Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė ir bausmė

QUOTE(Baružėlė @ 2014 03 19, 15:55)
lotuliukas.gif Čia jūs rimtai?  lotuliukas.gif Aišku aborto ir nebus galima darytis dėl kažkokių priežascių doh.gif  tada prasidės ašarų pakalnė, nežinojimas kaip pasielgti, kaip toliau gyventi ir pan.  doh.gif  doh.gif

schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Baružėlė @ 2014 03 19, 14:55)
lotuliukas.gif Čia jūs rimtai?  lotuliukas.gif Aišku aborto ir nebus galima darytis dėl kažkokių priežascių doh.gif  tada prasidės ašarų pakalnė, nežinojimas kaip pasielgti, kaip toliau gyventi ir pan.  doh.gif  doh.gif



Man isvis nesamone, kad nuejo ir permiegojo su bile kuo doh.gif Ir koks tikslas?
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 03 19, 15:01)
Man isvis nesamone, kad nuejo ir permiegojo su bile kuo doh.gif Ir koks tikslas?

Permiegojo ir jau vakar buvo aišku, kad ji nėščia, nes baigė rodyt kaip darėsi nt testą biggrin.gif šiandien jau organizuojas abortą smile.gif
Atsakyti
Nu bet ta Savaso motinele, tai kaip mafijos koks bosas biggrin.gif
jeigu jau ciucek buvo apsizenijusi uz vieno sunaus, tapo jau kaip ir ju seimos nare, tai kam tada antra kart ja tekinti, jei ar taip, ar taip jie jau uz ja atsakingi doh.gif

jau ju tradicijos tai man baisuma kazkoks, moteris kaip kokia preke, kaip siuksle doh.gif doh.gif doh.gif tikiuosi jaunimas sugriaus tas nesamoningas ju tradicijas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 03 19, 09:05)
Nu bet ta Savaso motinele, tai kaip mafijos koks bosas biggrin.gif

Ne kaip koks mafijos bosas, bet MAFIJOS BOSAS, ji gi "klano motina"
Papildyta:
QUOTE(vemvet @ 2014 03 19, 08:01)
Man isvis nesamone, kad nuejo ir permiegojo su bile kuo doh.gif Ir koks tikslas?

O viskas gyvenime daroma su tikslu? Permiegojo ir tiek... lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tai kažkaip visai patinka serialas biggrin.gif Ta pagrindinė aktorė graži kai susiriša plaukus ir kirpčiukų nėra, tada tokia jaunatviškesnė, o ne subobėjusi. Ir šiaip ji man tokia labiau indiškų bruožų moteris g.gif

Atsakyti
QUOTE(BonPari* @ 2014 03 19, 10:35)
Man tai kažkaip visai patinka serialas  biggrin.gif Ta pagrindinė aktorė  graži kai susiriša plaukus ir kirpčiukų nėra, tada tokia jaunatviškesnė, o ne subobėjusi. Ir šiaip ji man tokia labiau indiškų bruožų moteris  g.gif

Kaip sako dėl skonio nesiginčijama, bet bent jau simpatiška tai tikrai.
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 03 19, 16:34)
O viskas gyvenime daroma su tikslu? Permiegojo ir tiek...  lotuliukas.gif

Nu kaip tu dabar šitaip umn.gif: lotuliukas.gif

Man Yasemin graži. Tik pradžioj plaukai tikrai nekokie buvo, o vėliau man super!
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 03 19, 10:41)
Nu kaip tu dabar šitaip umn.giflotuliukas.gif

hah.gif liezuvis.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 03 19, 15:01)
Man isvis nesamone, kad nuejo ir permiegojo su bile kuo doh.gif Ir koks tikslas?

buvo nusivylusi, pikta ant viso svieto, vat imsiu ir padarysiu, nereikia net jokio tikslo. tuo metu apie pasekmes net nemaste
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 03 19, 15:56)

norint suprasti kodel Jasmin taip pasielge,reikia likus iki vestuviu savaitei,pagauti savo busima vyra su gera drauge lovoje,tokioje situacijoje zmogus neadekvatus,as tikriausiai irgi prisiliuobciau,o paskui tikiuosi'' neuzsokciau'' ant futbolo komandos.....
Atsakyti
Jei jau ji laukesi, pagimdys,,,tai kada apie vaika suzinos tetusis? g.gif
Kas nors pageltoninkit. jei nesunku. blush2.gif
Atsakyti