Įkraunama...
Įkraunama...

Paskutiniai kilogramai

Sveikos, dietininkes 4u.gif

Ar pastebejot, kaip sunkiai krenta paskutiniai kg.? Kai pvz. didziaja dali virssvorio numeti ir belieka tie keli nelemti kg., kurie tikrai leciausiai krenta ir prisilaikyti reikia kazkaip griezciau. Mano 17 nukrito, o su likusiais 6 vargstu jau antra savaite. Nenoriu aisku, visu 6 per dvi savaites numesti, bet nors po puse kg. per savaite... O dabar stovi vietoje, nors tu ka... Gal kam irgi taip buvo? Pasidalinkit patirtimi. Ka tokiu atveju daret? As is to nusivylimo net sokolado didesne plytele siandien suvalgiau nei iprasta...

Gelbekit!!! verysad.gif
Atsakyti
Manau, kad taip yra del to, kad organizmas apsipranta su mazesniu kiekiu maisto isgyventi, kunui visam kam reikia vis maziau kaloriju, nes mase mazesne ir dar gal ir medziagu apykaita suleteja. g.gif Bet mane irgi juodai uzknisa, tik man liko dvigubai daugiau nei tau numesti. gun_rifle.gif O kaip tu numetei ir kaip zadi islaikyti ta svori, t. y. uztvirtinti? rolleyes.gif
Atsakyti
Zinau sita jausma doh.gif sustoja ir nei is vietos, nors atrodo, kad ir maista ziuri ir sportuoji. Man ir taip paciai schmoll.gif uzsiciklino 63 ir viskas. Na bet dabar emiausi drastiskesniu budu, nes matyt jau organizmas cia uzsigulejo tai reikia isjudinti manau biggrin.gif Jau 4 diena laikausi japoniskos, tai ziuriu siandiena , kad jau 2 kiliuku nera bigsmile.gif + dar sportuoti pradejau 4-5 kartus i savaite. Vistiek as ji nugalesiu, nepasiduok ir tu mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai tuos 6 kg jei numesciau, tai neblogai butu, bet siaip idealiausia butu dar 9 kg. numesti (pasidariau liniuote).
O kaip numeciau tai cia labai ilga istorija. Bet ne dietos pagalba. Tiesiog visiskai pakeiciau mitybos iprocius ir gyvenimo buda.

Aciu uz palaikyma, merginos 4u.gif
Atsakyti
a, per kiek laiko tie 17 kg pabego?
Atsakyti
Nuo nauju metu pradejau ir birzelio pradzioj 17 - os kg. jau nebebuvo...
Atsakyti
Oho blink.gif , o ati ka darei, kokios dietos laikeisi?
Atsakyti
O tai ar turi kas nors kokių nors naudingų patarimų, kaip tuos paskutinius kg nukratyt? Man, žinoma, ddar toli, bet ateičiai, tsakant... cool.gif
Atsakyti
Reikia apsivalgymo dienos, tada organizmas kažkaip išsigąsta ir pradeda vėl svoris krist. Čia aš tą esu skaičius, ne patirtis šneka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 10 spalio 2006 - 17:25
QUOTE(Vitulka @ 2006 10 10, 17:22)
Reikia apsivalgymo dienos, tada organizmas kažkaip išsigąsta ir pradeda vėl svoris krist. Čia aš tą esu skaičius, ne patirtis šneka 4u.gif

O iš patirties-prasideda daugiadienės ir 1-2 kg vėl viršun užkreta cool.gif
Šiaip jei tik viena diena ,bet nuo dūšios unsure.gif poto vieną-dvi dienas svoris stovi vietoj ir trečioj vėl krenta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cezarija: 10 spalio 2006 - 21:54
QUOTE(Vitulka @ 2006 10 10, 18:22)
Reikia apsivalgymo dienos, tada organizmas kažkaip išsigąsta ir pradeda vėl svoris krist. Čia aš tą esu skaičius, ne patirtis šneka 4u.gif

Man apsivalgymo dienos nepadeda, tik dar labiau viską sugadina verysad.gif kas padeda,tai iškrovos dienos thumbup.gif svoris tiiiiiikrai išsijudina,tik svarbu po iškrovos ne pulti viską iš eilės kirsti,nes svoris vėl sugrįž unsure.gif reikia dar vieną dienelę prisilaikyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estrella: 11 spalio 2006 - 08:25
QUOTE(Vitulka @ 2006 10 10, 15:22)
Reikia apsivalgymo dienos, tada organizmas kažkaip išsigąsta ir pradeda vėl svoris krist. Čia aš tą esu skaičius, ne patirtis šneka 4u.gif


Sita dalyka ir man treneris sake, kad reikia padaryti apsiryjimo diena, o kita diena iki 12 nieko nevalgyti, bet kazkaip ziuriu mano organizmas nelabai bijo verysad.gif As nuo sausio men numeciau 16kg., bet paskutini menesi svoris stovi, nors viska darau kaip ir anksciau verysad.gif
Atsakyti