Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė ir bausmė

QUOTE(*perfect life* @ 2014 03 18, 12:41)
Gal kas mačiusių parašys kiek serijų turi šis serijalas?ačiū.

62 4u.gif

Užteks čia ir veiksmo, ir meilės, visko bus smile.gif

Murat Yildirim ir man be galo žavus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 03 18, 13:44)
Siaip man jis ne grazuolis, bet tikiuos, pamilsiu jo heroju (nes labai jau giriamas), tuomet ir pats pagrazes:)Nes man taip ir su Behliuliu buvo:)Pradzioj siaip sau toks apzeles vaikis buvo, o i pabaiga netgi grazuoliu tapo:)


oj Behliulis tai dar ir dabar man sapnuojasi biggrin.gif as laukiu kada lnk nupirks kuzey guney, tada vel galesiu seile varvint i ji wub.gif tikiuosi neisduosiu Behliulio i si aktoriu biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 03 18, 07:22)
oj Behliulis tai dar ir dabar man sapnuojasi biggrin.gif  as laukiu kada lnk nupirks kuzey guney, tada vel galesiu seile varvint i ji wub.gif tikiuosi neisduosiu Behliulio i si aktoriu biggrin.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif jeigu patinka tamsaus gymio, tai nepasitikėk taip savim, nes kai kurios išdavė lotuliukas.gif Aš neišdaviau, nors Savašo toli gražu nera ko lyginti su baisuokliu Ezeliu( nepykit tos kurioms jis patinka ir gražus), bet man jo tamsumas irgi nėra viliojantis, kad ir koks jis giriamas būtų... Taigi tik į gerą, kuo daugiau mes tų turkų pamatom, tuo didesnis pasirinkimas kiekvienos skoniui thumbup.gif

O filmas tikrai vertas žiūrėti, taigi pasiruost! Dėmesio! Marš prie TV ekranų!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*perfect life* @ 2014 03 18, 14:41)
Gal kas mačiusių parašys kiek serijų turi šis serijalas?ačiū.

jei neklystu 62 ,oi nemaciau,kad buvo parasyta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 18 kovo 2014 - 15:12
QUOTE(Mockava @ 2014 03 18, 15:56)
lotuliukas.gif jeigu patinka tamsaus gymio, tai nepasitikėk taip savim, nes kai kurios išdavė  lotuliukas.gif  Aš neišdaviau, nors Savašo toli gražu nera ko lyginti su baisuokliu Ezeliu( nepykit tos kurioms jis patinka ir gražus), bet man jo tamsumas irgi nėra viliojantis, kad ir koks jis giriamas būtų... Taigi tik į gerą, kuo daugiau mes tų turkų  pamatom, tuo didesnis pasirinkimas kiekvienos skoniui thumbup.gif

O filmas tikrai vertas žiūrėti, taigi pasiruost! Dėmesio! Marš prie TV ekranų!!!  lotuliukas.gif


sviesus labiau imponuoja smile.gif bet siaip tamsus ar sviesus, koks ksirtumas, svarbu grazus lotuliukas.gif man sitas naujas irgi toks nieko, grieko vertas biggrin.gif bet Behliulis man vistiek pats paciausias..kolkas biggrin.gif

bet nauja aktore tai man kolkas tokia siaip sau, prie sito aktoriaus pagrindinio kaip boba atrodo, jis toks jaunas atrodo lyginant su ja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širlė: 18 kovo 2014 - 15:59
QUOTE(širlė @ 2014 03 18, 15:57)


bet nauja aktore tai man kolkas tokia siaip sau, prie sito aktoriaus pagrindinio kaip boba atrodo, jis toks jaunas atrodo lyginant su ja smile.gif

Aš tą patį pagalvojau biggrin.gif ta pagrindinė tokia šiaip sau ax.gif
Atsakyti
Nežiūrėjau nė vieno turkiško serialo, bet šito anosną pamačiusi, sakiau, kad žiūrėsiu ax.gif Gal ir visai nieko, tik labai jau čia man viskas painu biggrin.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir as! 4u.gif Atpildo neziurejau, dariau pertrauka po UM, labai ilgai atsigaudinejau. biggrin.gif Fainuolis tas pagrindinis... :wub Tik, kolkas tikrai sunku susigaudyt...
Atsakyti
Manes kol kas "neuzkabino" unsure.gif
Atsakyti
O aš norėčiau panašaus į Atpildą ir kiek supratau ir šiame seriale visko bus lotuliukas.gif o prie aktorių priprasti reikia ir viskas bus liuks thumbup.gif
Atsakyti
Nu bet tradicijos, tai jopsik mat blink.gif moteris kaip daiktas... kaip kokioj afrikoj, vyras mirsta, tada turi isteket uz vyro brolio doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Elvita @ 2014 03 18, 17:48)
Manes kol kas "neuzkabino"  unsure.gif


tai dar tik pradzia, manes nei vieno serialo pradzia neuzkabina, bet veliau itraukia ir nebegaliu atsitraukt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 03 18, 10:05)
Nu bet tradicijos, tai jopsik mat blink.gif  moteris kaip daiktas... kaip kokioj afrikoj, vyras mirsta, tada turi isteket uz vyro brolio doh.gif

Šis serialas tuo ir kitoks, kad daug sužinosim apie tradicijas, papročius. Pamatysim Turkiją iš dar daug kam nematytos pusės.... Ir jau kelis pažystamus aktorius visiškai kitokiuose vaidmenyse...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 18 kovo 2014 - 17:10