Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai II

Baigiau Kuzeju nu ka galiu pasakyt tiesiog trys zodziai NUO-STA-BU !!! Nerealus, kiek juoktasi kiek verkta, kiek susimastyta kad ir savo seimoj panasiu dalyku buta. Kokie ryskus personazai, vaidyba superine! Net liudna kad baigiau. Sapnuojasi man net rusiski titrai naktim nors kirilica sunkiai skaitau bet pramuse tai sapnuoju net lotuliukas.gif
Atsakyti
Baigiau žiūrėti ASI. Mano nuomone, stipriosios pusės: nereali muzika, daug rytietiško skambesio orkestre; miestas, kuriame filmuota - Antakija (kažkada buvusi Antiochija) - toooooks senas, tiesiog alsuojantis antikine istorija net per monitorių, o įsivaizduoju realybėj; dar naujienų apie pietų Turkijos papročius - piršlybos, ritualai prieš vestuves, vestuvės, muilo gamyba ir pan.; daug gamtos vaizdų, kokių net nuostabiojoje Lietuvoje nėra biggrin.gif ; labai patiko keletas antraplanių aktorių - Kerimas, Defne, mama. Silpnosios pusės - nuspėjamas iki negalėjimo; beveik visi meksikietiško muilo elementai, išskyrus amneziją; nemanau, kad turkų žemės ūkis šiais laikais keliamas kauptukais - lyg ir prabangi ferma, bet viena karvė, trys avys ir du darbininkai su kauptukais; pagrindinių herojų charakteriai tokie isteriški, net nesitiki, kad ir tarp temperamentingų turkų tokio ožiško elgesio apraiškų būtų (manau, perspausta); Murato ūsai - doh.gif - jei nori įtikti europietiškai publikai, tai rizikinga, gana jau vyresnieji turkai ūsuoti. Išvada - keliausiu kada nors į Antakiją 4u.gif
Atsakyti
Paziurejau pora Intikam seriju ir sustojau... Šiaip man Beren patinka, bet net del jos negaliu prisiversti toliau ziuret, ne vien del to kad esu macius JAV Revenge, turku versija siek tiek skiriasi, bet negaliu ziuret i veikejus, nes jie iskart asocijuojasi su amerikieciu... Istorija tai vos ne tip top, tik tevo nusikaltimas skiriasi, bet net nera ka lyginti ir ziureti laiko gaisimas (jei netureciau ka veikti tai tada gal kaip nors biggrin.gif) kai zinai visa seriju eiga unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(artistė @ 2014 07 18, 15:56)
Baigiau žiūrėti ASI. Mano nuomone, stipriosios pusės: nereali muzika, daug rytietiško skambesio orkestre; miestas, kuriame filmuota - Antakija (kažkada buvusi Antiochija) - toooooks senas, tiesiog alsuojantis antikine istorija net per monitorių, o įsivaizduoju realybėj; dar naujienų apie pietų Turkijos papročius - piršlybos, ritualai prieš vestuves, vestuvės, muilo gamyba ir pan.; daug gamtos vaizdų, kokių net nuostabiojoje Lietuvoje nėra  biggrin.gif ; labai patiko keletas antraplanių aktorių - Kerimas, Defne, mama. Silpnosios pusės - nuspėjamas iki negalėjimo; beveik visi meksikietiško muilo elementai, išskyrus amneziją; nemanau, kad turkų žemės ūkis šiais laikais keliamas kauptukais - lyg ir prabangi ferma, bet viena karvė, trys avys ir du darbininkai su kauptukais; pagrindinių herojų charakteriai tokie isteriški, net nesitiki, kad ir tarp temperamentingų turkų tokio ožiško elgesio apraiškų būtų (manau, perspausta); Murato ūsai -  doh.gif - jei nori įtikti europietiškai publikai, tai rizikinga, gana jau vyresnieji turkai ūsuoti. Išvada - keliausiu kada nors į Antakiją  4u.gif

Nu va, grynai mano nuomone biggrin.gif
Atsakyti
Ar bandėt kas žiūrėti SUSKUNLAR/TYLĖJIMAS? Negi vėl detektyvas?
Atsakyti
QUOTE(artistė @ 2014 07 23, 18:25)
Ar bandėt kas žiūrėti SUSKUNLAR/TYLĖJIMAS? Negi vėl detektyvas?

Taip, maciau. Siaip man labai patiko, bet labai sunkus serialas, itempto siuzeto, tikrai ne meile - seile. Labai dinamiskas, absoliuciai nenuspejamas. Aktoriai geri. Bet tai nera originalus produktas, pagal kazkoki amerikieciu filma, nepamenu koki. Bet kadangi as jo nebuvau macius, tai man netrukde smile.gif
Atsakyti
Kadangi temuke 'rekomenduojam serialus kokius ziuret, o kuriu ne', tai pasisakysiu, kol sviezios emocijos biggrin.gif
Nerekomenduoju Ciauskutes (calykusu).. Pradejau ziureti su uzsidegimu, is pradziu nlb suoratau tu lyriniu nukrypimu, bet net dizaugiausi, kad taip greit nesibaigs serialas.. Man patinka paprociai, santykiai tarp artimuju ir t.t.t. Nu bet kuo toliau, tai taip be rysioooooo doh.gif kol galejau, tai ziurejau i Kemrana (graziausia turka, net ir su ūsais be proto grazus). Bet 12 serijoj stop pasisakiau, nes neimanoma. Kad Selimas kazkoks igrustas su nesvariom intrigelem tai cia vienas nesusipratimas, bet kad Kemranas jau ir destytojaut prancuziskam pensione pradejo pas Feride biggrin.gif tai visiskas briedas!
Ar man vienai toks nesamoningas ? biggrin.gif

Nu ir tas Kara para ask.. Net Omeras nesulaiko manes biggrin.gif biggrin.gif

Aciu uz demesi, issiputojau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos turku myletojos,
esu siame forume naujoke, nors skaitau Jusu pasisakymus senai. Labai uzkabno ir mane turku serialai, ypac Fatmagul. O atradau turkus nuo "Uzdarustos meiles", po to Kuzey Guney, bet sis, deja, nelabai man patiko. Kazkoks nuobodus pasirode po Fatmagul. O norejau paklausti Jusu gal kuri is jusu esate maciusi "Syla". Siandiena pradejau, seriju labai daug, aktorius be proto grazus ( neuzfiksavau pavardes). Jei kuri is Jusu matete "Syla", papasakokite ar vertas tolimesnio ziurejimo sis serialas? Aciu, merginos, jeigu atsakysite!
Atsakyti
Sila be galo istemptas, bandziau ziureti,bet ivykiai istesti per kelias serijas , atsibodo ziureti. O ir ta pagrindine aktore man nepatinka
Atsakyti
Aciu, Radera, neziurint kad istemtas bandysiu ziureti jei laiko turesiu. Pakol kas neturiu kur deti to laiko, bet kai grisiu i LT galiu ir nebetureti. Gal Siloje isauga grazi meile, panaisiai kaip kad pas Fatmagul.. man tokios meiles patinka.
O gal kas nors zinote serialo pavadinima apie ta akla mergaite? Aciu!
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti