Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė ir bausmė

O man kelintas kartas kyla mintis del ju elgesio su vaikais, kazi jie istikruju taip smurtauja pries juos, nes ir tas mustafa ne karta antausi gaves, dabar pala savo vaikui smugiuoja, aisku jie elgiasi negerai, netgi labai blogai, bet sitaip dauzyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 04 11, 14:39)
O man kelintas kartas kyla mintis del ju elgesio su vaikais, kazi jie istikruju taip smurtauja pries juos, nes ir tas mustafa ne karta antausi gaves, dabar pala savo vaikui smugiuoja, aisku jie elgiasi negerai, netgi labai blogai, bet sitaip dauzyt doh.gif

Na as irgi pries smurta, bet Mustafa tai ryskiai per mazai dar gaves:)Nu kaip kitaip su tokiu susitvarkyt:)
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 04 11, 15:49)
Na as irgi pries smurta, bet Mustafa tai ryskiai per mazai dar gaves:)Nu kaip kitaip su tokiu susitvarkyt:)

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(inga v @ 2014 04 11, 14:17)
Duodu kelnes savo sulplėšyt, kad čia Motinos darbelis su tuo apšaudymu

Tiek to, neplėšysim biggrin.gif ax.gif cool.gif

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 04 11, 14:49)
Na as irgi pries smurta, bet Mustafa tai ryskiai per mazai dar gaves:)Nu kaip kitaip su tokiu susitvarkyt:)

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 04 11, 15:58)
Tiek to, neplėšysim biggrin.gif  ax.gif  cool.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 04 11, 15:58)
Tiek to, neplėšysim biggrin.gif  ax.gif  cool.gif




gaila mano kelnių? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inga v @ 2014 04 11, 15:45)
gaila mano kelnių?  lotuliukas.gif

Nea, darbo gaila laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 04 11, 16:49)
Na as irgi pries smurta, bet Mustafa tai ryskiai per mazai dar gaves:)Nu kaip kitaip su tokiu susitvarkyt:)

drinks_cheers.gif tokį,kaip sakydavo mano a.a.senelis-"angti kaip šunį,ryte,per pietus ir vakare,ir tai dar nebus perdaug" ax.gif
na,po šiandien serijos,tai ir Sevgi,ir savašo sesuo jau turėtų atšokti nuo Boros,bet,įtariu,kad su juo dar nepabaigta cool.gif
man dar įdomiai taip būna kai sėdi visi prie stalo,pusryčiauja,o kad pakalbėti reikia pasako tik jau kai iš namų išeina g.gif suprantu,kad prie stalo ne vieta reikalus aptarinėt,bet juk galima pasakyti-"vėliau gal galim pakalbėt?"bet ne,kai jau pro duris išeina,tada kas nors atlekia iš paskos doh.gif
aš,įtariu,ir savo vaikui plausiu taip smegenis,kaip Jasmin motina,bet mane jau šiandien ji truputį"užkniso"su savo zirzimu blush2.gif
Atsakyti
As ir pritariu, kad del saudymo motinos darbas. Vaikus is namu issiunte, saude guminem kulkom, kad niekas nenukenteti, tik norejo pagasdinti. Paskui kai mamyte kalbejo su savo Mosele virtuveje vel parode, kad nusiteikusi pries Jasmin. Tai cia pabuvo gera, kad tik isiteigtu ir viskas baigesi gerumas.

O man tas Bora toks nulepausis, neisivaizduoju s kur jis jau tu mergu ten tiek turedavo. g.gif Savaso vairuotojas, tas jo patiketinis ir tas grazesnis uz Bora. lotuliukas.gif
O ar nebus taip, kad Savaso sese pastos nuo Boros? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbana84 @ 2014 04 11, 17:05)
O ar nebus taip, kad Savaso sese pastos nuo Boros?  g.gif


Ir as taip pagalvojau, kad is karto istekes uz to naujo vyro ir Boros vaika augins kaip jo ax.gif

Kazkada Savasa paveze Jasemin motina, tai tikejausi, kad bent vienas is ju atpazins kita unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 04 11, 15:49)
Na as irgi pries smurta, bet Mustafa tai ryskiai per mazai dar gaves:)Nu kaip kitaip su tokiu susitvarkyt:)


tai vat ir reikejo aukleti kol dar galejai kazka is jo padaryti, bet dabar dauzyk ji nedauzes, jau nieko is jo nebepadarysi, tuo labiau kai motinele uztaria ji amziais, nusileidzia jam doh.gif doh.gif
Atsakyti
O man siandien Omeras uzstrigo - butent kas Jasemin sedejo ant lovos sukryziavus kojas ir laike ji ant ranku.Guli toks meskiukas unsure.gif . tipo ramus vaikas. ka zinau . tokio amziau vaikas juda, tiesia rankas, ima, zaidzia, ropoja jau, o cia kaip leliuka vis ant ranku laiko. kazkur spokso. kaip netikras lotuliukas.gif lotuliukas.gif kazkoks be emociju vaikas - nei verkia, nei juokiasi, jokio garso biggrin.gif
Atsakyti