Įkraunama...
Įkraunama...

Visos LT mugės -plepam toliau!

O tai kaip, kaziuko mugej reikejo irgi dviem valiutom rasyt? Kaip palyginus muge buvo pernai ir muge siemet?
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2015 03 09, 16:24)
O tai kaip, kaziuko mugej reikejo irgi dviem valiutom rasyt? Kaip palyginus muge buvo pernai ir muge siemet?


Na mes mugej kainu nerasom, paklausia zmogus ir pasako. Vyras tik buvo sau susirases eurais sumas kad nepamirstu smile.gif
Zmoniu buvo daug, bet kaip visada suriai, desros, obuoliai ir duonos gaminiai ejo i trasa. Dar labai daug pintu krepsiu nesiojosi zmones. Sakyciau mum pasiseke taip labai pusetinai...
Atsakyti
O aš labai džiaugiuosi šia muge, kaip ir kasmet man tai tarsi išėjimas pabendrauti su meno mylėtojais, apžiūrėti kitų meninkų darbus, pasidžiaugti kartu su visais, ir žinoma norisi parduoti kuo daugiau darbų

aš laiminga wub.gif lauksiu kito pavasario thumbup.gif

user posted image

Atsakyti
Su tais krepšiais tai irgi bajeriai-kas leido pigiau nei kad litais buvo iš tų ir nešėsi daugiau.O šiap tai jie dideli,tai gal dėl to ir matėsi labiau,nes mes ir kolegos suprekiavom tiek kiek pernai,taip sakant įvertinimas-gerai biggrin.gif mirksiukas.gif


Tik pastebėjimas-organizatoriai vis didina VIP rėmėjų zonas-tos geltonos būna pažymėtos ir jau ale kaip ir rezervuotos net pirmom pirkimo valandom,o kaina jų tai nei daug nei mažai-dviguba nei oficialiam puslapyje...pernai jų per pus mažiau buvo ,o šiemet patys pažiūrėjo kurias vietas žmonės pirmiau išgraibsto ir dalį jų "padarė" ale ten kažkokiem rėmėjam(ištikro tai urbos seniem draugeliam ir tim,kas paskutinę minutę norėjo geresnę vieta gaut už kosminę kaina) g.gif labai jau atsiduoda tokiu užslėptu mugės branginimu mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedruma: 09 kovo 2015 - 18:44
Man mugė tapo labai įdomiu pastebėjimų muge...
Bobutės spekuliuoja savo bobuliškumu- nuejau verbos pirkti, perku iš bobules gi. Na nusiperku viena už 2 eu, dar kita už 2,5 , o šalia jaunesnė moteriškė dvigubai pigiau ir grazesnes parduoda, bet negi pirksi iš jaunesnio žmogaus, reik bobulę paremti. Tada grižtu girdžiu, kai pasakojasi moteriškė, oi kaip pirkau koines, nebuč pirkus, bet dėl to, kad močiutė pardavinėja. Aš ir praejusiais metais iš bobulių pirkinėjau, bet pagalvojus, reikia ir motinas vaikus auginančias paremti.
Dar pastebėjau kad iš velėjų pradeda formuotis keramikės. Gal vėlėjoms prasti laikai ?
Sekmadienis buvo toks šiltas, kad visokie keistuoliai slankioti pradėjo- vienas tai mane tautos paveldu pavadino... Sakau, aš dar nenumiriau, kad paveldu bučiau.
Atsakyti
Sveiki, gal kas Kaune Kaziuko mugeje norite vieta pasidalinti. Rašykite: roskatia@gmail.com
Ačiū iš anksto
Atsakyti
Man asmeniškai Kaziuko mugė Vilniuje liuks thumbup.gif

Dabar planuojuosi važiuoti kitas muges turiu susidariusi tokį sarašą į kai kurias jau užsiregistravau.

1. Kaziukas Vilniuje
2. Ką pasėsi 2015 Kovo 26-28 d.
3. Alytus pavasario mugė Balandžio 4 d.
4. Marijampolės pavasario mugė Balandžio 18 d.
6. Klaipėdos laivų paradas Gegužės 16 d.
7. Žagarės vyšnių festivalis Liepos 8-12 d.
8. Klaipėdos Jūros šventė Liepos 24-26 d.
9. Sostinės dienos Rugsėjo 5-6 d.



Atsakyti
QUOTE(Gijūnė @ 2015 03 10, 09:39)
Man asmeniškai Kaziuko mugė Vilniuje liuks  thumbup.gif 

Dabar planuojuosi  važiuoti kitas muges  turiu susidariusi tokį sarašą į kai kurias jau užsiregistravau.

1. Kaziukas Vilniuje
2. Ką pasėsi 2015  Kovo 26-28 d. 
3. Alytus pavasario mugė  Balandžio 4 d.
4. Marijampolės pavasario mugė  Balandžio 18 d.
6. Klaipėdos laivų paradas  Gegužės 16 d.
7. Žagarės vyšnių festivalis Liepos 8-12 d.
8. Klaipėdos Jūros šventė    Liepos 24-26 d.
9. Sostinės dienos              Rugsėjo 5-6 d.

Gijūne, o kuo prekiaujate ?
9 muges per metus, tai oi oi oi kiek daug
smile.gif
Atsakyti
Viena pažystama vietos Kauno Kazy turi per daug, tai jei kam įdomu, rašykit į AŽ, pasidalinsiu kontaktais.
Atsakyti
Sveikos,

ieškau kas pasidalintų vieta Kauno Kaziuke. Reikia labai nedaug mirksiukas.gif Rašykit až arba el.paštu bonjour.info@gmail.com
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti