Įkraunama...
Įkraunama...

Visos LT mugės -plepam toliau!

Su naujais namukais 4u.gif Bendraujam toliau.
Senos temos nuoroda Sena tema

Atsakyti
QUOTE(Cioperiuke @ 2014 03 17, 19:36)
Na mums pvz tam pačiam Vilniaus Kaziuke užprnai kai buvom, nei aš nei vyras nemokam rusiškai nei lenkiškai, tai pvz rusakalbiai ir lenkakalbiai 98 procentais, pamato, kad nekalbi jų kalba iškart viską padeda ir nueina...

su manim šiemet per Kazį Vilniuje iš visų priėjusių lenkų tik viena kalbėjo lenkiškai. Visi kiti kreipėsi rusų kalba. O su ta lenke puikiai susikalbėjom- aš jai rusiškai, ji man lenkiškai. Nes kažkiek PL suprantu, bet kalbėti- keli žodžiai biggrin.gif

Aš kaip pirkėja irgi nieko nepirkčiau iš pardavėjų, jei negaliu susikalbėti. Nebent tai būtų konkretus daiktas su konkrečia pažymėta kaina- kaip parduotuvėje- tik pinigus paduok, nusišypsuok ir išeik. Bet taip nelabai smagu mugėse unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aleksiuke: 17 kovo 2014 - 20:05
aisku, kalba - ir rusu ir lenku ir anglu - tik privalumas smile.gif gerai, kad mano kolege lenke, tai mes ir rusiskai ir lenkiskai gerai susikalbejom. aisku, su anglais, sunkiau, bet irgi, norint - tikrai imanoma. tas gebejimas parduot - yra darbas smile.gif
Atsakyti
Dar nebuvo taip, kad kažko nepirktų dėl to, kad kalbos nemoku.. ir Vilniaus kaziuke daug rusakalbių buvo, ir tikrų rusų, kurie TIKRAI nesupranta lietuviškai.. Moku pasakyt kainas, galų gale parašyt galima ant lapelio parodyt. Sugebėjom paaiškint ir kad rankų darbas, ir sudėtį tarptautiniais žodžiais ir nusipirko ne vieną prekę. Vienoj mugėj buvo 50% užsieniečių, kinų, japonų, italų ir t.t. irgi nieko, susikalbėjom.. pastangų šiek tiek daugiau reikia. Aišku mokant nors ir 10 žodžių kita kalba, jau privalumas, bet nemokant irgi įmanoma parduoti wink.gif
Kaziuke buvo belgas, kaip supratau, angliškai mokėjo vos kelis žodžius, pasidaręs raštelius, su kainom ir info, piešinukus ir grojo atsistojęs smile.gif tikrai pirkėjų netrūko smile.gif
Atsakyti
Na pvz.Vokietijoj mūsų draugai prekiavo(Drezdene jei neklystu)tai jei nemoki vokiškai-tavo biznis miręs,nebent esi komunikabilumo įsikūnijimas.Ir mano buvusios darbovietės šefas skundėsi kai bandė į vokiečių rinką įlysti,kad be kalbos ten nėra kas veikt,reik kokį vietinį pakabinus sėdėt kartu ir prekiaut,tai jis vargo gal kokius tris metus kol pagaliau parsimušė į rinką.
Na pas latvius rusų mokėt tikrai didelis privalumas,pas juos daug rusakalbių,o vat estijoje tai geriau tik angliškai ,rusiškai kuo mažiau ,jie labai jautrūs ta tema biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif
Del Estijos (Taline buvau tik viena karta, bet beprotiskai isimilejau ta miesta): yra ten tokia puiki 10 dienu trunkanti svente, senamiescio dienos, ir tiek pat trunkanti amatininku muge...bandziau ten uzsiregestruoti pernai, tai pernai pasake kad ant kiek grazus nebutu darbai, bet saviem vietu neuztenka...tai siemet pasiskambinau jau vasari ( beje is anglu ir rusu kalbos jie pasirinko rusiskai bendrauti) i savivaldybe, tai siemet labai siltai pasnekejom, ir galu gale visa tiesa pasake: Be Estu kalbos niekas i senamiesti neileis...pasirode ten vaiksto kalbos inspekcija... O su lietuviska delegacija prasom, bet lietuvius irgi ne i pati senamiesti ileidzia, o salia parke
Atsakyti
Per Velykų savaitgalį mačiau, kad fashion bazaaras reklamuojas, jog bus Vilniuje, gal zinot kainas? ar verta, jei kas buvot..?
Atsakyti
QUOTE(LauGėlė @ 2014 03 19, 10:51)
Per Velykų savaitgalį mačiau, kad fashion bazaaras reklamuojas, jog bus Vilniuje, gal zinot kainas? ar verta, jei kas buvot..?

Pati nebuvau, bet girdėjau, kad verta. Aišku priklauso nuo to, ką prekiauji. Manau turi būti gana išskirtinės prekės. Aš pati deja negaliu dalyvauti, tai daugiau ir nesidomėjau smile.gif
Atsakyti
Ieškau kas prekiauja Vilniuje ir Trakuose mugėse arba turi kokį kioską kur prie Trąkų pilies. Turiu gerą pasiųlymą. Parašykit el paštus atsiūsiu nuotraukas.
Aš niekada neprekiauju Trąkuose, tai Jums būtų didelė nauda kas prekiauja.
Atsakyti
QUOTE(LaukoFeja @ 2014 03 18, 20:49)
Dar nebuvo taip, kad kažko nepirktų dėl to, kad kalbos nemoku.. ir Vilniaus kaziuke daug rusakalbių buvo, ir tikrų rusų, kurie TIKRAI nesupranta lietuviškai..


Tikrai yra, bet as susidurus labai su tuo, kad dauguma nesuvokia jog tirkai nemoki rusiskai. parodai skaiciukus, sypsaisi, o kai paklausia paruski ir papurtai galva isdidziai viska padeda ir neuina... ir tikrai didzioji dauguma tokiu buvo kurie nepirko vien del kalbos. nes viena diena draugas palapinej buvo kur rusiskai moekjo, tai jis rusiskai kalbedamas beveik visiems rusakalbiams ka nors pardave smile.gif
Atsakyti
Mamytes, gal žinote, ar klaipedoje vyksta kur nors velykines muges? jei taip kur ir kokios kainos?
Atsakyti
QUOTE(LaukoFeja @ 2014 03 19, 11:32)
Pati nebuvau, bet girdėjau, kad verta. Aišku priklauso nuo to, ką prekiauji. Manau turi būti gana išskirtinės prekės. Aš pati deja negaliu dalyvauti, tai daugiau ir nesidomėjau smile.gif


man va idomu, nes velyku savaitgalis, gerai butu, kad atsilieptu dalyvave...
Atsakyti