Įkraunama...
Įkraunama...

Šviežiai spaustos sultys

QUOTE(*Gina @ 2014 10 03, 16:26)
Pas mus kelinta diena granatu sultys.. Kartu su apelsinu,morka ax.gif

Granatu labai skanios ir vertingos, as vienu metu geriau pusmeti tongue.gif hemoglobina keliau
O as siandien obuolius su imbieru, labai man imbiero skonis patinka
Atsakyti
Mano snd: 2 citrinos. 4 apelsinai, 2 greifrutai, imbiero gabaliukas, 3 obuoliai. Skanu.
Vitamino C doze, nes nosis bega ;(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ethan: 07 spalio 2014 - 12:01
QUOTE(Ethan @ 2014 10 07, 12:59)
Mano snd: 2 citrinos. 4 apelsinai, 2 greifrutai, imbiero gabaliukas, 3 obuoliai. Skanu.
Vitamino C doze, nes nosis bega ;(

gerk gerk reikia vitaminu tongue.gif , o as siandien obuoliu, rabarbaru, morku sultis

Atsakyti
Mano snd: 2 citrinos. 4 apelsinai, 2 greifrutai, 3 obuoliai
Atsakyti
o as burokelius su morkom geriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 10 15, 14:33)
o as burokelius su morkom geriu smile.gif

Kiek suprantu issispaudi burokeliu sultis, palaikai jas kelias valandas po to dapili morku sulciu? Idomu koks skonis gautusi morku, obuoliu ir burokeliu smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ethan @ 2014 10 28, 16:51)
Kiek suprantu issispaudi burokeliu sultis, palaikai jas kelias valandas po to dapili morku sulciu? Idomu koks skonis gautusi morku, obuoliu ir burokeliu smile.gif  mirksiukas.gif

taip, burokėlius būtinai palaikau šaldytuve, tik po to maišau su morkom, o įmaišius dar ir obuolių sulčių skonis man dar geresnis smile.gif pabandyk

šiandien obuolių ir morkų sultys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AJIRA: 03 lapkričio 2014 - 09:48
Kokios skanios sultys su bananais? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2014 11 04, 16:57)
Kokios skanios sultys su bananais?  4u.gif

Bananu sultis geriu su morku, apelsinu sultimis, kartais manga imaisau. Bet daznaiusiai i bananu sultis ipilu pieno, arba rugpienio ir sauksta medaus, skanu pusryciams ir sotu.
Atsakyti
Snd morkos + obuoliai. Skanu, bet jauciu mano sulciaspaude luzta, nes labai sultys tirstos gavosi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ethan @ 2014 11 14, 14:58)
Snd morkos + obuoliai. Skanu, bet jauciu mano sulciaspaude luzta, nes labai sultys tirstos gavosi sad.gif

sulciu tirstumas labai priklauso nuo obuoliu rusies smile.gif

o as siandien obuoliu ir imbiero
Atsakyti
Ten buvo morku tirsciai sad.gif
Atsakyti