Įkraunama...
Įkraunama...

Dešimt įsakymų krikštatėviams

Sveikos,

as tokius isakymus buvau paruosus.. teksta pakoregavau pgl musu senelius ir mociutes.. kriksto tevams tai nesuper ka pakeiciau, bet va taip ireminau (remeliai ne mano kurti, is kazkokio rusu saito paemiau)

laikrastukai
user posted image
isakymai
user posted image
user posted image
user posted image

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kusiuka: 30 rugpjūčio 2009 - 13:04
KRIKŠTO TĖVAMS
Dešimt vaiko įsakymų tėvams (skaito krikštatėviai)
1. Mano rankos dar mažos: būkit geri, nelaukite, kad aš gerai pasikločiau lovą, nupieščiau piešinį arba numesčiau kamuolį. Mano kojos dar trumpos: eikit lėčiau, kad aš suspėčiau.
2. Mano akys dar nematė tiek pasaulio, kiek jūsų: būkit geri, leiskite man pamažu jį ištirti; neverskite manęs, kai tai nebūtina.
3. Namų ruoša niekur nedings; būkit geri, skirkit man laiko paaiškinti apie šį nuostabų pasaulį ir darykit tai su noru.
4. Aš esu jautrus! Būkite atidūs mano poreikiams; nesikabinėkite prie manęs visą dieną. Elkitės su manimi taip, kaip norėtumėte, kad su jumis būtų elgiamasi.
5. Aš esu ypatinga dovana! Saugokite mane, reikalaukite iš manęs atsakomybės už savo veiksmus, duokite nurodymų, kaip reikia gyventi, ir drauskite mane su ypatinga meile.
6. Man reikia paramos, kad galėčiau augti. Būkit geri, neskubėkite kritikuoti. Jūs galite kritikuoti veiksmus, kuriuos aš darau ne taip, bet ne mane.
7. Duokite man laisvę pačiam spręsti. Leiskite man suklysti, kad galėčiau pasimokyti iš savo klaidų. Taip aš išmoksiu apsispręsti, kai iš manęs pareikalaus gyvenimas.
8. Būkite geri, neatlikite už mane to, ką aš turiu padaryti pats. Tai priverčia mane jausti, kad mano pastangos neatitinka jūsų lūkesčių. Aš žinau, kad tai sunku, bet prašau, nelyginkite manęs su mano broliu, seserimi.
9. Nebijokite išvykti savaitgaliui abu kartu. Vaikams taip reikia “atostogų” be tėvų. Be to, tai yra puikiausias būdas įrodyti, kad jūsų santuoka yra nuostabi.
10. Būkite man dvasinis vadovas. Išmokykite mane tikrų vertybių namuose ir rodykite man gerą pavyzdį, kuriuo galėčiau sekti.
Atsakyti
Įsakymai kriksto tėvams 4u.gif
user posted image
Atsakyti
prašymai krikšto tėčiui

Mylėti ne mažiau nei kitą krikšto vaiką
Kavą gerti iš puodelio su mano atvaizdu
Bent kartą per metus nusifotografuoti kartu su manimi
Padėti paruošti istorijos namų darbus
Nepykti už iškrėstas išdaigas
Patarti meilės klausimais
Duoti pinigų vakarėliams
Padėti išsirinkti profesiją
Prižiūrėti, kad sveikai maitinčiausi
Retkarčiais smagiai praleisti su manimi visą dieną
Nepamiršti mano gimtadienio, nes lauksiu sveikinimų ir
dovanų

prašymai krikšto mamai (beveik tokie patys, tik keli skirtingi)

Namuose pasikabinti mano nuotrauką
Išmokyti savigynos
Patarti apsirengimo klausimais



prašymai močiutei

Prireikus mane padaboti
Sekti man pasakas
Pasakoti apie tėčio vaikystę
Išmokyti dainelių
Lepinti labiau nei savo vaikus
Netrukdyti tėveliams auklėti


prašymai seneliams

Prireikus mane padaboti
Sekti man pasakas
Išmokyti eilėraštukų
Pasakoti apie mamos vaikystę
Išmokyti važiuoti traktoriumi
Išmokyti kalbėti žemaitiškai
Leisti padėti remontuoti automobilius
Lepinti labiau nei savo vaikus
Netrukdyti tėveliams auklėti
Atsakyti

 i 
Primenu, kad šioje temoje dalyviai parodo, pasigiria ir pasidalina įsakymų krikštatėviams/ tėveliams/ broliams ir seserims/ seneliams ir močiutėms idėjomis.

Čia laukiame žinučių, kuriose bus ne tik prisegtos nuotraukos ar paveiksliukai su įsakymų pavyzdžiais (reikalavimas nuotraukai: prisegti galima sumažintą, ne didesnę nei  600x500 taškų paveiksliuką, nuotraukoje negali būti nurodytas elektroninio pašto adresas, tinklapio adresas ar telefono numeris), bet ir plačiau  pakomentuotas jos turinys, įdomiausi akcentai.  

Vien tik nuotrauka be komentaro bus ištrinta.

Draudžiama cituoti nuotraukas, ypač daugiau nei vieną.

Šioje temoje ne vieta komercinio pobūdžio žinutėms, kuriose siūloma užsisakyti, įsigyti krikštynoms skirtą atributiką ir pateikiami kontaktiniai duomenys, kainos.

Komercinio pobūdžio skelbimai bus trinami, o dalyviui skiriamas įspėjimas.

Jei norime, kad vienas ar kitas narys į elektroninį paštą atsiųstų dominančią informaciją, elektroninio pašto adresą prašau rašyti ne temoje, o asmeniškai tam nariui.


Dėkojame, kad laikotės temos taisyklių!

Moderatorė
Atsakyti
user posted imageuser posted image

Įsakymai gali būti ne tik krikšto tėveliams ,bet ir tėveliams
Labai jaukiai atrodo padaryti ant sendintų pergamentų. Priemena vaikystės knygos puslapius.

kad skambėtų jaukiau, pavadinau PRAŠYMUKAI tėveliams

1. STABTELĖK su savo vaiku-
kai kiti aplink šitaip skuba.
2. VAIKŠČIOK su savo vaiku- kai kiti vien tik bėga.
3. KALBĖK su savo vaiku-kai kiti geriau šaukia.
4. KLAUSYKIS vaiko-kai kiti apsimeta užsiėmę.
5. JUOKIS su savo vaiku-kai kiti žiūri piktai.
6. ŽAISK su vaiku-kai kiti patys nori būti linksminami.
7. PAGIRK savo vaiką-kai kiti mato tik prasižengimus.
8. MOKYKIS iš savo vaiko-
kai kiti yra praradę žinių poreikį.
9. SVAJOK su savo vaiku-kai kiti tapo labai ciniški.
10. SKAITYK su savo vaiku-
kai kiti pirmenybę teikia televizoriui.
11. MELSKIS su savo vaiku-kai kiti yra praradę tikėjimą.
12. ATSIPRAŠYK savo vaiko-
kai kiti apsimeta neklystančiais.
13. DRAUSMINK savo vaiką-
kai kiti nesugeba nustatyti apribojimų.
14. APKABINK savo vaiką-kai kiti
neįvertina prisilietimo jėgos.

Atsakyti
O jus cia su wordu taip graziai padarot ir paveiksliuku prikeliat? as biski zaloka tam reikale.. Tai kaip uzdet fone koki paveiksleli? kad butu per visa lapa ir ant isakymus rasyt..? Ir is kur tu stampu formata gaunat?
Atsakyti
QUOTE(ernestuke @ 2009 10 21, 17:07)
O jus cia su wordu taip graziai padarot ir paveiksliuku prikeliat? as biski zaloka tam reikale.. Tai kaip uzdet fone koki paveiksleli? kad butu per visa lapa ir ant isakymus rasyt..? Ir is kur tu stampu formata gaunat?

kai suzinosi ir man isduok paslapti apie tuos stampus biggrin.gif
Atsakyti
As taip pat pavadinau Prasymukais, kad ne taip isakanciai skambetu rolleyes.gif dariau lininius su gintariukais ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 02 12, 11:58)
O kaip perkelei ant lino? Ir is kur to lino gavai?  g.gif

Teksta su foto atprintinau ant tokio permatomo popieriaus ir priklijavau su lipnia juostele (ji is dvieju pusiu) ant lino. O linas is mano mociutes skrynios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dani @ 2010 02 12, 13:20)
Teksta su foto atprintinau ant tokio permatomo popieriaus ir priklijavau su lipnia juostele (ji is dvieju pusiu) ant lino. O linas is mano mociutes skrynios  biggrin.gif

Lininio audinio galima rasti bet kurioje audiniu parduotuveje.
O Kaune tai urmo bazeje galima rasti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sweiki (jau kitoj temoj buvau idejus savo isakymus bet idesiu dar karta) gal kam nors reikes teksto. Montaza dariau pati su PhotoShopu. Graziu visiem Krikstynu.

user posted image
Atsakyti