Įkraunama...
Įkraunama...

Didingas amžius (Muhteşem Yüzyıl), Nuo rugsėjo 7 d

QUOTE(Jol @ 2014 06 17, 15:39)
O koks ten naujas serialas bus "Didingojo amžiaus" kūrėjų? g.gif

Serialas vadinsis "Kosem Sultan", pasirodys 2015 metais 4u.gif Čia apie garsiausią Osmanų imperijoje egzistavusią moterį Sultan. Man rodos, ji Hiurem anūko žmona buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(draugė_lija @ 2014 06 17, 15:16)
Va va galim tik spėlioti ir fantazuoti, panasiai kaip kad kokia butų šiandien Lietuva, jei Vytautas Didysis butų turėjęs sūnų arba Žygimantas Augustas sūnų smile.gif svarbu serialas gražus , drabužiai gražus, muzika graži smile.gif


drinks_cheers.gif Aš gal jau pavargau žiūrėti šį serialą, nes kažkada pagalvojau, kad jame beliko tik grožėtis drabužiais ir papuošalais. O daugiau- vien intrigos, melagystės, pykčiai, liūdesys, baimė, ašaros...Toks sunkus man jis pasidarė... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 06 17, 14:45)
Serialas vadinsis "Kosem Sultan", pasirodys 2015 metais 4u.gif Čia apie garsiausią Osmanų imperijoje egzistavusią moterį Sultan. Man rodos, ji Hiurem anūko žmona buvo ax.gif

A, tai dar negreit rodys, jei tik 2015 metais. Gal ir pas mus kada parodys. O kitoje temoje perskaičiau, kad turėjo vaidinti Meryem Uzerli, bet ją pakeis Beren Saat. Tai įdomu čia kokie konfliktai buvo kūrėjų su Meryem ar kaip, kad pakeitė aktorę? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2014 06 18, 09:23)
A, tai dar negreit rodys, jei tik 2015 metais. Gal ir pas mus kada parodys. O kitoje temoje perskaičiau, kad turėjo vaidinti Meryem Uzerli, bet ją pakeis Beren Saat. Tai įdomu čia kokie konfliktai buvo kūrėjų su Meryem ar kaip, kad pakeitė aktorę? g.gif


Aš tai manau, kad iš vis čia reklamos sumetimais Meryem mini ir tiek cool.gif
Atsakyti
Gal is tikruju ir geriau, kad kita aktore vaidins tam naujam seriale g.gif taip, Meryem kaip Hiurem man labai labai thumbup.gif wub.gif bet kitam seriala ir vel matytumeme Hiurem o ne Kosem sultone cool.gif
Atsakyti
Apie knygas - man labiausiai patiko Mika Waltari istorinis romanas "Mikaelis Sultono tarnas" apie Suleimano valdymą, yra ir Hiuremme smile.gif ne pagrindiniai jie ten, bet knyga tikrai gera ir parašyta smagiai, ir kaip pas Waltari visad daug realiu istoriniu detaliu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo draugė_lija: 18 birželio 2014 - 08:58
QUOTE(Jol @ 2014 06 18, 09:23)
A, tai dar negreit rodys, jei tik 2015 metais. Gal ir pas mus kada parodys. O kitoje temoje perskaičiau, kad turėjo vaidinti Meryem Uzerli, bet ją pakeis Beren Saat. Tai įdomu čia kokie konfliktai buvo kūrėjų su Meryem ar kaip, kad pakeitė aktorę? g.gif


Man atrodo Meryem nebevaidins dėl sunkaus asmeninio gyvenimo ir sveikatos problemų ax.gif
Labai gaila jos kaip aktorės verysad.gif kiek supratau, tai ją paliko neištikimas draugas, o ji laukėsi, tai susirgo depresija ir dėl jos bei nėštumo nebegalėjo vaidinti. Nors kalbu apie Didingąjį Amžių. O dėl to naujo tai nežinia, bet gal dėl jos sveikatos problemų kūrėjai apsidraudė unsure.gif
Atsakyti
Sankcija, o kas del sveikatos? nes kiek žinau ,kad ji dabar laiminga, negali dukryte atsidžiaugti, paviešina tokias kasdienes nuotraukas, kur šypsosi iki audų. kai sirgo, tai jokios info nedėdavo apie save
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 06 18, 10:33)
Sankcija, o kas del sveikatos? nes kiek žinau ,kad ji dabar laiminga, negali dukryte atsidžiaugti, paviešina tokias kasdienes nuotraukas, kur šypsosi iki audų. kai sirgo, tai jokios info nedėdavo apie save


Na aš rašiau apie šį serialą kodėl ją pakeitė kita aktorė ax.gif nes tuo metu sirgo depresija, kaip dabar yra nežinau smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galite detaliai papasakoti 8 dienos (sekmadienio) serija? per lnkgo nespejau perziureti, turejau darbo, busiu dekinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabsiuke: 18 birželio 2014 - 09:55
Klausimas toms, kurios matė į priekį: kurioje serijoje maždaug mirs Ibrahimas? Jau turbūt greitai, nes šeštadienį rodys 82 seriją?
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2014 06 18, 09:12)
Klausimas toms, kurios matė į priekį: kurioje serijoje maždaug mirs Ibrahimas? Jau turbūt greitai, nes šeštadienį rodys 82 seriją?


82 ir mirs
Atsakyti