Įkraunama...
Įkraunama...

Stuburo išvarža - 3

Mano operacija penktadieni.tikiuosi viskas bus gerai.su daktarais apalbejom.tikina.kad tikrai bus viskas čiki.
Dabar bandau psichologiškai nusiteikt.
Ačiū už palaikyma.
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2016 09 26, 11:38)
Mano operacija penktadieni.tikiuosi viskas bus gerai.su daktarais apalbejom.tikina.kad tikrai bus viskas čiki.
Dabar bandau psichologiškai nusiteikt.
Ačiū už palaikyma.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2016 09 26, 11:38)
Mano operacija penktadieni.tikiuosi viskas bus gerai.su daktarais apalbejom.tikina.kad tikrai bus viskas čiki.
Dabar bandau psichologiškai nusiteikt.
Ačiū už palaikyma.



Praneskit rezultatus po operacijos, kaip sekis reabilitacija. lauksim geru naujienu doctor.gif

O as dar noriu elfes paklausti, kadangi jusu nugara tikrai komplikuota ir neprideda gero skonio gyvenimui ir rimtai jus pakauste. Kaip jus gyvenat kiekviena diena? ar randate saules savo dienose? ar dirbate kur nors?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo segtuks: 26 rugsėjo 2016 - 15:17
QUOTE(Mil@na @ 2016 09 25, 19:31)
Sportas ir kineziterapija.

Ne visuomet tai padeda
Papildyta:
QUOTE(laumir @ 2016 09 26, 11:38)
Mano operacija penktadieni.tikiuosi viskas bus gerai.su daktarais apalbejom.tikina.kad tikrai bus viskas čiki.
Dabar bandau psichologiškai nusiteikt.
Ačiū už palaikyma.

Laikykitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2016 09 26, 15:18)
Ne visuomet tai padeda

Man truputi buvo palengvėje po pirmo syk,bet po pusmečio sugrįžo skausmas dvigubai.

Ačiū visom,tikrai parašysiu kaip sekasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(segtuks @ 2016 09 26, 15:15)
O as dar noriu elfes paklausti, kadangi jusu nugara tikrai komplikuota ir neprideda gero skonio gyvenimui ir rimtai jus pakauste. Kaip jus gyvenat kiekviena diena? ar randate saules savo dienose? ar dirbate kur nors?

Per 18 metų "stažo" teko apsiprast su situacija, prisitaikyt ir išmoktu su tuo gyvent
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2016 09 26, 15:51)
Man truputi buvo palengvėje po pirmo syk,bet po pusmečio sugrįžo skausmas dvigubai.

Ačiū visom,tikrai parašysiu kaip sekasi 4u.gif

Labas, kaip jūs jaučiatės?
rašiau jums AŽ, bet nežinau ar gavote (išsiųstų žinučių aplanke kažkodėl tuščia pas mane) g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.
Operacija lyg praėjo gerai,kolkas jaučiuosi geriau ,nei pirma.Šiandien (para po operadijos)jau leido lipti iš lovos.Tai jau lyg ir pasaulis šviesesnis.Turejau po operacijos beda,mano protas nepriėmė basono,tad dejo pampersa,bet ir tas nepadejo,maniau,kad sprogsiu,beliko kateteris,nors labai jau nenorejau ir sesutes vis bande ilgint laika,kad tik nereiketu..(po 9val po operacijos)jau buvo visai ne kas ,skaudejo slap.pusle labiau ,nei pjuvį .leido bandyt kitoj padeti ir pavyko.
Palatoj gulim trys moteriškės,mano vienmetė-jau operuora trečia karta,ir moteris iš vakarykščios avarijos (partrenke mašina Juozapavičiaus g.)tai ji gules ant patalo du men,bet jos neoperuos,jai stuburas iskilo ar ilinko,pati nesupranta.
Na tai kaip ir apsidairius aplinkui,tikrai neblogai jaučiuosi,dabar dar iki trečiadienio klinikose,veliau i rebilitacija.
Papildyta:
QUOTE(elfė @ 2016 10 01, 12:23)
Labas, kaip jūs jaučiatės?
rašiau jums AŽ, bet nežinau ar gavote (išsiųstų žinučių aplanke kažkodėl tuščia pas mane)  g.gif

Ačiū,Jums.
Gavau 4u.gif
Padėjot ,apšvietet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2016 10 01, 16:28)
Sveikos merginos.
Operacija lyg praėjo gerai,kolkas jaučiuosi geriau ,nei pirma.Šiandien (para po operadijos)jau leido lipti iš lovos.Tai jau lyg ir pasaulis šviesesnis.Turejau po operacijos beda,mano protas nepriėmė basono,tad dejo pampersa,bet ir tas nepadejo,maniau,kad sprogsiu,beliko kateteris,nors labai jau nenorejau ir sesutes vis bande ilgint laika,kad tik nereiketu..(po 9val po operacijos)jau buvo visai ne kas ,skaudejo slap.pusle labiau ,nei pjuvį .leido bandyt kitoj padeti ir pavyko.
Palatoj gulim trys moteriškės,mano vienmetė-jau operuora trečia karta,ir moteris iš vakarykščios avarijos (partrenke mašina Juozapavičiaus g.)tai ji gules ant patalo du men,bet jos neoperuos,jai stuburas iskilo ar ilinko,pati nesupranta.
Na tai kaip ir apsidairius aplinkui,tikrai neblogai jaučiuosi,dabar dar iki trečiadienio klinikose,veliau i rebilitacija.
Papildyta:

Ačiū,Jums.
Gavau 4u.gif
Padėjot ,apšvietet 4u.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Sveikit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2016 10 01, 16:28)
Sveikos merginos.
Operacija lyg praėjo gerai,kolkas jaučiuosi geriau ,nei pirma.Šiandien (para po operadijos)jau leido lipti iš lovos.Tai jau lyg ir pasaulis šviesesnis.Turejau po operacijos beda,mano protas nepriėmė basono,tad dejo pampersa,bet ir tas nepadejo,maniau,kad sprogsiu,beliko kateteris,nors labai jau nenorejau ir sesutes vis bande ilgint laika,kad tik nereiketu..(po 9val po operacijos)jau buvo visai ne kas ,skaudejo slap.pusle labiau ,nei pjuvį .leido bandyt kitoj padeti ir pavyko.
Palatoj gulim trys moteriškės,mano vienmetė-jau operuora trečia karta,ir moteris iš vakarykščios avarijos (partrenke mašina Juozapavičiaus g.)tai ji gules ant patalo du men,bet jos neoperuos,jai stuburas iskilo ar ilinko,pati nesupranta.
Na tai kaip ir apsidairius aplinkui,tikrai neblogai jaučiuosi,dabar dar iki trečiadienio klinikose,veliau i rebilitacija.
Papildyta:

Ačiū,Jums.
Gavau 4u.gif
Padėjot ,apšvietet 4u.gif

Sveikit 4u.gif , labai smagu girdėti džiaugsmą Jūsų balse 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes
Nuo šeštadienio pakelta ant kojų,šiandien jau visai gerai jaučiuosi,koja kuri buvo nutirpus silpnesnė,bet skausmu stuburo nėra,nedaug gulinėju,stengiuosi daugiau vaikščiot.Ryt išleidžia namo (galima iškart i reabilitacija),bet aš pasirinkau nuo pirmadienio,tad truputi grįšiu namo,norisi apsiprausti ir apsitvarkyti drabužius.
Dabar tik guleti,vaikščioti,jokiu darbu,daiktu kelimo,stumimo ir pabrėžė biggrin.gif jokiu grindu valymo biggrin.gif
sedeti negaliu griežtai 3savaites
Nuo pirmadienio pasirinkau reabilitacija Kaune,nors galėčiau rinktis Birštona ar Druskininkus,Palanga,bet norisi arčiau namų biggrin.gif
Ačiū visom kas palaikot/palaikėt 4u.gif


p.s. daktaro žmoniška kalba
pas mane išvarza jau buvo sukaulėjus ir stiprei užspaudus nerva,pasidares nemažas kraujagysliu rezginys,kuris taip pat spaude ir blogino mano judesius.Aš visvien nebūčiau pagijus su jokiom mankštom ar procedūrom,tiesiog operacija buvo laiko klausimas.
Atsakyti
QUOTE(delaine @ 2016 09 06, 19:37)
Orchideja, nueikit pas Džiugienę Naftininkų g. ir paaiškins.
Man panašiai, dvi išvaržos, pirmo laipsnio osteochondrozė su užspaustu nervu į dešinę koją.
Dabar einu į vertikalias vonas, tai blogiau nėra, bet iš po 3 procedūrų sunku ką pasakyt. Dar galvoju pas manualistą gal reikia nueit, radau vieną Telšiuose, bet jokių atsiliepimų internete.

Kas liečia vertikales vonias tai neralus dalykas stuburui. As taryb.l. Druskininkuose isbudavau po 25 dienas(tiek komp.100proc.) tai realiai proceduru gaudavau apie 20, nes sekm. issimeta. Buvau du kartus is eilės kasmet . Buvimo sanatarijoj metu visada buna paumejimas. Po pirmo buvimo sanatorijoj kazkaip didelio pasikeitimo nepastebejau, bet po antro pasveikau 20 metu i prieki. Aisku pagerėjimas atejo po sanatorijos praejus menesiui. O dabar jau pora metu vel kankinuosi skausmuose. Lankau visas proceduras siulo sanatorija bet mokamai tik 14d. ambolatorinis gydimas nemokamas, o maistas ir apgyvend. mokamai. Bet matyt kad reiks vaziuot😒
Atsakyti