Įkraunama...
Įkraunama...

Великолепный век / Muhtesem Yuzyil

Jau pažiūrėjau 133 seriją.Labai jautri ir graži, bet ašaros neriedėjo. Tad einu miegoti. AIšku, dar galvosiu apie tai, ką rodė. Labai graži serija. Sėkmės žiūrinčioms.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2014 04 25, 00:11)
Jau pažiūrėjau 133 seriją.Labai jautri ir graži, bet ašaros neriedėjo. Tad einu miegoti. AIšku, dar galvosiu apie tai, ką rodė. Labai graži serija. Sėkmės žiūrinčioms.

Kur ziurejot? Su vertimu ar titrais?
Atsakyti
QUOTE(spindulka @ 2014 04 25, 17:36)
Kur ziurejot? Su vertimu ar titrais?


ziurejau su titrais per kazkoki latino puslapi, esu ikelusi nuoroda lyg uzpraeitam puslapy sioje temoje.
Paziurekit, tokia visai faina serija.
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2014 04 25, 00:11)
Jau pažiūrėjau 133 seriją.Labai jautri ir graži, bet ašaros neriedėjo. Tad einu miegoti. AIšku, dar galvosiu apie tai, ką rodė. Labai graži serija. Sėkmės žiūrinčioms.

OJ stipri moterska esi. as blioviau visur, kur Chiu su suliku buvo. prisiminiau senus laikus
o jus mane paprotinkit, ar man vienai atrodo, kad lala speciailai Selima pakiso?

Rustemo gaila, patiko, kaip ant tos gracijos puole aistringai, tiek metu nemates aistros is moters puses

Micxhrimah man kazkodel maziau gaila, isimyli kiekviena sutikta, tokia skystalas, vyra geriau isimyletu, toki karsta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 04 25, 22:37)
OJ stipri moterska esi. as blioviau visur, kur Chiu su suliku buvo. prisiminiau senus laikus
o jus mane paprotinkit, ar man  vienai atrodo, kad lala speciailai Selima pakiso?

Rustemo gaila, patiko, kaip ant tos gracijos puole aistringai, tiek metu nemates aistros is moters puses

Micxhrimah man kazkodel maziau gaila, isimyli kiekviena sutikta, tokia skystalas, vyra geriau isimyletu, toki karsta  biggrin.gif

gaila ir rustemo tiek laiko gyventi mylint be atsako turetu buti baisu, o ir pavydas matyt nesveikas del to.
mixrimah irgi gaila buvo... sunku daryti visad viska ka reik, kalbeti ka reik, gyventi kaip reik...jokios laisves nei jausmams, nei sprendimams tik mintys laisvos...taip ir atsiranda dar didesnis troskimas pulti i tai ko sveiku protu nedarytu.
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 04 25, 21:37)
OJ stipri moterska esi. as blioviau visur, kur Chiu su suliku buvo. prisiminiau senus laikus
o jus mane paprotinkit, ar man  vienai atrodo, kad lala speciailai Selima pakiso?

Rustemo gaila, patiko, kaip ant tos gracijos puole aistringai, tiek metu nemates aistros is moters puses

Micxhrimah man kazkodel maziau gaila, isimyli kiekviena sutikta, tokia skystalas, vyra geriau isimyletu, toki karsta  biggrin.gif

AI, kokia ten stipri. Mano favoritas buvo Mustafa, blioviau, ką te blioviau-raudojau per visa tą seriją ir dar kelias dienas galvojau...Buvau pritrenkta tiesiog.

Man atrodo,kad lala supratęs, jog Chiurem neilgi valakai beliko, pats susigribzdo pereiti į Selimo pusę. O gal ir ne g.gif .

Rustemo gaila, irgi pritariu išsakytai nuomonei.

Bet Man labia gaila Michrimax. nes taip ir nepatyrė tikrų meilės jausmų, buvo ištekinta pagal motinos valią ir visa gyvenimą nugyveno su nemylimu žmogumi. Iš tiesų tai yra baisu.



QUOTE(ramune.v @ 2014 04 27, 16:20)
mixrimah irgi gaila buvo... sunku daryti visad viska ka reik, kalbeti ka reik, gyventi kaip reik...jokios laisves nei jausmams, nei sprendimams tik mintys laisvos...taip ir atsiranda dar didesnis troskimas pulti i tai ko sveiku protu nedarytu.

Pritariu...
Papildyta:
QUOTE(Zivilka @ 2014 04 25, 21:37)
OJ stipri moterska esi. as blioviau visur, kur Chiu su suliku buvo. prisiminiau senus laikus
o jus mane paprotinkit, ar man  vienai atrodo, kad lala speciailai Selima pakiso?

Rustemo gaila, patiko, kaip ant tos gracijos puole aistringai, tiek metu nemates aistros is moters puses

Micxhrimah man kazkodel maziau gaila, isimyli kiekviena sutikta, tokia skystalas, vyra geriau isimyletu, toki karsta  biggrin.gif

AI, kokia ten stipri. Mano favoritas buvo Mustafa, blioviau, ką te blioviau-raudojau per visa tą seriją ir dar kelias dienas galvojau...Buvau pritrenkta tiesiog.

Man atrodo,kad lala supratęs, jog Chiurem neilgi valakai beliko, pats susigribzdo pereiti į Selimo pusę. O gal ir ne g.gif .

Rustemo gaila, irgi pritariu išsakytai nuomonei.

Bet Man labia gaila Michrimax. nes taip ir nepatyrė tikrų meilės jausmų, buvo ištekinta pagal motinos valią ir visa gyvenimą nugyveno su nemylimu žmogumi. Iš tiesų tai yra baisu.



QUOTE(ramune.v @ 2014 04 27, 16:20)
mixrimah irgi gaila buvo... sunku daryti visad viska ka reik, kalbeti ka reik, gyventi kaip reik...jokios laisves nei jausmams, nei sprendimams tik mintys laisvos...taip ir atsiranda dar didesnis troskimas pulti i tai ko sveiku protu nedarytu.

Pritariu...
Atsakyti
Atsiprašaum, kad taip durnai susicitavo.
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 04 25, 23:37)
o jus mane paprotinkit, ar man  vienai atrodo, kad lala speciailai Selima pakiso?

Va va, mano mintis skaitai. Aš irgi nenoriu tikėti, kad Lala šitiek metų rūpinęsis ir mokęs Bajezidą, taip staigiai imtų ir nusisuktų, kad imtų kenkti. Jaučiu turi planą chuliganą. Man ten jie visi tokie strategai.
Šiaip labai patiko 133 serija.
Atsakyti
Pažiūrėkit 134 serijos anonsą, labai jautri serija bus, ir labai graži, tyra.

kažkokia nesąmonė-aš parašau postą, išsiunčiu jį, bet man jo nematyti. O kai išeinu iš temos, matau, kad aš paskutinė esu paskelbusi pasissakymą, reiškia, pasitalpino. Ar dar kam nors taip buvo? Tad sorry, jog kartojasi įrašai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 28 balandžio 2014 - 08:27
pažiūrėjau anonsą, bliausim
Atsakyti
Labai didingai ji pasitinka tą baisų dalyką, tą išėjimą
Atsakyti
serija grazi, bet kaip sunervino Machidebram mad.gif su savo priekaistais ir kaltinimais Suleimanui, o pati, kad ateme Mechmetui gyvybe, tai nesiskaito g.gif
Michrimah man gaila, kaip moters, visa gyvenima tarp turtu, prabangos ir be meiles sad.gif
Riustemas, tai man nesveikas su savo tokia meile, man jo visai negaila, mano ex nenormalaus pavydo buvo, tai eina sikt su tokiu durnium gyventi doh.gif
Lala, tai man atrodo irgi, kad kazka rezga g.gif
o tie du broliai vienas kita iszudytu ir butu abu patenkinti biggrin.gif
Atsakyti