Įkraunama...
Įkraunama...

Mašininis siuvinėjimas

Sveikos , pirkau gera siuvinejimo programa Floriani Total Control 7. Kas nori galiu pasidalinti uz 11€
Cia galite paziureti kaip dirbti su programa
https://m.youtube.co...h?v=PUMTglQpKDw
Atsakyti
QUOTE(Katazina D @ 2017 02 28, 14:35)
Sveiki merginos,

neseniai pradėjau savo nuotykius su siuvinėjimu, apie ką svajojau daug metų ir pagaliau išėjo, tai įgyvendinti. Norėčiau rekomenduoti puikią vietą. Prašau nemanyti, kad tai reklama ar kažkas panašaus. Tiesiog dalinuosi savo patirtim. Įsigyjau 7adatų Happy siuvinėjimo mašiną iš Edlontos. Patiko, kad viską detaliai paaiškino ir apmokė kaip dirbti na ir privalūmas, kad vietoje yra didelis siūlų i kitų medžiagų pasirinkimas.

Kad neskaityti visko nuo pradžių, gal galite pasidalinti kur Jus perkat siųlus ?  4u.gif

Kol kas tik mokausi ir siuvinėju nesudėtingus darbus smile.gif

siunciames is lenku smile.gif
Atsakyti

Na ir as i jusu buri :) Labai atsiprasau jeigu nusirasysiu , nepykit ant naujoku :) 

Turiu klausimeli  merginom dirbanciu su Wilcom programa. Kas turi patirties reguluojan dygsnio daznuma ploniems ir storiems audiniams siuvineti. Kokius parametrus  dazniausiai naudojat ? Gal kas turi kokia nuoroda sia tema kur butu galima paskaityti ar pamatyti? 

Aciukas :) 

Atsakyti

1200€. Parduodu siuvimo-siuvinėjimo kompiuterinę mašiną Bernina Aurora 450. Pirkta 2015 Sausio mėn. Techniškai tvarkinga, prieš porą mėnesių buvo atlika pilna techninė „apžiūra“, siuvimui-siuvinėjimui naudata nedaug. Pirkta „Siuvinėjimo stiliuj“. Jie turi paskutinį likusį vnt. ir jau šio modelio Bernina nebegamina. Nauji Bernina analogiški modeliai kainuoja žymiai brangiau. Nauja ji kainuoja 2054€. Nuoroda: https://www.siuvimostilius.lt/…/kompi…/siuvimo-siuvinejimo-0 Prie originalios komplektacijos pridedu: papildomas pėdeles, daug ričių apatiniam siūlui (tinkančių tik Berninai), daug siuvinėjimo siūlų, baltas ir juodas apatiniai siuvinėjimo siūlai, įvairūs flizelinai, laikini klijai flizelinui priklijuoti. Taip pat turiu labai didelę siuvinėjimo dizainų biblioteką.

Taip pat parduodu daug siuvimo siūlų (mažom ir didelėm ritėm) ir daug medžiagų. Medžiagos beveik vien medvilnės. Raštuotos, vienspalvės. Nuo didesnių iki nedidelių gabaliukų. Buvo pirkta skiautiniams ir kitiems rankdarbiams.Taip pat sintepono, veltinio (storo pagumuoto ir plono), dirbtinės odos, silikoninių granulių užpildo. Pjaustymo lenta 90x60 cm. 

jeigu susidomėsite, rašykit man į el.paštą: babilonija@gmail.com, nes temos neseku. Sėkmės prie siuvinėjimo mašinų! :)

Atsakyti