Įkraunama...
Įkraunama...

Mažos vestuvės

QUOTE(Mumuke @ 2015 05 17, 11:57)
Jungiuosi ir aš prie jūsų  4u.gif

Mūsų vestuvės rugsėjo pabaigoje ir nusprendėme, kad jokių balių nedarysime, tačiau vis tiek tos išlaidos ne tokios jau ir kuklios išeina  blink.gif Mūsų planas toks: fotosesija, Rotušė, Rotušėje mus pasveikina kas nori, o tada vakarienė su pačiais arrimiausiais - tėvai, sesės, broliai, draugai smile.gif labai jau neoptimistiškai nusistatėme sau lubas - 10 tūkst. Lt. Aišku, kai kurie sugeba šventę susiorganizuot ir už 40 tūkt., tai tiek 10 atrodo kukliai biggrin.gif kol kas didžiausi galvos skausmai - suknelė, kur darytis šukuoseną ir makiažą ir kur kviesti visus vakarienės smile.gif))

O kiek žmonių planuojate kviesti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mumuke @ 2015 05 17, 10:57)
Jungiuosi ir aš prie jūsų  4u.gif

Mūsų vestuvės rugsėjo pabaigoje ir nusprendėme, kad jokių balių nedarysime, tačiau vis tiek tos išlaidos ne tokios jau ir kuklios išeina  blink.gif Mūsų planas toks: fotosesija, Rotušė, Rotušėje mus pasveikina kas nori, o tada vakarienė su pačiais arrimiausiais - tėvai, sesės, broliai, draugai smile.gif labai jau neoptimistiškai nusistatėme sau lubas - 10 tūkst. Lt. Aišku, kai kurie sugeba šventę susiorganizuot ir už 40 tūkt., tai tiek 10 atrodo kukliai biggrin.gif kol kas didžiausi galvos skausmai - suknelė, kur darytis šukuoseną ir makiažą ir kur kviesti visus vakarienės smile.gif))

mūsų planas panašus tik vieta kita, gal aš kol kas naiviai mastau bet planuoju į per pus mažesnę sumą tilpti biggrin.gif suknele pirkau internetu, gavosi nebrangiai, vyras kostiumą turi, vaikams irgi užsakiau, puse darbo padaryta, suma apie 200€, sunkiausiai sugalvoti kur vakarieniauti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2015 05 17, 21:12)
O kiek žmonių planuojate kviesti? 4u.gif

Jeigu klausiate dėl vakarienės, tai mūsų bus 15 smile.gif joo norėčiau ir aš mažiau iškeist, bet pažiūrėsime, kas iš to noro gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mumuke @ 2015 05 20, 20:45)
Jeigu klausiate dėl vakarienės, tai mūsų bus 15 smile.gif joo norėčiau ir aš mažiau iškeist, bet pažiūrėsime, kas iš to noro gausis smile.gif

Pas mus prasidėjo nuo 6, bet žiūrim, kad ir tą, ir aną reikia kviesti, tai koks 20 susidarys matomai doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2015 05 22, 13:17)
Pas mus prasidėjo nuo 6, bet žiūrim, kad ir tą, ir aną reikia kviesti, tai koks 20 susidarys matomai  doh.gif  biggrin.gif

sveikos. pas mus 17 zm (iskaitant jaunuosius).
zinokit, kaip sunku kovoti su tradiciniu mastymu, kad vestuves yra vestuves ir persivalgyti sveciai vis tiek nores ir tt ir pan...
Atsakyti
QUOTE(Aganju @ 2015 05 22, 13:24)
sveikos. pas mus 17 zm (iskaitant jaunuosius).
zinokit, kaip sunku kovoti su tradiciniu mastymu, kad vestuves yra vestuves ir persivalgyti sveciai vis tiek nores ir tt ir pan...

Manau čia kol kas yra kova su vėjo malūnais smile.gif nes to ar ano nepakviesi taigi įsižeis baisiausiai! arba jeigu baliaus nebus tai kas čia per vestuvės biggrin.gif aš kai savo pažystamai pasakiau, kad nesituoksim bažnyčioj ir kad norim labai labai mažyčių vestuvių, tai jos nuomonė buvo: kam tada išvis tuokiatės? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2015 05 22, 15:30)
: kam tada išvis tuokiatės? doh.gif

tikrai vejo malunai biggrin.gif biggrin.gif o man vos ne taip susake, kad tuokiamasi del to, kad sveciai atnestu dovanu/pinigu, o jaunieji turi sveciams buti be gaaalo dekingi ir kaip sakau, uz tai prikimsti ju pilvus smile.gif

mes irgi tuokiames tik CMB. Kol kas nezinom priezasties, kodel reikia tuoktis baznycioje.
kvieciame tik brolius tevus ir liudininkus. viskas, jokiu tetu, pusseseriu ir pan...
Atsakyti
mes irgi nedarom tradiciniu vestuviu, išviso darom vestuvinę popietę, tai tikrai daug kas nesuprato mūsų, mano noras buvo paminėt šventę simboliškai, o poto skristi kur pailsėt. jei atsukčiau laiką atgal, tai tuoktumėmės seišėliuose ar karibuose dviese, o po visko grižus į LT praneščiau, kad jau susituokėm blush2.gif
Atsakyti
Merginos, atsiribokite nuo to, kas ką šneka smile.gif pas mus kol kas visi palaikė idėją, kad jokio baliaus nebus. Beje, bažnyčios irgi nebus, nes mano būsimas vyras netikintis, o aš nenoriu prieš Dievą vaidinti smile.gif
Atsakyti
o man gražiausias vestuvių scenarijus dviese wub.gif
kadangi mes jau esame susituoke cmb o dabar tuoksimės bažnyčioj, tai į bažnytine santuoką mūsų visai kitoks požiūris...tai 100 kart svarbiau nei cmb, ir kaip vyrui sakau, man šis žingsnis svarbus ne dėl suknelės, ne dėl baliaus ar gražių nuotraukų, todėl ir ceremonijos norėčiau šiltos, mes ir mūsų vaikai smile.gif galvoju kad pavyks smile.gif nes visai net neklausau kitų pamokymų kaip ką daryt, ką kviest ko nekviest ir tt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mumuke @ 2015 05 24, 20:56)
Merginos, atsiribokite nuo to, kas ką šneka smile.gif pas mus kol kas visi palaikė idėją, kad jokio baliaus nebus. Beje, bažnyčios irgi nebus, nes mano būsimas vyras netikintis, o aš nenoriu prieš Dievą vaidinti smile.gif

O jūs drąsiai thumbup.gif labai palaikau, gražios šventės jums 4u.gif

QUOTE(MeSsS @ 2015 05 25, 09:28)
o man gražiausias vestuvių scenarijus dviese  wub.gif
kadangi mes jau esame susituoke cmb o dabar tuoksimės bažnyčioj, tai į bažnytine santuoką mūsų visai kitoks požiūris...tai 100 kart svarbiau nei cmb, ir kaip vyrui sakau, man šis žingsnis svarbus ne dėl suknelės, ne dėl baliaus ar gražių nuotraukų, todėl ir ceremonijos norėčiau šiltos, mes ir mūsų vaikai smile.gif galvoju kad pavyks smile.gif nes visai net neklausau kitų pamokymų kaip ką daryt, ką kviest ko nekviest ir tt smile.gif

Labai gražu tokios vestuvės turėtų būti wub.gif
Atsakyti
Ačiū Top_Secret. Tikiu, kad ta šventė graži ir bus, nes padarysime tokią, kokios norime mes smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti