Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

QUOTE(LumiLumi @ 2014 04 06, 18:08)
As stengiuosi suvartoti greitai, nes net laikomas saldytuve sugenda  g.gif

Tai tada man jo pirkti neapsimoka, nes tik su kava kartais naudoju, tai daugiau nei pusė lieka ir išpilti reikia.Kavą vien juodą gerdavau, bet kai jokių saldumynų ir miltinių negalima, tai kava su pienu sočiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skine @ 2014 04 06, 17:11)
Tai tada man jo pirkti neapsimoka, nes tik su kava kartais naudoju, tai daugiau nei pusė lieka ir išpilti reikia.Kavą vien juodą gerdavau, bet kai jokių saldumynų ir miltinių negalima, tai kava su pienu sočiau smile.gif


Buna Santa Maria tokiuose nedideliuose pakiukuose, susivartoja greitai.
Atsakyti
QUOTE(Skine @ 2014 04 06, 18:11)
Tai tada man jo pirkti neapsimoka, nes tik su kava kartais naudoju, tai daugiau nei pusė lieka ir išpilti reikia.Kavą vien juodą gerdavau, bet kai jokių saldumynų ir miltinių negalima, tai kava su pienu sočiau smile.gif

Santa Marija labai skanus kokosu pieno kremas. Kas liks nuo kavos, labai skanu I padazus ipilti dar kokios ciberzoles iberti, super su vistienos krutinele ir panasiai.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 04 06, 20:52)
Santa Marija labai skanus kokosu pieno kremas. Kas liks nuo kavos, labai skanu  I padazus ipilti dar kokios ciberzoles iberti, super su vistienos krutinele ir panasiai.


Arba sublendint su uogom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 04 06, 16:49)
Elata, aciu uz keksiuku su ramunelemis ideja wink.gif

thumbup.gif betik tiko smile.gif dabar mačiau pannacottos su ramunėlėmis receptą, tai man pati idėja tokia įdomi atrodo, kad jau vien dėl jos reikia bandyt, nesvarbu koks skonis bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Skine @ 2014 04 06, 19:11)
Kavą vien juodą gerdavau, bet kai jokių saldumynų ir miltinių negalima, tai kava su pienu sočiau smile.gif

Sočiau su kokosų aliejum smile.gif
Atsakyti
Šventei biggrin.gif 200 gramų sviesto, 250 maskarponės, 200 sviesto. Viską sumaišiau, ir dariau 'Rafaelo'. Įdaras- lašelis medaus (išsukto su kakava) ir įspraustas skrudintas migdolas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2014 04 07, 11:14)
Šventei  biggrin.gif 200 gramų sviesto, 250 maskarponės, 200 sviesto. Viską sumaišiau, ir dariau 'Rafaelo'. Įdaras- lašelis medaus (išsukto su kakava) ir įspraustas skrudintas migdolas  smile.gif



Ir gavosi sviestas sviestuotas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2014 04 05, 23:28)
eik tu neskani ta kava tada buvo biggrin.gif ir tada antra dozė starbuckse vėl.. biggrin.gif  pas save darbe jau išmokiau kolegas kaip maldelę ''Large americano, with a little bit unsweetened almond milk'' biggrin.gif

Tai va! Labai neskani buvo! Reikėjo mums pas tave į darbą geriau eiti kavos gerti nei į WF.
Atsakyti
Sveika Skine, namuose turit blendery su indu? 4u.gif Na ta vadinama kokteiline - galit puikiausiai pasigamint pieno pati, porai dienu ar vienai, ir pinigu susitaupys 4u.gif Ir nestovejes pakelyje ar skardinej metus ar ilgiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliukasz: 07 balandžio 2014 - 11:20
QUOTE(Hippie @ 2014 04 06, 18:56)
Aš gi skrendu į komandiruotę trims dienoms, žiūrėsiu ar įmanoma išgyvent su Paleo biggrin.gif


Kur skrendi, jei ne paslaptis smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 04 07, 12:20)
Sveika Skine, namuose turit blendery su indu? 4u.gif Na ta vadinama kokteiline - galit puikiausiai pasigamint pieno pati, porai dienu ar vienai, ir pinigu susitaupys 4u.gif Ir nestovejes pakelyje ar skardinej metus ar ilgiau 4u.gif

Labas,
Turiu blenderį, bet galvojau kažkokį ten jau ypatingesnį naudojat pieno gamybai smile.gif Bandysiu tada.
Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti