Įkraunama...
Įkraunama...

Kas nervina kelyje?

user posted image

Tęsiame temą apie tai, kas užknisa, nervina, kokios situacijos išmuša iš vėžių. Tai kone neišvengiamas reiškinys kasdienybėje. Žiopliai ir miegaliai dar ne viskas. Piktybiniai ir įžūlūs yra kelių siaubūnai.
Atsakyti
aš tai už vairo irgi pasišneku, pakeiksnoju, paburnoju biggrin.gif
nu pvz, reikia išsukt į žiedą, maišosi mašina prieky, paskui šiaip ne taip įsuka į žiedą ir makaluojasi per juostas, neaišku, kur pačiam dėtis, eismas intensyvus, vakariniai kamščiai savanorių pr. vilniuje. Apvažiuoju, ogi mergina, kurios vairą laiko šalia sėdintis keleivis-vaikinas, matomai, visiškai važiuot nemoka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 04 10, 12:31)
aš tai už vairo irgi pasišneku, pakeiksnoju, paburnoju biggrin.gif
nu pvz, reikia išsukt į žiedą, maišosi mašina prieky, paskui šiaip ne taip įsuka į žiedą ir makaluojasi per juostas, neaišku, kur pačiam dėtis, eismas intensyvus, vakariniai kamščiai savanorių pr. vilniuje. Apvažiuoju, ogi mergina, kurios vairą laiko šalia sėdintis keleivis-vaikinas, matomai, visiškai važiuot nemoka doh.gif

va užsirašai numerį ir policijai,
nes per tokias "vairuotojas" kiek nelaimių kelyje
Atsakyti
Na, teisybės dėlei reikia pasakyti, kad tikrai ne per tokias vairuotojas pas mus keliuose tiek nelaimių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2014 04 11, 10:22)
va užsirašai numerį ir policijai,
nes per tokias "vairuotojas" kiek nelaimių kelyje


Na, jei tik lėtai įvažiuoja ir sunkiai gaudosi, tai KET nepažeidžia, net jei ir rikiuojasi iš vienos į kitą juostą.... ką ta policija čia pasakytų? tie kur įlekia į žiedą panosėn gal pavojingesni, objektyviai kalbant g.gif
Atsakyti
Jau kaip negaliu negaliu negaliu devil.gif kai velkasi kokiu 20 km/h, kur leistinas 40 - 50 km/h, kur nei aplenksi, nei ką, centrinėse gatvėse ar Senamiestyje, pastringi ir velkiesi iš paskos nežinia kiek km. Čia kaip suprantu skirtingi temperamentai, aš esu emocinga, gyvenime labiau varau ir varinėju, o kitas lėtapėdis, flegmatikas, jam dzin manosios italiano emocijos laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 04 10, 13:31)
aš tai už vairo irgi pasišneku, pakeiksnoju, paburnoju biggrin.gif
nu pvz, reikia išsukt į žiedą, maišosi mašina prieky, paskui šiaip ne taip įsuka į žiedą ir makaluojasi per juostas, neaišku, kur pačiam dėtis, eismas intensyvus, vakariniai kamščiai savanorių pr. vilniuje. Apvažiuoju, ogi mergina, kurios vairą laiko šalia sėdintis keleivis-vaikinas, matomai, visiškai važiuot nemoka doh.gif

Pažįstama, kai mokėsi vairuot girdavosi ( doh.gif ), kaip prasilenkaint su sunkiasvore mašina, vairą perleisdavo vyrui, nes matai jai baisu. Tai nuolat moralizuodavau, kad kai važiuos viena, niekas vairo neperims. Nesuvokiu tiesiog tokių, kurie sėda už vairo negalvodami, lyg kieno nors spaudžiami, nors turi tokią baimę vairavimui, kad iš tiesų neturėtų net artintis prie vairo.

O minėtu atveju tai labai praverčia video registratoriai. Nors aišku ir su jais ne visada pavyksta nufilmuoti tokias smulkes detales, kaip svetima ranka ant vairo. O gaila.

Atsakyti
QUOTE(Iveina @ 2014 04 15, 09:05)
Nesuvokiu tiesiog tokių, kurie sėda už vairo negalvodami, lyg kieno nors spaudžiami, nors turi tokią baimę vairavimui, kad iš tiesų neturėtų net artintis prie vairo.



Na, kai as pirmus kartus uz vairo sedau, tai irgi baisu buvo ir galvojau, kad man paniska baime vairavimui. Vaziavau ant 30 turbut, o atrode, kad lekiu kosminiu greiciu smile.gif. Praeina tos baimes su igudziais. O jie atsiranda su praktika.
Atsakyti
QUOTE(Iveina @ 2014 04 15, 09:05)
Nesuvokiu tiesiog tokių, kurie sėda už vairo negalvodami, lyg kieno nors spaudžiami, nors turi tokią baimę vairavimui, kad iš tiesų neturėtų net artintis prie vairo.

Turetu artintis,ir kuo daugiau-tam,kad iveiktu baime,ir turetu toliau kuo daugiau mokytis. Su baime yra susitvarkoma,siek tiek jos turi likti-del saugumo,nes visiskai atsipalaiduoti gatveje negalima. Zinau,ka sakau,nes pati turejau sita problema ir sekmingai su tuo susitvarkiau mirksiukas.gif Nes noras vairuoti buvo stipriai didesnis uz baime smile.gif
Atsakyti
aš jau per nedidelį laiko tarpą susitinku kelintą prieš eismą važiuojantį pensininką g.gif
šiandien tai vos nesusibumpsėjom, kai iš už kampo tiesiai prieš mane išdygo.
Atsakyti
Labiausiai mane sunervina vairuotojai..kurie mano kad visi keliai,kuriais jie vaziuoja yra pagrindiniai.ir netnesiteikia paziuret i zenklus ar i veidrodelius.tiesiog naglai rikiuojas pries pat nosi..arba isvaziuoja is salutinio net nestabteleje..ir neapsizvalge.
Ir kazkodel pastaruoju metu matau butent moteris taip darant. Apie ka jos ten masto.. kas ju demesi taip blasko kelyje..net neisivaizduoju.
Papildyta:
O jei is kur nors nori issukti..ar isvaziuot..kad praleistu.. tai iskart atspeju kas nepraleidzia..ogi moteris.kelyje del sito dalyko esu labai kulturinga. Man nera sunku pristabdyt..ir praleisti ..ar palaukti kol isvaziuos atbulom.
Siuo atzvilgiu vyrai daug mandagesni. Bent jau taip buvo mano situacijose.
Atsakyti
QUOTE(Dark Elf @ 2014 04 17, 13:05)
Labiausiai mane sunervina vairuotojai..kurie mano kad visi keliai,kuriais jie vaziuoja yra pagrindiniai.ir netnesiteikia paziuret i zenklus ar i veidrodelius.tiesiog naglai rikiuojas pries pat nosi..arba isvaziuoja is salutinio net nestabteleje..ir neapsizvalge.
Ir kazkodel pastaruoju metu matau butent moteris taip darant. Apie ka jos ten masto.. kas ju demesi taip blasko kelyje..net neisivaizduoju.

Na,kaip tu nesupranti-jos juk telefonu plepa arba sms'kas raso-tai juk gerokai svarbiau nei stebeti kelia...negi nezinojai? tongue.gif lotuliukas.gif Siandien kaip tik su kolega saipemes is vienos tokios "standartines"-nuliovas "a lia" "dzipas",blondine ir telefonas prie ausies,prognoziu kaip elgsis kely-jokiu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti