Įkraunama...
Įkraunama...

Klivija - 11

Viską labai gerai darote...
Svarbu kad gautų poilsio ,jei tam turite galimybių . O ar anksčiau mėnesiu ar vėliau manau reikšmės didelės neturi. 4u.gif
Mes viena akim snaudžiam ,o kita vaikus stebim (Sėklas auginam ) biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šiaip klivijos žydi pavasarį -vasarą ,tačiau yra kelios rūšys kurios žydi rudenį -štai viena iš "rudeninių" ... 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
O mano klivijos siemet aptingo, nezydejo nei viena isskyrus Anjete... daugiau jokia, nei geltona, netgi oranzine nezydejo, kilniosios taip pat aptingo, nebesuprantu jau turbut nebemoku augint... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Braške @ 2018 12 06, 09:46)
Šiaip klivijos žydi pavasarį -vasarą ,tačiau yra kelios rūšys kurios žydi rudenį -štai viena iš "rudeninių" ... 4u.gif

[url=https://d.radikal.ru/d09

wub.gif
Mano ar ne tokia pat gražuolė jau baiginėja žydėti.
Atsakyti
QUOTE(Lina04 @ 2018 12 06, 22:33)
O mano klivijos siemet aptingo, nezydejo nei viena isskyrus Anjete... daugiau jokia, nei geltona, netgi oranzine nezydejo, kilniosios taip pat aptingo, nebesuprantu jau turbut nebemoku augint... blink.gif


Na jau tik nenuvertinkit savęs ... biggrin.gif
Manau kad aplinkos sąlygos įtakojo kad nežydėjo ---karšta vasara ,ar šiaip kas nors nepatiko. pas mane irgi šiais metais vos gal keturios žydėjo ax.gif .O dabar ...pašildė radiatorius --tai mačiau pas kelias tarp lapų besiskleidžiančius žiedus. na iš tokių žiedų naudos tikrai nebus-jie ir liks tarp lapų.Bet jau ne pirmą sykį pastebėjau ,kad žydėjimui turi įtakos temperatūros pokyčiai ,ar stresas koks nors (kelionė paštu ..) ir t.t ... Todėl labai nenusiminkime -pailsės per žiemą ir pavasarį pamatysim dar ne vieną žiedą .Sėkmės auginant šias gražuoles... 4u.gif
Atsakyti
Pirmą kartą per daugelį metų bent kelios klivijos pražydo būtent dabar - per naujus metus . ko anksčiau pas mene tikrai nebuvo ...Gal radiatoriai per šilti ??? ax.gif Na ir tegul sau žydi -gražiau palangės atrodys šiuo šaltu metų laiku 4u.gif
Dar nematyta - viešnia iš Kinijos ...
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Braške @ 2018 12 19, 21:42)
Pirmą kartą per daugelį metų bent kelios klivijos pražydo būtent dabar - per naujus metus . ko anksčiau pas mene tikrai nebuvo ...Gal radiatoriai per šilti ???  ax.gif  Na ir tegul sau žydi -gražiau palangės atrodys šiuo šaltu metų laiku  4u.gif
  Dar nematyta - viešnia iš Kinijos ...
[url=https://d.radikal.ru/d41/18

Super!
Atsakyti
Grazuole. Cia jums dovana kaledu proga, nutare nustebint.... biggrin.gif
Atsakyti
Dėkui Visoms (..iems..) už pagyrimus mano gėlytėms mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif -būtinai perduosiu joms linkėjimus nuo Jūsų . 4u.gif
Atsakyti
Malonios šventes su žiedais wub.gif
Atsakyti
Noreciau pasiteiraut forumieciu-gal kas turit parduot kliviju zydinciu varpelio formos ziedeliais? Pasiulymus prasyciau i Az.Lina.
Atsakyti
Sveiki. Pries mazdaug 3 metus is vienos sio forumo nares nusipirkau maza oranzines klivijos sodinuka. Ji isaugo isdidejo ir siandien sulaukiau pirmo zydejomo. 4u.gif Ziedeliu matos nemazai, dar neisprogo visai, bet ziedu kotas be galo trumpas. Gal kazkaip imanoma ta kota smile.gif paskatinti pasistiebti aukstyn. Gal kas zinot, ar esat susidure su panasia problema ir galit patart. Aciu.
Atsakyti