Įkraunama...
Įkraunama...

hcg dieta

sveikos,a s hcg laikiaus 2k r abu kartus nieko superinio...

geriau zymiai yra laikytis dukano pagrindu ar chazano, bet man... o meciau nuo 110kg iki 85 veliau nuo 85 iki 77 dabar vel metu nes dar norisi..

bet tikrai kas hnc gundysis siulau pirmiau koki dukana ismeginti smile.gif
Atsakyti
manau, didziausia beda betkurios dietos, kad baigus jos laikytis vel pradedama valgyti kaip iki dietos, man hcg dieta padejo numesti papildomus kg
Atsakyti
zinai sunku pasakyti, as svori metu dabar nuo 2012m gimdymo, tai galiu pasakyt nuo 100+ iki 85 greit nukrito ir nebekilo su dukano pagalba, paskui antra syk dukana kartojus svoris labai nenoriai judejo,tad pasilaikiau chazano,paksui paleo principu, as dietos nei vienos scirai nesilaikau... su savo variacijomis, nes nezadu visa gyv be saldainiu, ar cukaus ar vaisiu ar etc.

kovo men pradejau sportuoti ir taip nuo 81 iki 68 numeciau, tik va po kleioniu grizus biskiuka dar liko keli kg... bet nieko... siaip manau spotuot reik, sakykim kad ir as vakar puse vilniaus pestute, maisto buvo o sianden vis tiek -1 biggrin.gif

na kiekvena turi noreti, zinoti kad tai procesas ne menesio ir tiek.

as zinau kad kai zmogus nori, keicia mityba jungia sporta- rezultatai buna greiti
Atsakyti
QUOTE(minha @ 2015 06 11, 21:07)
bet taip turesi aitintis visa gyvenima smile.gif

nu taip...
o kame beda? valgau kiek noriu, skaniai....
savaitgaliais per sventes ir pasmalizauju visko buna...
realiai as saves neriboju tikram maistui. Riboju saldumynams, miltams ir bulvem...bet nei as ko atsisakius, nei ka...

Tiesiog tokia teisybe, kuria zinau: NIEKADA nebusiu kuda jei esiu vakarais, cepelinus ir bulkutes....ir taip kiekviena diena.... toks maistas tik kartais
Atsakyti
Sveikos. smile.gif Džiugu skaityti, kaip Ingakalnis ir Morkevic lieknėja - kiekviena skirtingai. thumbup.gif Man tai irgi reikia, nes po 2013 m. gimdymo esu apvalutė... Nebežinau, kokios dietos čia man laikytis, galima sakyti valgau netvarkingai, nes valgau visokį maistą, ir vakarais, ir kai susinervinu. Nenuostabu, kad esu vėl tokia pat kaip prieš hcg dietą.
Galvoju, kad visai norėčiau hcg pasilaikyt nors vieno raundo, bet reikia nusipirkti lašiukų arba purškalo. Stengiuosi pasiruošti morališkai.
Kitokių dietų laikytis bijau kad nesugebėsiu, dėl alkio jausmo. Jei reikėtų kažką riboti ir jausčiau alkį, tai bijau kad nutrūkčiau.
Atsakyti
QUOTE(SkruzdėTauškalė @ 2015 06 16, 19:24)
Sveikos. smile.gif Džiugu skaityti, kaip Ingakalnis ir Morkevic lieknėja - kiekviena skirtingai.  thumbup.gif Man tai irgi reikia, nes po 2013 m. gimdymo esu apvalutė... Nebežinau, kokios dietos čia man laikytis, galima sakyti valgau netvarkingai, nes valgau visokį maistą, ir vakarais, ir kai susinervinu. Nenuostabu, kad esu vėl tokia pat kaip prieš hcg dietą.
Galvoju, kad visai norėčiau hcg pasilaikyt nors vieno raundo, bet reikia nusipirkti lašiukų arba purškalo. Stengiuosi pasiruošti morališkai.
Kitokių dietų laikytis bijau kad nesugebėsiu, dėl alkio jausmo. Jei reikėtų kažką riboti ir jausčiau alkį, tai bijau kad nutrūkčiau.

as su abiem vaikais priaugdavau labai daug, na aisku cia del tam tikru sutrikimu, bet vis tiek.. su pirmu gimdymo metu sveriau virs 148kg su antru 145kg... su antru zinojau ka reikia daryt kad svoris nukristu, tad salyginai greit numeciau, dabar daugiau nei per pus sukudau per tuos tris metus blush2.gif bet esu is tu kurios paleidzia vadeles ir vel auga svoris, tad cia gyvenimo budas labai kardinaliai pakeistas nuo tokios mitybos kuri atrodo yra normali.. jokiu miltiniu,jokiu saldumynu nebent retom progom, vaisius ypatingai atsargiai, pagrindas darzoves ir vistiena, kiausiniai, zuvis.. na zodziu - kai ateina noras keistis, tikrai rasit buda.
hcg man netiko, iherb lasiuku ira lyg
Atsakyti
Merginos,o ka daro tas hcg purskalas?mazina apetita?Skaiciau tema,bet pagrindine info jau nebeveikia,tai nelabai supratau esme.Aciu atsakiusioms.
Atsakyti
QUOTE(juste10 @ 2015 08 04, 20:14)
Merginos,o ka daro tas hcg purskalas?mazina apetita?

Taip, mažina alkio jausmą, ir dar padeda organizmui sunaudoti vidinius riebalus, - nors valgai dietos metu tik kokius 500 kcal, tačiau kitas kalorijas organizmas pasiima iš savęs. Kažkaip taip.
Atsakyti
Kas siuntėtės hcg lašiukus, ar galit man pasakyti - ar apsimoka pirkti čionai?
http://www.amazon.co.....20_SR178,320_

Paveiksliukas:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SkruzdėTauškalė: 09 rugsėjo 2015 - 07:47
QUOTE(SkruzdėTauškalė @ 2015 09 09, 08:41)
Kas siuntėtės hcg lašiukus, ar galit man pasakyti - ar apsimoka pirkti čionai?
http://www.amazon.co.....20_SR178,320_

Paveiksliukas:

user posted image

Iherb jie pigiau smile.gif ir akcijų būna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(radminta @ 2015 09 09, 19:27)
Iherb jie  pigiau smile.gif  ir akcijų būna 4u.gif

Bet čia aš matau 3 buteliukai už 30,00 $. g.gif Jei teisingai supratau.
O iherb yra 1 buteliuko kaina 19,13 $ (su akcija) http://www.iherb.com...-oz-60-ml/38183
Tai taip išeina, kad šį kartą amazon pigiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(SkruzdėTauškalė @ 2015 09 10, 07:33)
Bet čia aš matau 3 buteliukai už 30,00 $.  g.gif Jei teisingai supratau.
O iherb yra 1 buteliuko kaina 19,13 $ (su akcija) http://www.iherb.com...-oz-60-ml/38183
Tai taip išeina, kad šį kartą amazon pigiau? g.gif

Tada taip:)
Atsakyti