Įkraunama...
Įkraunama...

Klivija - 11

QUOTE(Mockava @ 2014 04 06, 22:18)
Gaila nemoku įdėti nuotraukos, nes tada galėtumėt tiksliau patarti ar realu jai pražysti manąjame vazone, ar ne... 

Na, iš nuotraukos nelabai suprasi kiek ten ji šaknų turi. Bet jei ji, jau dvejus metus auga tame vazone, be jokio poilsio, manau, kad šaknų turi sočiai ir žydėti gali smile.gif
Atsakyti
Na bandau nuotraukas dėti, gal pasiseks, ir atsiprašau, kad nelabai kokybiškos ax.gif

Mama Klivija

Dukrelė Klivija, jau bebaigianti džiuginti...
Atsakyti
Didoki tie vazonai, bet ką padarysi. Bus gerai. irnesakyk.gif
Atsakyti
Aciu Steputei uz pasiulyma 4u.gif, tai jau per zydejima lauksim nuotrauku mirksiukas.gif. Manoji paprasta oranzine zydi vasaros gale, kazkaip pas kitas pastebejau jos anksciau prazysta g.gif.
Dalele, o seklu savosios grazuoles seti nebandei? Idomu butu pabandyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(karambole @ 2014 04 09, 09:06)
Aciu Steputei uz pasiulyma 4u.gif, tai jau per zydejima lauksim nuotrauku  mirksiukas.gif. Manoji paprasta oranzine zydi vasaros gale, kazkaip pas kitas pastebejau jos anksciau prazysta g.gif.
Dalele, o seklu savosios grazuoles seti nebandei? Idomu butu pabandyt blush2.gif

Tikrai įdomu būtų pamatyti kokius grožius Steputė augina ax.gif
karambole, aš labai nemėgstu sėti, tad tokių minčių man niekuomet ir nekyla lotuliukas.gif Nusiperki augalą ir ramu, o su sėjimais prasidedant, labai ilgas laukimas. Gal aš labai nekantri lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalelė @ 2014 04 09, 08:30)
Tikrai įdomu būtų pamatyti kokius grožius Steputė augina ax.gif.............


Na Stepute,parodyk foto albumą su savo augintinėm ,tegul iš anksto užsiima eilę ,nes tikiuosi surengsi kokį Aukcioną kai pardavinėsi g.gif
Ps Aš tai jau nesitikiu kad man ką pasiūlysi,nes jau anksčiau esi minėjusi kad... " geriau jau į mėšlo krūvą išmesi ,bet niekam neduosi ..." schmoll.gif
Atsakyti
Kas čia svaigsta apie pardavimus? blink.gif Tai tik reikalai tarp giminių. mirksiukas.gif
Praeitoje temoje jau buvo nuoroda į dalies mano augalų nuotraukų galeriją. Pakartoju. 3 puslapiai.
Pasimėgaukite. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Steputė @ 2014 04 09, 23:51)
Kas čia svaigsta apie pardavimus? blink.gif Tai tik reikalai tarp giminių. mirksiukas.gif
Praeitoje temoje jau buvo nuoroda į dalies mano augalų nuotraukų galeriją. Pakartoju. 3 puslapiai.
Pasimėgaukite.  4u.gif

user posted image jau puošiuosi, jau ruošiuosi user posted image Lietuva -giminių kraštas, tik durk pirštu ir pataikysi... Stepute, pasakyk ar negaila šitokią kolekciją ardyt. Jei klivijos vaikai, tai suprantama, kad košės nevirsi, bet jei suaugę augalai, skelbk aukcioną ir jokių čia giminių.
Atsakyti
Na, taip mega_shok.gif mega_shok.gif Stoju aš į eilę bent kelių klivijų, kad ir vaikų norėčiau. O ar "parduoduvės" duris Steputė atvers ar ne, bent pastovėsiu prie jų 4u.gif
Atsakyti
Labas merginos.
Turiu labai didelį prašymą.
Kadaise buvau nuspirkusi didelis vazona prisodintą margalapių klivijų. Vieną pasilikau, o su kitom pasidalinau. Taip gavosi kad maniškę taip netikėtai nudžiovė. Labai labai širdį skauda dėl šios metekties. Tad norėčiau paparašyti, gal kuri iš merginų galėtumėte su manimi pasidalinti šių klivijų mamučių vaikučiu? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaidrek96 @ 2014 06 12, 09:42)
..... Taip gavosi kad maniškę taip netikėtai nudžiovė. Labai labai širdį skauda dėl šios metekties. ...


Apgailestaujam dėl netekties verysad.gif
Kažkada esu žadėjusi tamstai margalapių ,bet kad jos pas mane iš sėklų auga ,deja labai lėtai .Kai dar ugtels galėsiu kažką įdomaus ir pasiūlyti ,o dabar tikėkimės ,kaip jau minėjai, kad atsilieps tos ,pas ką papuolė tos klivijos " seserys" -gal jos turi vaikučių g.gif

Šiuo metu galiu tik tokią pasiūlyti ( Dabar žydi ) ax.gif

user posted image
Atsakyti
user posted image

bandau ikelt foto gelytes grazuolytes, kuria pirkau is Braskes wub.gif wub.gif labai dekoju jai! persikine grazuole wub.gif
Atsakyti