Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Lietuvos pajūry, bet ne mieste

Sveikos,

Gal kas buvote Monsiskese? L.noreciau siemet ten nuvaziuoti. Gal ka galite rekomenduoti?
Atsakyti
QUOTE(J urgita @ 2010 07 06, 22:12)
Sveikos,

Gal kas buvote Monsiskese? L.noreciau siemet ten nuvaziuoti. Gal ka galite rekomenduoti?

ten ramybes nera, zmoniu daug ax.gif nuvaziavus ten osupio take daug nuomoja ir namukus, ir palapinem vietas
Atsakyti
QUOTE(bakatita @ 2010 07 07, 08:06)
ten ramybes nera, zmoniu daug ax.gif nuvaziavus ten osupio take daug nuomoja ir namukus, ir palapinem vietas

O Ventėje gal kas nors buvo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murzinyte @ 2010 05 16, 21:47)
Buvom gryze i Lietuva ir kelias dienas poilsiavos pajuryje. Norejom ramaus poilsio. Poilsine pranoko musu lukescius. Nuosirdziai rekomenduoju, tik geriausi atsiliepimai smile.gif

http://www.baure.lt/lt/baure/galerija/

Mes pernai ten buvom, tikrai labai tvarkingi namukai,vienintelis minusas salia oro uostas, nezinau man labai netrukde o vyrui labai nepatiko smile.gif
Atsakyti
Gal galite kas nors parašyti apie poilsį Giruliuose, ar Melnragėje, visada atostogaujam Šventojoje, tiesiog norėtume pakeisti aplinką, ar yra namelių arti juros? Kokios kainos? Tiesa, skaičiau, kad jūra labai žydi prie Girulių ir Melnragės, gal neverta ten važiuoti.
Atsakyti
sveiki,gal kas esat buvę Kunigiškėse šiuose namukuose ,išsinuomavom 3 vietį namelį,už 60 lt parai,patogumai bendri. Norėčiau atsiliepimų,jei kas esat buvę 4u.gif
Atsakyti
Cia radau visokiu vieteliu Karkleje 4u.gif

http://www.pajuris.i...t/tourists/stay
Atsakyti
Kokios kainos Karklės SOS vaikų sodyboje 4u.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Cobretti @ 2010 07 09, 19:40)
sveiki,gal kas esat buvę Kunigiškėse šiuose namukuose ,išsinuomavom 3 vietį namelį,už 60 lt parai,patogumai bendri. Norėčiau atsiliepimų,jei kas esat buvę 4u.gif


Neseniai grįžom iš ten. Daugiau nevažiuočiau, bet galiu išdėstyti tiesiog faktus. Namelis llllabai mažas, koks 3*4, bet vyras sakė, kad ir tiek nėra, vienas gerumas, kad yra maža terasėlė, bet nepilnai uždengta, tarkim jei lyja. 2/3 namukų buvo su šunimis. Čia turintiems šunis privalumas bet jei turit kokią alergiją ar mažus vaikus, tai per kelis sezonus sukauptų šunų plaukų ant senų sofų - tikrai neišvalysit schmoll.gif Virtuvytė bendra, ant 9 namukų viena dujinė, tai jau reikia labai derintis, jei planuojat gaminti. Tuoletai tokie kaimiški, patarimas pasiimti senų laikraščių, kad pasisėdėti būtų galima blush2.gif (čia nusižiūrėjom kaip daro kiti). Dušai - vienas atviras, kitas viduje, bet tas kur viduje praktiškai nebėga. vanduo šildomas saulės, tai būna šiltas, kai geras oras ir kas spėja pirmas iš pliažo pareiti. Vietinė parduotuvė l.brangi ir be pasirinkimo, tai maisto reikia važiuoti į Palangą. Geriamą vandenį parūpina, nes kuris bėga iš krano gėrimui netinkamas. Bet buvo, kad neatvežė, tai gerai, kad savo turėjom.
Patiko, kad paplūdimyje netiek daug žmonių ir šunų blink.gif Į pliažą praktiškai su maudymkę ir basi ėjom. Šiaip ramu, toks šeimyninis poilsis. Aplinka tikrai faina, tik sąlygos kaip sakant atitiko kainą. Tiesa per liūtį dar stogas bėgo tiesiai į lovą, taikaip moralinę kompensaciją išsiprašėm poto dviračius. Dviračių takas per mišką - fantastiškas.
Tikiuosi labai nenugąsdinau biggrin.gif Geriau iš anksto žinoti, nes man buvo pradžioj šokas, o poto iš serijos ir šuo kariamas pripranta. Svarbu oras geras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2010 08 12, 09:26)
Neseniai grįžom iš ten. Daugiau nevažiuočiau, bet galiu išdėstyti tiesiog faktus. Namelis llllabai mažas, koks 3*4, bet vyras sakė, kad ir tiek nėra, vienas gerumas, kad yra maža terasėlė, bet nepilnai uždengta, tarkim jei lyja. 2/3 namukų buvo su šunimis. Čia turintiems šunis privalumas bet jei turit kokią alergiją ar mažus vaikus, tai per kelis sezonus sukauptų šunų plaukų ant senų sofų - tikrai neišvalysit schmoll.gif Virtuvytė bendra, ant 9 namukų viena dujinė, tai jau reikia labai derintis, jei planuojat gaminti. Tuoletai tokie kaimiški, patarimas pasiimti senų laikraščių, kad pasisėdėti būtų galima blush2.gif (čia nusižiūrėjom kaip daro kiti). Dušai - vienas atviras, kitas viduje, bet tas kur viduje praktiškai nebėga. vanduo šildomas saulės, tai būna šiltas, kai geras oras ir kas spėja pirmas iš pliažo pareiti. Vietinė parduotuvė l.brangi ir be pasirinkimo, tai maisto reikia važiuoti į Palangą. Geriamą vandenį parūpina, nes kuris bėga iš krano gėrimui netinkamas. Bet buvo, kad neatvežė, tai gerai, kad savo turėjom.
Patiko, kad paplūdimyje netiek daug žmonių ir šunų blink.gif Į pliažą praktiškai su maudymkę ir basi ėjom. Šiaip ramu, toks šeimyninis poilsis. Aplinka tikrai faina, tik sąlygos kaip sakant atitiko kainą. Tiesa per liūtį dar stogas bėgo tiesiai į lovą, taikaip moralinę kompensaciją išsiprašėm poto dviračius. Dviračių takas per mišką - fantastiškas.
Tikiuosi labai nenugąsdinau biggrin.gif Geriau iš anksto žinoti, nes man buvo pradžioj šokas, o poto iš serijos ir šuo kariamas pripranta. Svarbu oras geras 4u.gif

o mes pabėgom iš ten ax.gif buvau užsirezervavus,bet pamačius kur papuolėm,pabėgom rolleyes.gif telefonu buvo daug kas pameluota! Aš jau buvau rašius,kad ir kiti ten nevažiuotų,tik kitoj temoj. Gerai,kad šalia radom kur apsistot,pas kaimyną,kur rąstinis namukas stovi!
Atsakyti
Aš irgi pradžioj norėjau pabėgti, bet po to kažkaip persigalvojom. 4 žmonės už 60Lt, manau nedaug, o ir namukuose mažai buvom, daug važinėjom.
Vieta man labai patiko, bet jei važiuočiau tai kitą kartą su palapinėm, nes mačiau, kad daug kas priima.

Kas važiuos bandykit derėtis, nes leidžiasi į kalbas, jei ilgam laikotarpiui. Ir dviračius dar turi pats šeimininkas, tik nespėja išreklamuoti. Dviračiams laiko nelabai sukontroliuoja:D
Atsakyti
Sveikutes,
kažkas minėjot, jog buvote Baurėje, ir kad iki jūros 1 km. O ar yra variantas iki juros privaziuoti su mašina?
Ir ar daznai ten tiek lektuvai leidžiasi? Kiek kartui per diena? O nakti labai girdisi?
Patys namukai mane vilioja, ir baseinas yra kieme, be to kaina 08 men. pabaigai mazesne.
Parasykit, prasau, kas ten buvot, labai labai AČIŪ wub.gif
Atsakyti