Įkraunama...
Įkraunama...

Mašininis siuvinėjimas

Gal kas žinot ar Embird yra toks nustatymas kad dizaino paveiksliuką jpg formatu išsaugotų be tų siujungimo siūlų? Jeigu dizainas didesnis daug spalvų, tai labai raizgalynė gaunasi... Prieš perinstaliuojant kompiuterį buvo viskas gerai gražiai išsisaugodavo, o dabar nebe ir niekaip nerandu tokio nustatymo programoje, kad išsisaugotų gražiai.... :/

user posted image
Atsakyti
Radau, įdedu kur keičiama jeigu kam nors dar aktualu smile.gif tas mygtukas su akim ir žirklėm smile.gif
user posted image
Atsakyti
kristutea,o iš kur Jūs siuntėtes embrid 2012? nes internete jų kaip ir pilna ,bet kai aš nelabai draugauju su kompu nesinori prisigaudyti virusų ax.gif būsiu labai dėkinga jai pasidalinsite info smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, gal kuri netycia turite "meiles simfonija" schemute?? buciau labai dekinga jei pasidalintumete - tinka bet kuris formtas blush2.gif
Atsakyti
Sveikos , mamos, siuvinejancios masinomis.
turiu beda....niekaip nesuprantu, kaip padaryti islenkta uzrasa?
gal kas pagelbetumet?
Atsakyti
Kas mokat su Embird is vektorinio failo padaryti siuvinejimo faila? Man automatiskai sugeneruoja nelabai gerai. Na pvz yra linija, tai visu pirma siuvineja ta linija nuo puses i viena puse, tuomet i kita ir tame sujungime gaunasi tarpelis arba nebesueina lygiai tiesiai :/ kaip pakeisti siuvinejimo pradzios taska i linijos gala? verysad.gif
Atsakyti
Arba gal kas galit padaryti siuvinejimo faila is vektorinio?
Atsakyti
Kur perkate siuvinėjimo mašinoms adatas? Internete sunkiai man sekasi rasti. Vienas variantas turbūt iš gunold? O kur daugiau? O gal tinka ir paprastos standartinės adatos buitinėms siuvimo mašinoms? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinnta @ 2017 01 16, 18:36)
Kur perkate siuvinėjimo mašinoms adatas? Internete sunkiai man sekasi rasti. Vienas variantas turbūt iš gunold? O kur daugiau? O gal tinka ir paprastos standartinės adatos buitinėms siuvimo mašinoms?  unsure.gif

netinka buitinem, seip manau kad tik gunold turi, nes tuo patys uzsiima
Atsakyti
Sveikos, merginos. Jungiuosi į siuvinėjančiųjų gretas, kadangi įsigijau dėvėtą Janome 350e. Mėginau šiandien pirmą kartą siuvinėti. Na, labai fainas dalykas. smile.gif Tik niekaip nesuprantu, kodėl siuvinėjant vardą, adata ne visada užkabina apatinį siūlą ir jis kokiu 20 dygsniukų daro tuščiai? Tokiu būdu ir siuvinėjamas paveiksliukas kokybę praranda.

Ir dar, prašau, gal galite pasidalinti pora paveiksliukų - norėčiau sevetėlės kraštą išsiuvinėti baltai, kaip kad kadaise mūsų močiutės siuvinėjo. Ir dar norėčiau, kryželiu siuvinėti vienspalvę juostelę ornamentu. 4u.gif O gal galima kažkur nemokamai atsisiųsti?
Atsakyti
Sveikos , pirkau gera siuvinejimo programa Floriani Total Control 7. Kas nori galiu pasidalinti uz 11€
Cia galite paziureti kaip dirbti su programa
https://m.youtube.co...h?v=PUMTglQpKDw
Atsakyti
QUOTE(Katazina D @ 2017 02 28, 14:35)
gal galite pasidalinti kur Jus perkat siųlus ? 

siunciames is lenku smile.gif
Atsakyti