Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 50 tema

Sveikutės 4u.gif
Ačiū visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kai lieka laisvo laiko, tai ir darbuojuos. Bet ir ai daugiausia vasarą wub.gif

Nepykit, kad retai pasirodau ir bendrauju, vėl namų rūpesčiai mane kankina. Nežinau kada iš jų išbrisiu ir kaip jie pasibaigs verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 10 balandžio 2014 - 14:06
QUOTE(smilga1972 @ 2014 04 10, 14:47)
O jeigu aš noriu išsaugoti skaidrių demonstravimo formatu ir įkelti į savo svetainę, tai negros  g.gif ?



Kažin, ar gros...
Aš darau taip. Konvertuoju failus į vav formatą ( su Hamster programėle ), tuomet nereikia niekur nieko išsaugot. Įkeliu paprastai kaip bet kokį failą. Tik nustatyt reikia iki kurios skaidrės groti. Hamster programą galima atsisiųst nemokamai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gvadalupė: 10 balandžio 2014 - 15:08
QUOTE(Gvadalupė @ 2014 04 10, 16:03)
Kažin, ar gros...
Aš darau taip. Konvertuoju failus į vav formatą ( su Hamster programėle ), tuomet nereikia niekur nieko išsaugot. Įkeliu paprastai kaip bet kokį failą. Tik nustatyt reikia iki kurios skaidrės groti. Hamster programą galima atsisiųst nemokamai.

O kur uždėti varnelę, kad nonstopu muziką grotų? Ta prasme, kad pasibaigia ir vėl prasideda iš naujo?
Atsakyti
Sveikutės naujuose namučiuose smile.gif Pasidžiaukim Kalbų kengūros rezultatais. Gal kas vyksite į Vilnių į standartizuotų testų seminarą?
Atsakyti
QUOTE(Ronja1 @ 2014 04 10, 17:01)
Sveikutės naujuose namučiuose smile.gif Pasidžiaukim Kalbų kengūros rezultatais. Gal kas vyksite į Vilnių į standartizuotų testų seminarą?

Mano vienas vaikas surinko 191,5 taško, gauna oranžinės kengūros apdovanojimą thumbup.gif
Atsakyti
SVEIKOS NAUJUOSE NAMUOSE 4u.gif
Kaip visada peliukas pasistengė, kad turėtumėmė kur plepėti mirksiukas.gif Ačiū 4u.gif
Pažiūrėjau rezultatus ir aš. Dalyvavo mano nuosava. Čia guodžiausi, kad mokykla skambėjo nuo maniškės ašarų, kad motina ragana/sadistė užrašė į kengūrą doh.gif
pažiūriu rezultatus - oranžinis diplomas. Dabar nebesako kad ragana, patenkinta lotuliukas.gif
Atsakyti
O kada bus gamtos kengūros rezultatai? g.gif
Atsakyti

Pažiūrėjau rezultatus ir aš. Dalyvavo mano nuosava. Čia guodžiausi, kad mokykla skambėjo nuo maniškės ašarų, kad motina ragana/sadistė užrašė į kengūrą doh.gif
pažiūriu rezultatus - oranžinis diplomas. Dabar nebesako kad ragana, patenkinta lotuliukas.gif
[/quote]

Maniškė irgi džiūgauja, ji gavo sidabrinį diplomą, o mokinukai vienas auksinis ir sidabrinis, du oranžiniai diplomai smile.gif Tiesiog smagu smile.gif lauksim matematikos g.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2014 04 10, 14:01)
Smagaus pasibuvimo jums.
O tai jūs netoli viena kitos?

AČIŪ. Mes pakankamai toli viena kitos bigsmile.gif . Ji - Vilniuje, aš - Klaipėdoje. bet argi tai atstumai draugystei? friends.gif

Atvažiuoja jie ekskursijon, tai ir darom draugystės vakarą. Iki šiol vaikai laiškais susirašinėjo, o dabar susitiks gyvai. gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2014 04 10, 16:18)
O kur uždėti varnelę, kad nonstopu muziką grotų? Ta prasme, kad pasibaigia ir vėl prasideda iš naujo?


Labas,
Pačiame gale (po visų muzikėlių), ten kur renkiesi Kitas garsas yra toks pasirinkimas: Kartoti iki kito garso. Rašau lietuviškai, nes mano kompas lietuvių kalba...
Atsakyti
[quote=NOKIA,2014 04 10, 13:58]
[quote=Aurute,2014 04 10, 07:43]
NOKIA labai gražios taurės. Kuo dekoravot?
dažė stiklui dažais, dekoravo kriauklytėm ir karoliukais, viduje dėjo kriauklę ir dekoratyvinį tinkliuką. Kiekvienam vaikui su taure išėjo po 5lt.
[/quote]

Tikiu, kad gražu, bet nepigu... Pas mus labai riesta klsėje su pinigėliais...
Aš stengiuosi daryti tai, kas pigiau... Pernai darėme knygas, kuriose vaikai įrašė žodžius mamai. Įmesiu į paštą pavyzdžius.

O šiemet darome krepšelius iš saldainių popieriukų.O į krepšelius pridėsime padarytas gėles. Ryt nupaveiksluosiu, kaip mums išėjo ir tada atsiųsiu...
Atsakyti
QUOTE(Ronja1 @ 2014 04 10, 16:01)
Sveikutės naujuose namučiuose smile.gif Pasidžiaukim Kalbų kengūros rezultatais. Gal kas vyksite į Vilnių į standartizuotų testų seminarą?

Sveikos, nesitikėjau taip anksti šių rezultatų.
Džiugu, klasėje turime po vieną visų spalvų diplomą thumbup.gif

Reik sulaukti Gamtos ir Matematikos rezultatų smile.gif
Atsakyti