Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXV Tema)

user posted image
user posted image
Atsakyti
Labas rytas ir čia sakau 4u.gif

Visgi, dėkui už naują temą smile.gif Kaip atsikėlei, nes žiūriu panaktinėjai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikaliu: 20 kovo 2014 - 08:48
QUOTE(Ramsius @ 2014 03 19, 23:39)
Oi devočki, istorija sukasi spirale lotuliukas.gif Kur buvę, kur nebuvę, vėl prie to pačio. Prieš pusantrų metų gal intensyviai buvo gvildenama ši tema lotuliukas.gif
Tai čia žinok sakyčiau net privaloma beveik turėtų būti, na panašiai kaip automobilioTA (tech.apžiūra): gal kas sugedo, gal kas susidėvėjo, gal norisi į kitą pakeist ir pan. biggrin.gif
QUOTE(vikaliu @ 2014 03 20, 08:45)
Labas rytas toks visai neblogas 4u.gif p.s. gal ne į temą čia įsiveržiau (nors sakėt, kad į temą), bet būtent šios temos dėka vėl norisi būti SM, dėkui jums už nuoširdumą
Pats rytas tai gal ir neblogas, bet jau vėjas koks tai patyliu doh.gif Medžiai maskatuojasi į visas puses net biggrin.gif Kaip ne į temą, aišku į temą, čia čia pataikei, gali būti tuo tikra
QUOTE(vikaliu @ 2014 03 20, 08:47)
Visgi, dėkui už naują temą. Kaip atsikėlei, nes žiūriu panaktinėjai biggrin.gif
Čia Ramsius kaltas kad aš taip naktinėjau vakar irnesakyk.gif Aš jai jau vakar sakiau, kad ko ateini taip vėlai vidurnaktį kaip kokia Drakula biggrin.gif Tai dar su ja vakar ten papliurpėm. Žinok kaip nekeista kėliausi puikiai, žvali tokia, kol kas nejaučiu kad miego trukūmas smile.gif

Na va čia kažkas panašaus į tą temą apie naktinėjimus

user posted image

Labas rytas
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Jungiuosi ir aš smile.gif Dėkoju,Visgi,už naujus namučius 4u.gif
Alyvos,mmm wub.gif Ir daina klipo wub.gif Gal mačius ėsi šį filmą?Iš treilerio atrodo,visai geras turėtu būti smile.gif Tuo labiau,Pevcovas,vienas iš manu favoritų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2014 03 20, 09:21)
Gal mačius ėsi šį filmą?Iš treilerio atrodo,visai geras turėtu būti smile.gif Tuo labiau, Pevcovas,vienas iš manu favoritų smile.gif
Oi žinoma mačiusi, ir ne tik aš viena. Žiūrėk žiūrėk, tikrai patiks. Pamatysi. Siūlau smile.gif
.
Papildyta:
Sąmoningai jį parinkau, tsakant arčiau link šilumos- pavasario, vasaros...
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Visgi, ačiū 4u.gif

QUOTE(Visgi @ 2014 03 20, 09:17)
1. Tai čia žinok sakyčiau net privaloma beveik turėtų būti, na panašiai kaip automobilioTA (tech.apžiūra): gal kas sugedo, gal kas susidėvėjo, gal norisi į kitą pakeist ir pan. biggrin.gif
2. Čia Ramsius kaltas kad aš taip naktinėjau vakar irnesakyk.gif Aš jai jau vakar sakiau, kad ko ateini taip vėlai vidurnaktį kaip kokia Drakula biggrin.gif Tai dar su ja vakar ten papliurpėm.

1. lotuliukas.gif Sena meilė nerudyja mirksiukas.gif
2. Kalta kalta. Gi sakiau, kad laikuose painiuojuos lotuliukas.gif


QUOTE(Nanita @ 2014 03 20, 09:21)
Gal mačius ėsi šį filmą?Iš treilerio atrodo,visai geras turėtu būti  smile.gif Tuo labiau,Pevcovas,vienas iš manu favoritų  smile.gif

Man patiko. Lengvas toks, maloniai žiūrėjosi. Pevcovas irgi liūdnų akių riteris tongue.gif
Atsakyti
Tuomet siunčiuosi smile.gif
Jo,liūdnom,kaip senbernaro hihihi.gif

Šiandien įjungiau,tv kanalą,"lietuvos rytas"rodė rusų serialą ar tai filmą apie Vanga( man visą laiką norisi rašyti/sakyti Vaenga biggrin.gif ) Žiūrėjau kol gėriau kavą,pasirodė įdomūs.Visai norėčiau pažiūrėti smile.gif Tai su tuo pačių klausimų vėl,ar kas matė ir ar vertas dėmesio? smile.gif

Ramsius,išdrysiu paklausti blush2.gif Ar nuotraukoje avatore,jūs?Na,ta kur kairiau aišku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2014 03 20, 11:02)
Šiandien įjungiau,tv kanalą,"lietuvos rytas"rodė rusų serialą ar tai filmą apie Vanga........ar kas matė ir ar vertas dėmesio? smile.gif


Laba 4u.gif
Maciau ir man labai patiko... Patinka man tokie filmai... 4u.gif

Нереальная любовь 2014... Nepatiko, ne mano skonio schmoll.gif
Atsakyti
Sim@, as filmu nesisiunciu, ziuriu online
http://videozal.net/...ret-onlayn.html
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2014 03 20, 12:02)
Tuomet siunčiuosi  smile.gif
Jo,liūdnom,kaip senbernaro  hihihi.gif

Šiandien įjungiau,tv kanalą,"lietuvos rytas"rodė rusų serialą ar tai filmą apie Vanga( man visą laiką norisi rašyti/sakyti Vaenga  biggrin.gif ) Žiūrėjau kol gėriau kavą,pasirodė įdomūs.Visai norėčiau pažiūrėti  smile.gif Tai su tuo pačių klausimų vėl,ar kas matė ir ar vertas dėmesio? smile.gif

Ramsius,išdrysiu paklausti  blush2.gif Ar nuotraukoje avatore,jūs?Na,ta kur kairiau aišku  biggrin.gif

Geras filmas, ziurekit 4u.gif

Ten tikrai Ramsius, isdriso Zaliaaki aplankyti, ot, motera be baimes thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2014 03 20, 12:02)
Šiandien įjungiau,tv kanalą,"lietuvos rytas"rodė rusų serialą ar tai filmą apie Vanga( man visą laiką norisi rašyti/sakyti Vaenga  biggrin.gif ) Žiūrėjau kol gėriau kavą,pasirodė įdomūs.Visai norėčiau pažiūrėti  smile.gif Tai su tuo pačių klausimų vėl,ar kas matė ir ar vertas dėmesio? smile.gif


Mačiau, labai patiko mirksiukas.gif
Labas dienas ir ačiū už naujus namus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 03 20, 01:35)
Bet Sim@ buvo teisi, kad teks naują temą greit kurt smile.gif
XXV Tema

4u.gif

QUOTE(Ramsius @ 2014 03 20, 01:52)
Nesiginčiju tongue.gif

bet as vakar JO buvau dar kitokia foto radus...

QUOTE(NIDCKA @ 2014 03 20, 12:11)
Sim@, as filmu nesisiunciu, ziuriu online
http://videozal.net/...ret-onlayn.html

supratau 4u.gif aciu uz nuoroda 4u.gif

laba ryta visoms:)
Visgi, aciu uz nauja tema 4u.gif

su jumis prisinaktinėjus, ryte buvau išbudinta - 05.51 val. - gavau tokio turinio sms (parašyta teisinga rusų kalba - pas mane klavoj tik nėra rus raidyno, tai parašysiu lietviškom raidėm): "Zdrastvuitie, sročno pasvanitie mnie. " ir nurodytas nr., iš kurio ir siųsta žinutė.
Išbudino ir likau nesupratus
cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 20 kovo 2014 - 11:37