Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Tikiu tai aš nesupratau, tai tu dar negėrėi KT?
Tai gal tu brangioji pasidaryk testuką, gal neprireiks ir IVF mirksiukas.gif
Atsakyti

Ne man kontroceptikus išrašė pagerti nes nusprendėme nukelti IVF kitam mėnesiui, hormonai lyg ir telpa į normas, bet velnias žino kaip ir kada jie gali sustreikuoti, aš IVF darau irgi dėl kiaušintakių problemos, bet dabar kol visko neišsiaiškinsiu iki galo tikrai nestartuosiu smile.gif net liūdna labai, taip noriu leliuko.
O tau Devina didžiausios sėkmės smile.gif
Papildyta:
QUOTE(devina @ 2006 07 29, 11:32)
Tikiu tai aš nesupratau, tai tu dar negėrėi KT?
Tai gal tu brangioji pasidaryk testuką, gal neprireiks ir IVF mirksiukas.gif


Bet jeigu rytinė bazinė temperatūra nėra pakilusi virs 37, tai negali būti pastojusi ? Šiandien ryte ji buvo 36,7.
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2006 07 28, 23:45)
o man atvirksciai - as daug greiciau susirgau besileidziant diphereline mmm...


Sveika, norejau paklausti, o tu viena doze leidaisi diphereline(375) ir tuo metu gerei kontraceptikus?nes man kantrybe senka, nes bijau, kad nesusirgsiu iki gonalio... g.gif
Atsakyti
Gal zinote, kada galima daryti kita IVF po nesekmingo bandymo? As dar turiu kokius 9 uzsaldytus embrionus. Ar galima butu jau kita cikla vel bandyti?
Kitas klausimas, as vis dar nesulaukiu savo mmm, gal zinote ar daznai buna, kad mmm uztrunka del vaistu ir hormonu naudotu ivf? Ar tai nomalu?
Atsakyti
QUOTE(zaneta1 @ 2006 07 28, 22:36)
sveikos mergaites,
Sicily wub.gif  zinau kaip jauties, isiverkt tikrai reikia, o paskui viskas nubles ir vel nauja strategija pradesi kurt. Tokia jau musu dalia rolleyes.gif

Na o mano mm si menesi 2 dienom anksciau atejo. Dar liko du menesiai mmm, o trecia pradesiu leistis gonali jei viskas gerai, tphu, tphu, tphu smile.gif
Nezinau kaip jums bet as kaip kokia maniake mazohiste laukiu starto pradzios ir netikiu kad viskas bus gerai, tik ismesiu eilini karta pinigus kaip kokia auka ir tiek verysad.gif  kiek tikejau pirma karta, tiek dabar nebetikiu, tarsi kazkas apsiverte. Nezinau gal dar pasikeis bet dabar mano toks netikes tas nusiteikimas, kad ojojoi schmoll.gif  O dar cia tos nesekmes visos verysad.gif

Labai suprantu tave verysad.gif Manyje kažkas irgi apsivertę,viską darau tik iš azarto ir kad reikia,amžius spaudžia ir liga klastūnė verysad.gif Gal ir blogai,kad netikim,gal ką užblokuojam,bet kad kitaip neišeina doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Sicily @ 2006 07 30, 15:05)
Gal zinote, kada galima daryti kita IVF po nesekmingo bandymo? As dar turiu kokius 9 uzsaldytus embrionus. Ar galima butu jau kita cikla vel bandyti?
Kitas klausimas, as vis dar nesulaukiu savo mmm, gal zinote ar daznai buna, kad mmm uztrunka del vaistu ir hormonu naudotu ivf? Ar tai nomalu?

Neskubėk taip.Pailsėk wub.gif
Atsakyti
Sveikos mergytės smile.gif
Aš visgi apsisprendžiau. Pasikalbėjau su viena forumiete, kuri darėsi IVF Minske, toje klinikoje, kur ir aš ketinu daryti ir nutariau darytis ten. Tuo labiau, kad jau kažkiek tyrimukų atlikome ten. IVF mes pasiruošę spalio mėnesį. Dabar krūve visokiausių tyrimų ir kelionės pas gydytojus. Turėsiu daug klausimų jums blush2.gif , jei galima... wub.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti