors ir taip mažai smile.gif

Taip, 54+157. 54 eurai priskiriami prie pramogų, tad tiksliai nežinau, kiek iš jų išėjo dar ant maisto tarkim kine ir kavinių. Iš šalies gaunam tik konservuotų gėrybių. Džiaugiuos tokia suma, nes su buities prekėm čia, alkoholiu....bandysim ir kitą mėnesį panašai smile.gif
Atsakyti
Balandis. 2 suaugę (plius 10 d. buvo maitinamas brolis - 18 metų, kibiras bedugnis laugh.gif ) ~ 202 eur. Man normaliai atrodo.

Nastya, sveikinimai su artėjančiu pagausėjimu wub.gif
Atsakyti