Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologines ligos 46

Laba diena 4u.gif

As vis karts nuo karto cia pasirodau, bet sikart noriu tyliai pasidziaugt del savo mamos. Gerejant sveikatai rodos ir depresija gerokai sumazejo. Sake jau kartais zinias pasiziuri, net zurnala pavarto. Nebeguli visada ir pati 5 auksta su pailsejimais sugeba uzlipti thumbup.gif O per Velykas pas mus sveciuose buvo, nors kazkada kalbejo, kad turbut jau niekada pas mus nenuvaziuos. Is numestu 17 kg jau 5 grizo, apetitas geras. Sake geriama chemija jai puikiai tiko, ner jokio salutinio poveikio, tik sake ilgai gali tekt gert, kol rodikliai gereja tol reik vartoti. ( db jau 4 men.)Uz poros savaiciu vel darys markeri, issamu kraujo tyrima ir echoskopija. Ji taip ir nesuzinojo, kad kepenyse mts buvo. Nesakem mes jai blush2.gif O db gyditojai sako, kad vidaus organuose ju ner, tik kauluose, na kaip ir buvo. Diagnozes nieks nepakeite IV st. kruties vezys, bet man db ne stadija svarbu, o gerejantys rodikliai ir savijauta smile.gif

Sekmes, sveikatos jums visoms ir jusu artimiesiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fera82 @ 2014 05 06, 13:59)
Laba diena 4u.gif

As vis karts nuo karto cia pasirodau, bet sikart noriu tyliai pasidziaugt del savo mamos. Gerejant sveikatai rodos ir depresija gerokai sumazejo. Sake jau kartais zinias pasiziuri, net zurnala pavarto. Nebeguli visada ir pati 5 auksta su pailsejimais sugeba uzlipti thumbup.gif O per Velykas pas mus sveciuose buvo, nors kazkada kalbejo, kad turbut jau niekada pas mus nenuvaziuos. Is numestu 17 kg jau 5 grizo, apetitas geras. Sake geriama chemija jai puikiai tiko, ner jokio salutinio poveikio, tik sake ilgai gali tekt gert, kol rodikliai gereja tol reik vartoti. ( db jau 4 men.)Uz poros savaiciu vel darys markeri, issamu kraujo tyrima ir echoskopija. Ji taip ir nesuzinojo, kad kepenyse mts buvo. Nesakem mes jai blush2.gif O db gyditojai sako, kad vidaus organuose ju ner, tik kauluose, na kaip ir buvo. Diagnozes nieks nepakeite IV st. kruties vezys, bet man db ne stadija svarbu, o gerejantys rodikliai ir savijauta smile.gif

Sekmes, sveikatos jums visoms ir jusu artimiesiems 4u.gif

kokios geros zinios! va ir pavyzdys, kaip gali situacija pasikeisti i geraja puse 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2014 04 17, 07:56)
Labas rytas visom 4u.gif .Ir mums J.Ruolia rekomendavo gerti selena ir grybus. vyras geria.apskritai jis Ruolia pasitiki kazkaip...Vartoja ir daro ka prisake.Gerti turbut reikes visa laika g.gif .manau kad visi naturalus organizmo pokyciai jam jau sutrikdyti nuo agresyvaus gydymo.Parsiusti nera sudetinga.o pinigus viskas kainuoja.Visiem sveikatos ir sekmes.


Labas mergaites, o kokius grybus jis siulo gerti? Tibeto, kiniskus, japoniskus ar kokius kitokius? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Caskada @ 2014 05 06, 15:39)
Labas mergaites, o kokius grybus jis siulo gerti? Tibeto, kiniskus, japoniskus ar kokius kitokius?  4u.gif

Papildas RM 10.
Atsakyti
QUOTE(Caskada @ 2014 05 06, 14:39)
Labas mergaites, o kokius grybus jis siulo gerti? Tibeto, kiniskus, japoniskus ar kokius kitokius?  4u.gif

paskaitykit "Selenium RM-10" aprašymą - ten 10 grybų rūšių įeina
Atsakyti
Pasvere siandien, per 5 dienas -2kg. smile.gif Kertu dabar sokoladus
Atsakyti
QUOTE(Fera82 @ 2014 05 06, 13:59)
Laba diena 4u.gif

As vis karts nuo karto cia pasirodau, bet sikart noriu tyliai pasidziaugt del savo mamos. Gerejant sveikatai rodos ir depresija gerokai sumazejo. Sake jau kartais zinias pasiziuri, net zurnala pavarto. Nebeguli visada ir pati 5 auksta su pailsejimais sugeba uzlipti thumbup.gif O per Velykas pas mus sveciuose buvo, nors kazkada kalbejo, kad turbut jau niekada pas mus nenuvaziuos. Is numestu 17 kg jau 5 grizo, apetitas geras. Sake geriama chemija jai puikiai tiko, ner jokio salutinio poveikio, tik sake ilgai gali tekt gert, kol rodikliai gereja tol reik vartoti. ( db jau 4 men.)Uz poros savaiciu vel darys markeri, issamu kraujo tyrima ir echoskopija. Ji taip ir nesuzinojo, kad kepenyse mts buvo. Nesakem mes jai blush2.gif O db gyditojai sako, kad vidaus organuose ju ner, tik kauluose, na kaip ir buvo. Diagnozes nieks nepakeite IV st. kruties vezys, bet man db ne stadija svarbu, o gerejantys rodikliai ir savijauta smile.gif

Sekmes, sveikatos jums visoms ir jusu artimiesiems 4u.gif


Fera, kaip džiaugiuosi kartu su jumis! 4u.gif Iš tikrųjų tai kiekviena džiugi žinia šitam forume man džiugi iki ašarų. Kas čia man daros. Kiekvienąkart apsiverkiu.
"Sveikatos jums ir jūsų artimiesiems" - kažkas anksčiau jau minėjo, kad iki šiol tokie banalūs rodės šitie žodžiai, o dabar ir man jie turi tookią gilią, šviesią ir svarbią reikšmę, išvis skamba kaip kokia stebuklinga malda vienoms už kitas..
Nu visai praskydau
Atsakyti
NERA, mano mama per chemiją tas keturias dienas būna viena. Po jos važiuoja pas seserį, kuri gyvena Vilniuje. Per pirmą chemiją ji jautėsi gerai, dabar kol kas taip pat. Kasdien pasikalbam. Sako, kad palatoje neguli. Vaikšto, žiūri TV. Iš balso ir nuotaikos galima suprasti, kad bent jau kol kas jai viskas gana gerai. Jei būtų kitaip, prašyčiau tetos, kad pabūtų prie mamos. Jei gyvenčiau ne taip toli nuo Vilniaus ir darbas smarkiai nelaikytų, galėčiau pati chemijos metu būti šalia mamos.
Atsakyti
Ar valote organizma chemoterapijos metu? na koks vaisiu miksas sluota toksinams organizme?
Atsakyti
QUOTE(Evute* @ 2014 05 06, 20:10)
Ar valote organizma chemoterapijos metu? na koks vaisiu miksas sluota toksinams organizme?

Kepti obuoliai!!!!!!!!!!! Pats geriausias dalykas. Ir elementariausias vanduo.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti