Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjoms

QUOTE(Carpe diem @ 2014 06 04, 11:18)
Atsakinėjau į šį konkretų klausimą ir įkėliau mano požiūriu gerai situaciją atspindinčią nuotrauką, kurią turėjau. Taip, kažkada pati šiuo klausimu patarimo prašiau, todėl ir pasidalinau.
Ne šiaip sau čia, ne šiaip sau biggrin.gif

Aaaaa, supratau kitaip. Nedėmesingai turbūt suskaičiau. Atsiprašymai 4u.gif

Dėl spintos su veidrodžiais pritariu Vidoss pastebėjimui: daryti arba išvis be veidrodžių arba tas dvi duris, kurios šalia yra veidrodines, o ne abipus knygų nišos (kaip buvo sumanyta projekte, nes atrodo kaip nessusipratimas, švelniai tariant). Ieškant simetrijos, man jos labiau norisi būtent ant dviejų šalia esančių varčių, ypač, kai jos filinguotos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(juratele2006 @ 2014 06 04, 09:57)
Nestovejo ten jokios balos, netikite tai ir nereikia, juk sakiau kad noriu tik padeti. Nepatinka, nekreipkit demesio i mano posta  doh.gif

Aš irgi norėjau padėti savo išgyventais pavyzdžiais mirksiukas.gif . Ir niekur nerašiau, kad nepatinka tai, ką parašėt. Sakiau, kad negaliu patikėti rolleyes.gif .
Turi būti šiokia tokia atsvara tokiems pasisakymams, kaip "tiesiog pasitasko vandens, vanduo patenka i tarpelius, isvalyti jo jau negali, o tada iskelia pusles", nes logikos juose mažai. Juk laminato grindis plauname, tada vanduo irgi patenka į tarpelius, bet nuo to nesigarbamoja niekas. Gali būti, kad be reikalo sėjate paniką, gal pas Jūsų tėvus ne nuo prisitaškymo susigarbanojo, gal buvo kokia kita priežastis g.gif .
Atsakyti
Papuosiu musu temute wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 06 04, 10:18)
Atsakinėjau į šį konkretų klausimą ir įkėliau mano požiūriu gerai situaciją atspindinčią nuotrauką, kurią turėjau. Taip, kažkada pati šiuo klausimu patarimo prašiau, todėl ir pasidalinau.
Ne šiaip sau čia, ne šiaip sau biggrin.gif


Tikrai padėjot apsispręsti su šiuo pavyzdžiu 4u.gif dėsim grindų spalvos apvadus
Atsakyti
QUOTE(Buržua @ 2014 06 04, 11:21)
Tikrai padėjot apsispręsti su šiuo pavyzdžiu  4u.gif  dėsim grindų spalvos apvadus

kaip suprantu, durų apvadai JAU tamsūs? Tada sprendimas geras, bet jei dar galima rinktis, tai man labai gražu tamsių durų ir grindų bei šviesių apvadų kontrastas - apskritai, tamsaus ir šviesaus dermė interjerui duoda gyvumo ir prabangos.
Atsakyti
Audejuj buvau porolono - tai ten man pasiroder labai daug gobelenu (soriukas, nepamenu kas klause)

ieskau mazutes stalinei lempai pastatyti skirtos spintikes, prie klecko lovos, gal kas uzmate? su stalciuku (nebutinai) na ir tokia kuklesne kad butu, be dideliu paraitymu... lova zalia... tai balta manau tiktu, ale isnarsiau visas chia isdiskutuotas pardes internete, nerandu... kad butu kokia 40x40 dydzio.
jei kas matet, butu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 06 04, 11:34)
kaip suprantu, durų apvadai JAU tamsūs? Tada sprendimas geras, bet jei dar galima rinktis, tai man labai gražu tamsių durų ir grindų bei šviesių apvadų kontrastas - apskritai, tamsaus ir šviesaus dermė interjerui duoda gyvumo ir prabangos.


Taip, durų apvadai jau tamsūs...
Atsakyti
QUOTE(juratele2006 @ 2014 06 04, 11:12)

thumbup.gif ačiū, išsisaugojau kaip idėją miegamojo užuolaidoms, nes pas mus būtent toks didelis vitrininis langas kampe.
Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2014 06 04, 10:12)
jei manote, kad ten veidrodis tinka ir jo reikia, tada darykite abejas duris veidrodines prie lauko duru arba nei vienu.

drinks_cheers.gif tokio tipo veidrodinės durys mano nuomone pateisinamos tik ten, kur atlieka aiškią funkciją, prieškambaryje arba miegamojo spintoje, nors klasikiniuose interjeruose dažniau būna uždaros drabužinės su veidrodžiais persirengimui. Ir aišku būtinai veidrodžiai dviverėse duryse. Dabar konkrečiu atveju veidrodžiai paprasti, ne dekoro elementas, o erdvės praplėtimo funkcija abejotina, nes jie tam per siauri. Simetrija kuriama ne tam gale ir gaunasi atvirkščiai, ji suardoma, nes kiekvienoje pusėje lieka po vienišas duris be veidrodžio.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 06 04, 11:34)
kaip suprantu, durų apvadai JAU tamsūs? Tada sprendimas geras, bet jei dar galima rinktis, tai man labai gražu tamsių durų ir grindų bei šviesių apvadų kontrastas - apskritai, tamsaus ir šviesaus dermė interjerui duoda gyvumo ir prabangos.

Gal galite ir man padeti apsispresti blush2.gif

Parketlentes sviesios, langu remai irgi sviesus (kaip parketlentes). Grazu man tos baltos grindjuostes, bet as bijau, nes bus jie murzini pas mus. Tai galvojau daryti tos pacios spalvos, kaip grindys. Durys irgi kaip grindys, tai ir apvadai. Taip iseina, kad viskas viena spalva??? Nu nesamone, taip? g.gif O butinai norejau virsuj del karnizus, o jie jau tik balti.. tai kur dar balta spalva ivest? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 04 birželio 2014 - 10:54
o gal galima butu deti is abieju pusiu kaip sumanyta ir padaryti skirtukus?
nes mano mano durys i drabuzine (fengshui siaubui pries pat lova miegamojo biggrin.gif )su veidrodziais ir su skirtukais man labaaaaaai patinka smile.gif ir tas veidrodis kaip nebe veidrodis gaunasi, kaip toks langas... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2014 06 03, 22:30)

grindys

user posted image

rizikuosiu ir dėsiu laminatą ir voniose smile.gif


Jokiu būdu nedėkit laminato vonioje, koks jis bebųtų- nei 31, nei 33 klasės,- gailėsitės tikrai ax.gif
Tarp kitko- mano grindys viename kambarių tokios pačios:)
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 06 04, 11:53)
. Taip iseina, kad viskas viena spalva??? Nu nesamone, taip? g.gif O butinai norejau virsuj del karnizus, o jie jau tik balti.. tai kur dar balta spalva ivest? g.gif

Čia įmetu tam, kad išvesti iš komforto zonos, kur viskas švelniai rusva biggrin.gif
user posted image

aš tai tik už baltus apvadus, nes viskas viena spalva nu nykiai atrodys...
Papildyta:
QUOTE(rek @ 2014 06 04, 11:55)
o gal galima butu deti is abieju pusiu kaip sumanyta ir padaryti skirtukus?
nes mano mano durys i drabuzine (fengshui siaubui pries pat lova miegamojo biggrin.gif )su veidrodziais ir su skirtukais man labaaaaaai patinka smile.gif ir tas veidrodis kaip nebe veidrodis gaunasi, kaip toks langas...  ax.gif

jūsų duris irgi prisiminiau kaip gerą pavyzdį drinks_cheers.gif
kad veidrodžiai įgytų funkciją, o ji svetainėje yra daugiausia dekoro, juos kažkaip apipavidalinus galima gaut neblogą vaizdą, gal rombais suskirstyt stambiau, tada būtų virtuvės spintutės variacija, arba raižinius uždėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 04 birželio 2014 - 11:08