Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančių svočiauti nameliai, Dalinamės mintimi

QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 26, 11:01)
Agne,

na tu maladecas 4u.gif 4u.gif 4u.gif net i galva nesove, kad galima juostas prisiut doh.gif gal del to,kad galva visko prikimsta ir nesigalvojas ax.gif na tai as tokia siusiuos smile.gif jaunajai nerodysiu, nes vel galiu neitikt lotuliukas.gif
O tu pati siuvai sia suknute? thumbup.gif wub.gif

man karvojus yra kazkas naujo, nes niekur as jo nemaciau vestuvese (gal ir buvo, bet nepastebedavau) tai gal ji pasirinksiu ir tai pat desiu tiesei ant stalo
Atsakyti
Misis Vomband, gera nurooda bigsmile.gif

Dėl karvojaus, tai aš čia skaitinėdama tik sužinojau, kad toks yra biggrin.gif
Praždiai pasiruošiau į scenrijų pristatyti tą savo tortą..
Ale pamačiau, kad pirmoj dienoj nėra kur to kišt..
Antrą dieną ir sūris, ir tortas - per daug...
Tai kaip mano svočia tiesiog padėsiu ant saldaus stalo..
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 03 26, 11:30)
na tu maladecas  4u.gif  4u.gif  4u.gif  net i galva nesove, kad galima juostas prisiut  doh.gif  gal del to,kad galva visko prikimsta ir nesigalvojas  ax.gif  na tai as tokia siusiuos  smile.gif  jaunajai nerodysiu, nes vel galiu neitikt  lotuliukas.gif
O tu pati siuvai sia suknute?  thumbup.gif  wub.gif

man karvojus yra kazkas naujo, nes niekur as jo nemaciau vestuvese (gal ir buvo, bet nepastebedavau)  tai gal ji pasirinksiu ir tai pat desiu tiesei ant stalo


Tai ir as nezinociau jei sukneles dukra tokios neturetu, ne cia pirkta suknele, taciau ja visvien kazkas tai siuvo lotuliukas.gif Jaunajai nerodyk tu geriau, nes suknia mano skoniui SUPERINE thumbup.gif

Zinokyte man karvojus irgi NAUJIENA ax.gif , c ax.gif ia tik suzinojau, kiek teko googlinti tai man sventinis tortas graziau atrodo ( cia tik mano nuomone ir skonis, nieko izeisti nenorejau)

Lemona, pas mus ziuriu scenarijus su tortais ir suriais sutampa drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 26, 11:58)
Jaunajai nerodyk tu geriau, nes suknia mano skoniui SUPERINE thumbup.gif



Lemona, pas mus ziuriu scenarijus su tortais ir suriais sutampa drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

nerodysiu drinks_cheers.gif lotuliukas.gif

as apie karvoju ir tik cia suzinojau ax.gif
suri ir as zadu antra diena nesti drinks_cheers.gif o va del torto/karvojaus neapsiprendziu ka noreciau geriau, kai jau prisesiu prie kepyklu katalogu tada ir apsispresiu tongue.gif (kas grazesnis bus ta ir imsiu blush2.gif )
Atsakyti
Prisimenu mūsų vestuvėse buvo ir karvojus, ir sūris. Lyg antrą dieną pabroliai įnešė karvojų ir svočia ten dar kažkokius žodžius sakė, pasataė ant saldaus stalo, po to visi ėjo ragaut, šalia po to ir sūris stovėjo ir ką norėjo tą ragavo.
Bet mano jaunieji minėjo, kad jiems sodybos šeimininkė sakė, kad savo tortų atsinešt negalima, o tik per juos užsakyti (čia pagal vyriausybės nutarimą)
Atsakyti
Sveikos smile.gif

as apie karvoju irgi tik cia suzinojau skaitinedama smile.gif bet visgi pasitarus su nuotaka nusprendem, kad prikepsiu daug keksiuku, cake popsu ispuosiu graziai, uzsakysiu macaronsu ir is mano puses bus viskas, o jaunieji dideli torta uzsakys, kadandi vestuves ne visiskai tradicines tai manau bus grazus saldus stalas smile.gif

siandien pagaliau pajudejau is mirties tasko smile.gif buvom su jaunaja pas floriste, daugmaz jau susiderinom geles smile.gif o penktadieni leksim su siuveja tartis del sukneliu smile.gif reikes jau pradeti ir visokius niekucius pirkinetis, ikvepimas po truputi sugrizta biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės, atsakingai perskaičiau praeitą neskaitytą temą, jau kiek jūsų visko prisiruošusių thumbup.gif Šauniolės 4u.gif jau ir aš dažniau gal užsuksiu pas jumis smile.gif
Ingrid1118 pamergėms taurių dar nedariusi? iš kur idėjų semiesi?
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 26, 07:30)
siandien atsistojau ant svarstykliu ir pagalvojau, kad kaip gerai butu nors 5 kg tau registruotu pastu issiusti :lotuliukas

kaip prajuokinai tokiu posakiu biggrin.gif
Atsakyti
na va,
ko blogas karvojus kaip tortas biggrin.gif

user posted image

user posted image

manau kepyklelese galima dar grazesniu rasti smile.gif
arba paprasyti, kad torte ispjautu ta skyle buteliui bigsmile.gif ir bus karvojus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 03 26, 13:41)
na va,
ko blogas karvojus kaip tortas  biggrin.gif

user posted image

user posted image

manau kepyklelese galima dar grazesniu rasti  smile.gif
arba paprasyti, kad torte  ispjautu ta skyle buteliui  bigsmile.gif  ir bus karvojus  lotuliukas.gif



norejau paklaust o Jus torta Karvoju su buteliu nesit(jei isvis nesit? )
ir tas butelys sompano turi but?
as taip pat tik is forumo suzinojau kad karvojus yra lotuliukas.gif
Atsakyti
labas,
per mano vestuves pries 8m.buvo karvojus pirslienes su 3 lyg buteliais torte biggrin.gif

sakykit jei as tik liudininke tai man irgi reik karvojaus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalėja @ 2014 03 26, 13:41)

Bet mano jaunieji minėjo, kad jiems sodybos šeimininkė sakė, kad savo tortų atsinešt negalima, o tik per juos užsakyti (čia pagal vyriausybės nutarimą)

Aga zinom, mes tuos vyriausybes nutarymus, kad sau lisna kapeika padaryti lotuliukas.gif

QUOTE(zvirbliss @ 2014 03 26, 13:54)

siandien pagaliau pajudejau is mirties tasko smile.gif buvom su jaunaja pas floriste, daugmaz jau susiderinom geles smile.gif o penktadieni leksim su siuveja tartis del sukneliu smile.gif reikes jau pradeti ir visokius niekucius pirkinetis, ikvepimas po truputi sugrizta  biggrin.gif

Oj, man su gelem tai isvis liuks, mano mama floriste tegul ji ir pagalvoja bei pasiulo

QUOTE(žvilgsnė @ 2014 03 26, 14:39)

Ingrid1118 pamergėms taurių dar nedariusi? iš kur idėjų semiesi?

kaip prajuokinai tokiu posakiu biggrin.gif


Jo idomu ar ingrid1118 jau padare taures bei is kur ji paima tokias fainas idejas blush2.gif

Aga, gerai kai nera lisnu kg registruotu siusti verysad.gif

agne, super karvojai thumbup.gif


QUOTE(Ziedlapiux @ 2014 03 26, 19:58)

sakykit jei as tik liudininke tai man irgi reik karvojaus? g.gif

Zinok, ir svocioms nebutina pirkti nei torto nei karvojaus, cia kiekviena pati sprendzia


Merginos, siandien netikru euro ir doleriu nupirkau, atro visai gerai,o kaina irgi gera tik 0.6 lt uz banknota thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O as buciau liezuvi nukirpus tam, kuris butu pasakes, kad kazkada darysiu dezutes su papuosimais, kurias anksciau pirkdavau ir dazysiu smeli bei dziovinsiu savo orkaitej lotuliukas.gif Siandien toks buvo mano uzsiemimas rolleyes.gif Norejau ikelti nuotraukas, bet nemoku. Paaiskinimuose raso, kad jei turi 100 zinuciu, gali ikelti per browse is kompiuterio. Turiu 101 zinute, bet browse vis dar nera.. Tai tada kai darbeliu busiu daugiau padarius, vel ikelsiu i pastuka.
Atsakyti