Įkraunama...
Įkraunama...

Stuburo išvarža - 3

QUOTE(laumir @ 2016 12 05, 00:04)
Jai jus per 2metus jo neturejot.tai kaune pirmam zingsni arba ortopediniam (nepaziurejau koks miestas pas jus) seip pas daktara paklauskit kuris israse ir jum pagal miesta pasakys kur pasiimt.Tikrai žinau.nes pati tik pasiimiau.o ir palatos draugem rase.rebilitacijoj
Papildyta:
Seip ji isduoda pagal liga.bet kas du metai gali prasyt kad seimos daktaras/neurologas/rebilitologas/ortopedas ji jum isskirs

Aš irgi mokėjau prieš pat pasikeičiant litams. Buvo, kaip daktaras sakė, „nemokamai“ - tik... 40 Lt. biggrin.gif (Mat jo visa kaina buvo 150 Lt.) Manęs nė nepasiklausė, ar turiu su savimi pinigų, paskambino priešais gatvėj į firmą, ta už dešimt minučių ir atnešė.
Išmečiau pinigus, nes visiškai buvo nenaudingas daiktas.
Atsakyti
Aš 1mėn.ir kelios dienos po L4/L5 išvaržos operacijos buvo atplyšusi išvarža į 4 masyvius sekvestrus. Operacijos metu buvo L5 šaknelė iškelta, injekuota ir imobilizuota. Baiginėju reabilitaciją, tai skausmas tik paūmėjo nei buvo iškart po operacijos. Visą dešinį klubą, strėnas skauda. Sanatorijoj gydytojas sako taip turi būti, jei pavykusi operacija šaknelė gyja iki pusės metų. Kojos reabilitacijoj pastiprėjo, bet dar nutirpę, skaudena. Bet visi skausmai dar pakenčiami vaistų nuo skausmo nereikia, stengiuosi dabar kuo mažiau tų vaistų gert nes prieš operaciją gavau arkliškom dozėm, kurie jau nebe labai ką padėjo.
Atsakyti

Labas rytas,

Gal galėtumėt parašyti, kokios procedūros gali būti skiriamos ,(antro lygio ambulatorinė reabilitacija), esant kaklo srities stuburo išvaržai. Gal kažkuri narė parašytų, kurios labisusiai tiko, patiko.

Ačiū labai.

Atsakyti
Sveiki. Gal kas naudojat elektrostimuliacijos aparatą? Jau nežinau kur nuo skausmų dėtis. galvoju, gal pabandyti nusipirkti? Va šitą https://biomed.lt/el...s-2-kanalu.html . O gal kas turit kokį kita parekomenduoti?
Atsakyti
Laba diena,gal kas operavotes stubura lazeriniu budu?Zadu operuotis lazeriu L4/L5 protruzija.
Atsakyti

sveikos, mano vyrui nugaros išvarža. jaunas dar vyrukas, 30m., o jau šitaip kankinasi :/ ėjo pas kineziterapeutą, bet padėjo tik laikinai, dabar vėl baisūs skausmai. gal žinote kokį tikrai gerą specialistą, kad padėtų šiuo klausimu? būtų gerai Kaune. Girdėjau apie kelis specialistus bet pavardžių nežinau.. vienas lyg dirba Santaros ir Biofirst klinikoje.  gal kas susidūrėte su šia problema? kaip kovojote? ačiū.

Atsakyti
Sveiki, sakykit ar kas naudojosi/naudojasi inversiniu stalu išvaržų sukeltiems skausmams gydyti ? Kokie atsiliepimai būtų ? Ačiū
Atsakyti
Sveikos,as antra savaite po stuburo isvarzos juosmens operacijos. Isvarza mano buvo chroniska,issiverzusi. Kankinausi 3 metus,vis gyde vaistais,masazais,vis netikejo kad nepadeda,pirma kar neurologas poliklinkos pas psichiatra siunte,sake kad vaidinu negaledama stumiamos kojos pakelt. Kai savo gydytojai sakiau kad negaliu pasitustint man sake linu semenu pagert,mazai judu. Dabar po operacijos puse sedmenuliko nutirpe,neatsistato nes ilgai buvo uzspausta,neurochirurgas pasake gali but ir senesne negu 3 metai. Koja nusilpusi labai. Taigi mielosios netempkit,kuo anksciau tuo mazesnes pasekmes. Man ir dabar pasitustint sunku. Paziuresim kaip bus po reabilitacijos.
Atsakyti

Sveikutes, gal kas turite masazuotuojos is Ezerelio prie Kauno kontaktus? Labai reikia. Aciu

Atsakyti

Sveikutes, gal kas turite masazuotuojos is Ezerelio prie Kauno kontaktus? Labai reikia. Aciu

Atsakyti

Sveikos, gal kas darėsi lėtinio skausmo blokadas?

Atsakyti