Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 46

Ankstesnė 45 tema
Atsakyti
Merginos gal kuriai teko susidurti su brachiterapija?
Gal galit papasakoti ar skausminga, efektinga ir ar reikalinga? Mano chemike labai "nori"(jos zodziai) man ja skirti, be konsiliumu, be apziuru ir t.t. Jaunute ji dar, tai mastau kad gal as jai kaip koks bandomas triusis,"nori" paziuret kas bus..
Atsakyti
QUOTE(Remedy @ 2014 03 27, 20:04)
Merginos gal kuriai teko susidurti su brachiterapija?
Gal galit papasakoti ar skausminga, efektinga ir ar reikalinga? Mano chemike labai "nori"(jos zodziai) man ja skirti, be konsiliumu, be apziuru ir t.t. Jaunute ji dar, tai mastau kad gal as jai kaip koks bandomas triusis,"nori" paziuret kas bus..

manau brachiterapija yra gerai.cia svitina is vidaus.tiesiai i augli.tada turbut ir rezultatai bus geresni 4u.gif Jeigu skiria reiskias tikisi veiksmingumo.nepergyvenk.nieko ten baisaus.
Atsakyti
Labas vakaras,

QUOTE(nida44 @ 2014 03 26, 19:16)
Atsinaujino - kur? Ten pat? Ar progresavo kitur?

Na, labai tiksliai negaliu nieko pasakyti, nes paskutinikart mus prieme kitas gydytojas, jis tik pasake, kad situacija pablogejusi. Skaiciau KT atsakyma, tai kazkur plauciuose atsirado skyscio, kazkas padidejo apie 1 cm. Zodziu, nieko aiskaus, bet jau kai pasimatysim su savo gyd, viska isklausinesiu ir zinosiu.

QUOTE(Nireglina @ 2014 03 26, 20:27)
Pagaliau pas mus reikalai ėmė judėti. Mamą gydis švitinimu. Pradės balandžio 8 d. Gal aš paranojikė, bet kažkodėl netikiu, kad įveikti ligai pakanka vien švitinimo.

Visko gali buti 4u.gif

QUOTE(sena pažįstama @ 2014 03 27, 07:23)
O ka padarysi, su ta liga kaip supynese: aukstyn, zemyn drinks_cheers.gif Laikykites, tikekit, kad viskas bus gerai drinks_cheers.gif Svarbiausia, kad pasiduotu gydymui, o visa kita istverti galima drinks_cheers.gif

Tiksliai apibudinta - kaip supynes...

NERA, labai aciu uz linkejimus! Bandom but stiprus...

QUOTE(ida1 @ 2014 03 27, 10:09)
Dabar viska parodys KT jis balandzio 2d.jaudinames.bijom ir drebam...Nes net trumpos ateities neplanuojam.

Laikysiu uz jus kumscius!!!

Mes pirmadieni vaziuojam del PET tyrimo. Na ka, viso to pliusas: daznai lankysiuosi Kaune ax.gif Nors ligonine - ne pati tinkamausia vieta plesti akirati
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...m.d?id=64375198
Atsakyti
QUOTE(Remedy @ 2014 03 27, 19:04)
Merginos gal kuriai teko susidurti su brachiterapija?
Gal galit papasakoti ar skausminga, efektinga ir ar reikalinga? Mano chemike labai "nori"(jos zodziai) man ja skirti, be konsiliumu, be apziuru ir t.t. Jaunute ji dar, tai mastau kad gal as jai kaip koks bandomas triusis,"nori" paziuret kas bus..

Placiau atsakiau i a.z. man ja skyre po operacijos .konsiliumu nebuvo ,tik padare MGR ir nukeliavau pas radiologe ))
Atsakyti
Sveiki, turiu likusių vaistų DEXAMETHASON 0.5 mg. Turiu kokių 30 pakuočių, gal kažkas naudoja? Persiusčiau. Rašykit AZ.
Atsakyti
Kažkas čia rašė apie POLA. Ačiū, išsiėmiau POLA kortelę ir Kamelijos vaistinėj gavau 20 proc. nuolaidą. Vis šis tas, nes tų vaistų reikia ir reikia
Atsakyti
Sveikos,

Netiesioginiai noriu pareklamuoti atradima, apie kuri gal kazkas jau girdejote. CDB Kanabinoidai, kurie pasaulyje drasiai teigiama - gydo vezi. CDB Hemp oil butu angliskai, nes lietuviskai informacijos mazai. Tik nereiketu sumaisyti su paprastu hemo oil. Pasiskaityti, vienas is variantu
Pzv: http://cureanything....m/p/plants.html

Asmeniskai nenaudojau, ir viliuosi, kad nereikes, bet ieskojau artimam pazystamui pagalbos ir radau visai netoli - Danijoje.

Tik nesupykit, kad lendu i tema, bet tiek prisiskaiciau ir suzinojus, dabar labai noriu pasidalinti su visais, ka galetu tai dominti 4u.gif
Tai visiskai legalu, pati turiu saldytuve, atkeliavo lektuvu, o siaip galima atsisiusti is danijos, tiesiai i pasta:
www.endoca.dk

Jeigu turetumete klausimu, mielai atsakyciau ir papasakociau placiau apie preparato veikima.
Atsakyti
QUOTE(Lauryte80 @ 2014 03 28, 08:01)
Sveiki, turiu likusių vaistų DEXAMETHASON 0.5 mg. Turiu kokių 30 pakuočių, gal kažkas naudoja? Persiusčiau. Rašykit AZ.



Nebeturiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Remedy @ 2014 03 27, 21:04)
Merginos gal kuriai teko susidurti su brachiterapija?
Gal galit papasakoti ar skausminga, efektinga ir ar reikalinga? Mano chemike labai "nori"(jos zodziai) man ja skirti, be konsiliumu, be apziuru ir t.t. Jaunute ji dar, tai mastau kad gal as jai kaip koks bandomas triusis,"nori" paziuret kas bus..

Na man taip pat minejo brahy. cia taiko uk ja labia, ir ji labia efektnga e eina tieiai en. be deja,jos labiausiai ir bijau nes ji skausminga. skisa ta dikta bent jau cia su pilna narkoze.
Papildyta:
Ae morfijus tea baisus nuskausminimas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Evute* @ 2014 03 28, 12:06)
Na man taip pat minejo brahy. cia taiko uk ja labia, ir ji labia efektnga e eina tieiai en. be deja,jos labiausiai ir bijau nes ji skausminga. skisa ta dikta bent jau cia su pilna narkoze.
Papildyta:
Ae morfijus tea baisus nuskausminimas? blink.gif

Nelabai sutiksiu . Tai ,ka dare man ,visai neskausminga. Tik ,kaip supratau doze gana nemaza -5gr ..nieko isskyrus silpnuma ir mieguistuma didziuli,nepajutau. Manyciau ,kad svarbiausia tai ,kad gydo drinks_cheers.gif sveikatos jums ,merginos 4u.gif
Atsakyti