Įkraunama...
Įkraunama...

Kas priklauso neįgaliam vaikui?

vaziuojant autobusu su neigaliu vaiku lydinciam asmeniui yra nuolaida. O kaip Vilniuj reikia daryti, pirkti bilietuka is vairuotojo (uz kokia kaina) ar galima pasipildyti vilniecio kortele (taip pat klausimas kokios kainos bilietais). Ir dar neigalumo pazymejime nurodytas vyras, tai tik jis gali buti tuo lydinciu asmeniu, ar ir as (mama) . ar tada dar reikia tureti kokius dokumentus su savim.(irodancius mano tapatybe)
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2015 09 25, 14:48)
vaziuojant autobusu  su neigaliu vaiku lydinciam asmeniui yra nuolaida. O kaip Vilniuj reikia daryti, pirkti bilietuka is vairuotojo (uz kokia kaina) ar galima pasipildyti vilniecio kortele (taip pat klausimas kokios kainos bilietais). Ir dar neigalumo pazymejime nurodytas vyras, tai tik jis gali buti tuo lydinciu asmeniu, ar ir as (mama) . ar tada dar reikia tureti kokius dokumentus su savim.(irodancius mano tapatybe)

Nesupratau šitos vietos "neigalumo pazymejime nurodytas vyras". Kaip asmens neįgalumo pažymėjime gali būti nurodytas kitas asmuo? g.gif Vaiko pažymėjime vaiko duomenys, negalios lygis ir galiojimo terminas... g.gif
Nuolaidos visur vienodos, ar autobusu, ar miesto viešuoju transportu, ar traukiniu, ar keltu Klaipėda-Smiltynė - neįgaliam vaikui ir neįgalų vaiką lydinčiam asmeniui bilietams taikoma 80 proc. nuolaida. Pirkti kortelę, pasirinkti paskirtį (nurodyti nuolaidos rūšį). Jei vaikas 7 metų ir vyresnis, tokių kortelių reiks dviejų, jums ir jam, jei jaunesnis, vienos - tik jums, nes vaikas iki 7 metų keliauja nemokamai.
Atsakyti
del dokumento supainiojau, kazkuriam kitam vaiko dokumente dar ir vyras nurodytas (nes jis tvarke), neigalumo pazymejime tik vaiko v/p.
klausimas , kiek vln kainuoja lydinciam asmeniui talonelis (ne %, o €) ir ar reikia lydinciam asmeniui koki dokumenta tureti.aciu
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Auginu vaiką su sunkia negalia, norėčiau savo daugiabučio kieme turėti pažymėtą vietą automobiliui. Gal kas darėtes? Kur reikia kreiptis? Čia Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,
Gal galėtumėte man padėti atsakyti į tokį klausimą-sūnus turėjo lengvą neįgalumą nuo kūdikystės (dėl atopinio dermatito). kas 2 metai tą neįgalumą pakartotinai pratęsdavo, užpildžius reikiamus dokumentus. Situacija tokia, kad neįgalumas pasibaigė, mes neusitvarkėm pratęsimo dokumentų, nes vaiko lyg nebėrė. Dabar, po termino, jį pradėjo labai berti. Kaip mums tvarkytis dokumentus, kai viskas praterminuota-tikriausiai, jau nedarys pratęsimo. Reikia tvarkytis naujai ir ar galima tvarkytis naujai? Praterminuota pora mėnesių. Atsakykite, jeigu žinote. Ačiū.
Atsakyti
Labas,
Gal kas žino ar dides pinigėliai už sunkia negalia ir slauga ?
Atsakyti
QUOTE(cuolexxx @ 2017 01 12, 12:51)
Labas,
Gal kas žino ar dides pinigėliai už sunkia negalia  ir slauga ?

Mes gaunam su slauga 513,5 eur.
Atsakyti
Laba diena, as noreciau suzinoti, ar neigaliam vaikui gali buti isduodamos lojalumo korteles,pvz. iki senjorams, ar tik suaugusiam neigaliajam?Ar neigalaus vaiko vardu gali buti gaunama iki kortele senjorams?
Atsakyti