Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Magi, Didi, Darla, Paiduke, laukiam gerų žinių iš jūsų bei tikimės vaisingos liepos. bigsmile.gif

Magi, kada jau bus galima laukti iš tavęs naujienų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukė: 22 birželio 2006 - 09:52
Sveikos merginos!
Oi pasiilgau Jūsų jau per naktį, su Jumis lengviau laukti bigsmile.gif
Tiesa, gal kas gali man patarti: Crinone turiu dar 6 dienom, ar man reikia dar papildomai nusipirkti ar pakanka sunaudoti tiek kiek yra dežutėje?
Atsakyti
QUOTE(Didi @ 2006 06 22, 11:28)
Sveikos merginos!
Oi pasiilgau Jūsų jau per naktį, su Jumis lengviau laukti  bigsmile.gif
Tiesa, gal kas gali man patarti: Crinone turiu dar 6 dienom, ar man reikia dar papildomai nusipirkti ar pakanka sunaudoti tiek kiek yra dežutėje?


Crynonas turėtų baigtis testo darymo dieną. Va tada ir sprendžiasi ką daryti toliau - ar dar reikia Crynono ar deja nebe...
Atsakyti
QUOTE(Didi @ 2006 06 22, 12:28)
Sveikos merginos!
Oi pasiilgau Jūsų jau per naktį, su Jumis lengviau laukti  bigsmile.gif
Tiesa, gal kas gali man patarti: Crinone turiu dar 6 dienom, ar man reikia dar papildomai nusipirkti ar pakanka sunaudoti tiek kiek yra dežutėje?


Jei viskas gerai, o taip ir bus, šis vaistas naudojamas iki 12 savaitės 4u.gif
Atsakyti
Na supratau,
ir dar merginos gal dar kas turi paskaityti arba kur galiu pasiskaityti kokią info apie šį vaistą, nes niekur nerandu info, o kai pirkau dežutėje buvo informacinis lapelis tik anglų kalba blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Didi @ 2006 06 22, 12:05)
Na supratau,
ir dar merginos gal dar kas turi paskaityti arba kur galiu pasiskaityti kokią info apie šį vaistą, nes niekur nerandu info, o kai pirkau dežutėje buvo informacinis lapelis tik anglų kalba blush2.gif


Didi, o tai ką ten skaityti - tai progesteronas ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 06 21, 17:32)
PETI, taip gaunasi, kad tu iš pirmo IVF ir pastojai (pirmųjų dviejų neskaičiuoju, nes tau nieko neįsodino). o tai tikrai yra  thumbup.gif  tai suteikia didelių vilčių, kad antras bandymas irgi bus sėkmingas.  thumbup.gif vat Rytei irgi panašiai buvo, ji iš pradžių pastojo ir persileido greitai, o po to netrukus vėl bandė ir dabar jau augina dukrytę. taip, kad nenukabink nosies.  4u.gif


Ačiū, Svajuke, šituos žodžius skaityčiau ir skaityčiau wub.gif wub.gif Skamba, kaip muzika rolleyes.gif


Papildyta:
QUOTE(Didi @ 2006 06 22, 13:05)
Na supratau,
ir dar merginos gal dar kas turi paskaityti arba kur galiu pasiskaityti kokią info apie šį vaistą, nes niekur nerandu info, o kai pirkau dežutėje buvo informacinis lapelis tik anglų kalba blush2.gif


Didi, gal Tu geriau nesivargink, bus ramiau, tikėk, kad tau yra labai gerai, nes nieko nepakeisi wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aha lengva šnekėti smile.gif, na bet aš tikrai nesinervinu, su manim viskas gerai, aš geros nuotaikos, jaučiuosi gerai ir ramiai laukiu.
Atsakyti
kiek žinau darant punkciją, reikia būti nevalgius
kadangi man punkcija 15val, tai bijau, kad gali skrandis užsizurgti tam gynime, jei būsiu nieko neužvalgius, ar būtų galima dar kažką iš ryto užvalgyti, ar nelabai?
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 06 22, 13:33)
kiek žinau darant punkciją, reikia būti nevalgius
kadangi man punkcija 15val, tai bijau, kad gali skrandis užsizurgti tam gynime, jei būsiu nieko neužvalgius, ar būtų galima dar kažką iš ryto užvalgyti, ar nelabai?

na, kai man darė operaciją, tai neleido nuo pat ryto valgyti ir gerti, nors operavo tik gerokai po pietų. ot iškrovą turėjau. doh.gif bet gal gydytojo reikėtų pasiteirauti, na, kad ramiau būtų. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 06 22, 13:33)
kiek žinau darant punkciją, reikia būti nevalgius
kadangi man punkcija 15val, tai bijau, kad gali skrandis užsizurgti tam gynime, jei būsiu nieko neužvalgius, ar būtų galima dar kažką iš ryto užvalgyti, ar nelabai?


Kaip su valgiu tikrai nezinau, bet tfu tfu tfu, sekmes tau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2006 06 22, 13:48)
Kaip su valgiu tikrai nezinau, bet tfu tfu tfu, sekmes tau  mirksiukas.gif


oj oj, ar as cia kazka praleidau g.gif Ar siandien Paidukei punkcija?? bigsmile.gif
Atsakyti