Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų išlaikymo fondas

QUOTE(vesta:6 @ 2014 09 22, 11:20)
Sveiki,ar jau yra gavusiu pinigelius?

Manau dar anksti
Atsakyti
QUOTE(sleeta @ 2014 09 22, 13:01)
Manau dar anksti

Na pas man keli paskutiniai menesiai veliausiai 22d budavo..tai vat..tik gal ko gero vakarop budavo..
Atsakyti
QUOTE(vesta:6 @ 2014 09 22, 13:11)
Na pas man keli paskutiniai menesiai veliausiai 22d budavo..tai vat..tik gal ko gero vakarop budavo..

Jei siandien ir bus tai tikrai po pietu i vakara,bet kadangi savaites pradzia tai abejotina,o ir delno man nenieztejo kaip visada pries pinigelius buna biggrin.gif
Atsakyti
Kai nelauki,tai ir gauni net anksciau..o kai lauki,tai ir ner..
Atsakyti
Negavau ir aš smile.gif
Atsakyti
4u.gif swedbankas, yra
Atsakyti
Nu ir tikrai yra,kazin kelinta buvo pavedimas..nes vis patikrindavau..
Atsakyti
ar ira kaune sebe kas gaves
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Kada galeciau kreiptis i vaiku islaikimo fona?
Situacija tokia vaikiukui 6menesiukai,tevelis pinigeliai nepadeda.
Teismas turi vykti kita menesi ir ar jam ivykus galesiu iskarto kreiptis i vaiku islaikimo fonda,ar po 2 menesiu jei tevelis nemokes pigineliu tik tuo atveju galesiu kreiptis?
Buciau dekinga uz suteikta informacija,nes istatymai keiciasi vos nekasdien tai nespeji susigaudyti smile.gif smile.gif
Atsakyti
Na dar nera? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2014 09 25, 13:40)
Sveikutes 4u.gif
Kada galeciau kreiptis i vaiku islaikimo fona?
Situacija tokia vaikiukui 6menesiukai,tevelis pinigeliai nepadeda.
Teismas turi vykti kita menesi ir ar jam ivykus galesiu iskarto kreiptis i vaiku islaikimo fonda,ar po 2 menesiu jei tevelis nemokes pigineliu tik tuo atveju galesiu kreiptis?
Buciau dekinga uz suteikta informacija,nes istatymai keiciasi vos nekasdien tai nespeji susigaudyti smile.gif smile.gif

Po menesio laiko, kai nemoka po isiteisejusio sprendimo, issimat teisme vykdomaji rasta, ir su juo kreipiates i anstoli. Po men laiko anstolio prasot pazymos, kad nemoka. Ir tik tada i fonda. Fondas nuo dokumentu gavimo paskaiciuos per pora menesiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilione @ 2014 10 22, 19:02)
Na dar nera? 4u.gif

Dar ne..etc jau seniai gaudavom ankstokai,o vat praeita men gavom 23d velai vakare..gal bus ir sian taip..
Atsakyti