Įkraunama...
Įkraunama...

Paskutiniai kilogramai

man labiausiai rupi tas "nevalgykite iki 12 po apsivalgymo dienos" jei as keliuosi 10 ar 11 val ryte tai iki keliu man tada i virtuve neit? gal zinot kuri kiek val nuo prabudimo nevalgyt ir is viso koks tikslas?
Atsakyti
QUOTE(eglutteskarota @ 2006 10 11, 12:31)
man labiausiai rupi tas "nevalgykite iki 12 po apsivalgymo dienos" jei as keliuosi 10 ar 11 val ryte tai iki keliu man tada i virtuve neit?

Gali eit kiek nori tik nevalgyt biggrin.gif Nu gi ne kasdien taip ,o kartą per pora savaičių ar daugiau kas sugeba,manau,nieko tokio neatsitiks,kad dienelę ir be pusryčių pabūsi.Na čia ,kurios grieštai laikosi ir nebekrenta svoris,bet tamsta maitini,gimtadienio stalą nušluoji ir papildomas apsiryjimas nerekomenduotinas biggrin.gif
Atsakyti
taigi man tik rupi kiek val po apsirijimo nevalgyti, suprantu, tai kuri 8 ar 7 keliasi viskas isku, o ka miegalems daryt? g.gif ir jei kita diena vel skaiciuoji kolorijas, koks tikslas tuos pusrycius praleist, tipo, kad skrandis pailsetu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eglutteskarota @ 2006 10 11, 13:06)
taigi man tik rupi kiek val po apsirijimo nevalgyti, suprantu, tai kuri 8 ar 7 keliasi viskas isku, o ka miegalems daryt? 

Pvz aš 1-2 dienas užėdu,o trečioj normaliai 1500 kcal,o dėl pusryčių kiekvienos asmeninis reikalas. mirksiukas.gif Aš visai jų nevalgau,bet taip nepatartina ir jokiuose pasauliniuose skaitaluose taip nelabai ar rasi,bet aš atradau,kad man taip tinka,kg rieda ir valio thumbup.gif
Atsakyti
kas tiesa ,tas tiesa. Kuo maziau kg tuo sunkiau ju atsikratyt...
Atsakyti
kas tiesa tai tiesa man liko 3-4 kg numest iki norimo rezultato ir kaip sustojo tai sustojo tas svoris krist doh.gif
Atsakyti
Jau kas tiesa tas tiesa , man kokiu poros kilogramu likutis liko iki finiso bet svoris niekur nejuda , bandziau ir apsiryti nieko nepadeda, o drastisku priemoniu imtis nenoriu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2006 10 10, 19:22)
Reikia apsivalgymo dienos, tada organizmas kažkaip išsigąsta ir pradeda vėl svoris krist. Čia aš tą esu skaičius, ne patirtis šneka 4u.gif


As tai is patirties zinau, kad tai veikia thumbup.gif man tai apsivalgymo dienos - pats geriausias dalykas norint isjudint svori

QUOTE(Šelma @ 2006 10 11, 14:31)
man labiausiai rupi tas "nevalgykite iki 12 po apsivalgymo dienos" jei as keliuosi 10 ar 11 val ryte tai iki keliu man tada i virtuve neit? gal zinot kuri kiek val nuo prabudimo nevalgyt ir is viso koks tikslas?



As tokiu atveju pirma karta valgyciau kokia 15val. Tiesa sakant as tikslo nelabai suprantu, bet is patirties zinau, kad jei po apsivalgymo dienos anksti pradedu valgyt, vel laukia rijimo diena. Kazkoks kablys atsiranda. doh.gif

Bet jei atsikelus apie 8val. pavalgau pirma karta apie kokia 13val., diena praeina idealiai. Apie 13val. gaunasi pusryciai - pietus, koks uzkandis ir vakariene. Ir dar labai svarbu vakare gana anksti baigti valgyt. Aoie kokia 18val. man tai tikrai labai veikia thumbup.gif

Bet, jei jau svoris ilgai nejuda, tiesiog metu visas dietas ir kcal skaiciavimus is galvos. Koki pora sav. maitinuosi taip, tarsi svorio numesti nereiketu. Tiesiog stangiuosi islaikyti esama. O po tu poros sav. ar net menesio vel imuosi visko tarsi is naujo. ir jau pirmom dienom svoris sekmingai juda zemyn thumbup.gif

Sekmes visoms 4u.gif As savo tiksla jau beveik pasiekiau ax.gif
Atsakyti
paskutiniai kg sunkiausiai krenta, nes vis krentant svoriui proporcingai motyvacija mažėja doh.gif ypač jei svoris metamas ilgai ir didelis..
Atsakyti