Įkraunama...
Įkraunama...

Stuburo išvarža - 3

Pas mane kaip supratau kažkas kažkur nesuaugę,gydytojas matyt "kaip vaikui" aiškino,kad yra tarpas tarp slankstelių... g.gif
Nugarą skauda,bet net nežinau dėl ko...turėjau stuburo traumą,gal turiu nesuaugusius slankstelius ir gydytoja santariškėse be rentgeno,rezonanso ar tomografijos sugebėjo man osteochondrozę diagnozuoti... doh.gif doh.gif
Manau svarbu Jums kiek įmanoma mažiau svorio priaugti ir galbūt kokį diržą palaikomajį nešioti (prieš tai reiktų su gydytojais pasikonsultuot koks geriau tiktų ir ar jis išvis bus kuo naudingas..) mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu ir as sita dalyka,irgi apacioj.Cia igimtas dalykas,gyvenu kaip visi sveiki zmones ir nesuku del to sau galvos,juk nieko cia nepakeisi doh.gif Nugara buna paskauda,ir nestumo metu,ir po gimdymu skaudejo,bet tikrai ne del to.O siaip norint tureti sveika nugara reikia nuolat stiprinti (auginti) nugaros ir pilvo raumenis,taigi manksta ir tik manksta...nestumo metu gal irgi galima kokius nors specialiai pritaikytus pratimus daryti,gal kiek palengvetu.
Atsakyti
QUOTE(Deitrina @ 2009 10 01, 12:50)
Sveikos,as tai sian po rengeno gavau toki atasakyma: Iislyginta fiziologine lordoze,kifoze ir nezymi diskoze tai nors nusisauk  doh.gif net neisivaizduoju kas tai yra,nes ejau pas gydytoja del gerkles skausmo,maniau,kad gal kokia striuma,bet pasirodo va ka rado...

Sveikos,
Man rado klaklo dalies stuburo diskoze. Kartais taip surakindavo spranda, kad oi, sakau reikia eit pas gydytoja. TAi vat dave siuntima pas reabitologa, eisiu, ziursiu k pasakys.

Svarbu neprarasti vilties ir neimti per daug i galva as galvoju, nepanikuoti. Yra dabar visokiausiu priemoniu.
Visoms po balioneli 4u.gif
Atsakyti
sveikos
as po rengeno gavau atsakyme parasyta taip : g.gif
juosmens lordoze islyginta,sanarinis tarpas tarp L5-5 susiaurejes, l priekinis pavirsius igaubtas
isvados: Stuburo l/s dalies osteochondroze l5-5,diskoze

kazi kaip man reaguot, cia kazi paskirs rimta gydyma ar uzteks tik masazu ir t.t. g.gif ir vel itampa nervai nervai nervai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nareta20: 27 lapkričio 2009 - 19:52
ahoy, man irgi diskoze, bet dabar dar per nauja svieciausi, laukiu rezultatu ir eisiu tikiuosi pas normalu gydytoja, nes jau nebegaliu gyvent taip, o tie is polikliniku niekuom nepadeda. vaistu priraso ir aceit pagijai. Pagal mano gyd.dizkoze yra kaip stuburo slanksteliai ne vienodai stovi. Jei detumet daug apvaliu pailgu trintuku viena virš kito ir apatinis pasiridentų į šoną, tada būtų diskozė. Čia aš taip įsivaizduoju. ax.gif
Atsakyti
Sveikos, mane irgi kamuoja nugaros skausmai,kreipiausi i gydytoja tai paskyre L4-L5 kompiuterine tomografija.Isvada-DISKOZE.Sugryzau pas gydytoja su isvadomis,gydytoja pasake,kad cia nieko blogo nera,sveika kaip ridikas.
O nugaros skausmas tai nezmoniskas,net pykinti pradeda,kojos tirpsta.Gydytojai aiskinu kad skauda nugara,miegot negaliu,ji vis tiek savo varo,atseit nieko cia tau nera.
Nesulaukiau net jokio paaiskinimo kas ta diskoze.Ir net nebezinau ka toliau daryti.Visiskai ismuse is veziu.
Atsakyti
QUOTE(Jūratė256 @ 2010 10 19, 15:26)
Sveikos, mane irgi kamuoja nugaros skausmai,kreipiausi i gydytoja tai paskyre L4-L5 kompiuterine tomografija.Isvada-DISKOZE.Sugryzau pas gydytoja su isvadomis,gydytoja pasake,kad cia nieko blogo nera,sveika kaip ridikas.
O nugaros skausmas tai nezmoniskas,net pykinti pradeda,kojos tirpsta.Gydytojai aiskinu kad skauda nugara,miegot negaliu,ji vis tiek savo varo,atseit nieko cia tau nera.
Nesulaukiau net jokio paaiskinimo kas ta diskoze.Ir net nebezinau ka toliau daryti.Visiskai ismuse is veziu.


realaus gydymo gal ir nera bet mabn israse vaistuku kai jau labai skauda nebegaliu normaliai gyvent biggrin.gif isgeriu o siaip laikas nuo laiko reikia masazu plaukimo judesio kitaip sakant mirksiukas.gif
ir prasvieses akyse kuriam laikui
Atsakyti
Nuo to laiko kai diagnozavo diskozę lankau baseiną, atlankiau kursą mankštų kur sužinojau kokios pozos palankios sedėjimui/stovėjimui kad nugarą neskaudėtų. galiu pasakyt kad nugaros beveik neskauda. Skauda po to kai patampau ant rankų vaiką biggrin.gif
O šiaip teisingas judesys, plaukimas ir mankšta daro stebuklus thumbup.gif
Atsakyti
gal kam daryta? pasidalinkit patirtimi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita4611 @ 2012 02 04, 10:23)
gal kam daryta? pasidalinkit patirtimi unsure.gif

Sveikte. Operacija buvo vasara, sausio mėn, jau ismeginau Druskininkų sniego areną smile.gif.
Atsakyti
del kokiu prieazasciu buvo daryta? gal del stuburo isvarzos?
Atsakyti
Sveikute. kovo 19 daryta buvo stuburo isvarzos operacija. Siuo metu reabilitacija atlieku, bet jauciuosi pooperacijos tikrai gerai. smile.gif
Atsakyti