Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms!

QUOTE(linamog @ 2014 04 11, 13:30)
Labai brangu, jo kaina budavo 19,99$ ir dar papildoma nuolaida.

o tai kada čia tokios kainos tikėtis? aš už 38$ pirkau, bet labai jau norėjau biggrin.gif o anksčiau į juos kažkaip irgi nežiūrėjau tai net nežinau tų kainų svyravimų.
beje, pora gerų kainų atsimenu, tą plonytį tissue golfuką kadaise esu pirkus už 6$ ir merino vilnos golfą už 17$ biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2014 04 11, 14:10)
ogo, net namacius as  , kad 19.99$ butu bigsmile.gif

pirkau 34.99 ir papildoma nuolaida, galvodama , kad cia jau gera kaina  smile.gif


drinks_cheers.gif ir as panasiai pirkau. Kad gal uz 19.99$ nebe visu spalvu buna, o ir dydzius paskui reikia ilgai gaudyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 04 11, 13:37)
I sveikata. Is esmes tai neblogas rubelis, bet ne uz tokia kaina. 52$ man jau yra sikarno megztuko, batu, ar jei gera medziokle - palto kaina.
Aš tokių kainų, kaip tu rašai, irgi nemačius. Na palto kaina su visom nuolaidom pigiau 100 niekad nemacius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2014 04 11, 15:10)
ogo, net namacius as  , kad 19.99$ butu bigsmile.gif

pirkau 34.99 ir papildoma nuolaida, galvodama , kad cia jau gera kaina  smile.gif


drinks_cheers.gif ir as pirkau 34,99-50%, ilgai sekiau ta sijona, pigiau nebuvo ax.gif
ir tai jau tebuvo ar 2 spalvos uz tokia kaina ir tokia nuolaida
Atsakyti
QUOTE(rozete @ 2014 04 11, 15:12)
o tai kada čia tokios kainos tikėtis?

Loterija, niekados nezinosi. Gal papigs, gal pabrangs, gal isvis dings.

Papildyta:
QUOTE(regal @ 2014 04 11, 15:21)
Aš tokių kainų, kaip tu rašai, irgi nemačius. Na palto kaina su visom nuolaidom pigiau 100 niekad nemacius :rolleyes

Mano sumoketos kainos uz paltus
Tall double-cloth lady day coat with Thinsulate®
52607
OASIS GREEN TALL 8
In Stock $80.60

Double-cloth townhouse trench
Final Sale
49612
HTHR MAJESTIC PURPLE 10
In Stock $59.99

Factory wool Carlin coat
$29.99 item 29978
COLOR: hthr graphite SIZE: 4

Wool university coat with Thinsulate®
$41.99 item 17336
COLOR: charcoal SIZE: x-small

Around Town Coat
$49.99 item 60076
COLOR: sky blue SIZE: 6
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 04 11, 14:37)
Mano sumoketos kainos uz paltus


nenervuok su tokiom kainom cool.gif bet cia ne siais metais, nes siemet tokiu tai nemaciau g.gif
Atsakyti
kaip galima tokias kainas pagaut???? biggrin.gif na ir specė esi, linamog thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 04 11, 15:41)
nenervuok su tokiom kainom  cool.gif bet cia ne siais metais, nes siemet tokiu tai nemaciau  g.gif

Ne, ne siais, biskuteli anksciau. Todel as labai dalykiskai ir blaiviai ziuriu i dabartines J.Crew atrakcijas, nes zinau, kad jie gali geriau. biggrin.gif Ir uz poliesterio sijoneli 60$ neplosiu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 04 11, 14:37)
I sveikata. Is esmes tai neblogas rubelis, bet ne uz tokia kaina. 52$ man jau yra sikarno megztuko, batu, ar jei gera medziokle - palto kaina.



QUOTE(Dideja @ 2014 04 11, 15:10)
ogo, net namacius as  , kad 19.99$ butu bigsmile.gif

pirkau 34.99 ir papildoma nuolaida, galvodama , kad cia jau gera kaina  smile.gif



QUOTE(linamog @ 2014 04 11, 15:47)
Ne, ne siais, biskuteli anksciau. Todel as labai dalykiskai ir blaiviai ziuriu i dabartines J.Crew atrakcijas, nes zinau, kad jie gali geriau. biggrin.gif Ir uz poliesterio sijoneli 60$ neplosiu. biggrin.gif


Butent kad tokios kainos buvo anksciau. Ir aisku, jeigu visuomet lyginti dabartines su ankstesnem, viskas yra per brangu.
Na, nebent uzsiimti tik pigiu daiktu gaudymu kaip papildomu darbu, tuomet gal ka is senesniu kolekciju ir pasiseks papigiai pagauti biggrin.gif Kam ko reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 04 11, 13:30)
Labai brangu, jo kaina budavo 19,99$ ir dar papildoma nuolaida.


Tai tikrai nėra reali kaina ir jau seniai ne tiek tie sijonai kainuoja. Realiai, jei su nuolaidomis išeina 30 dol ar mažiau, tai yra gera jo kaina ir tas sijonas tiek vertas.

Čia tas pat, kaip sakyti, kad crew kašmyrus galima pagauti už 13.99, nesvarbu, kad tokia kaina buvo tik keletą valandų smile.gif Teoriškai, viskas šiam pasauly įmanoma, bet... biggrin.gif
Atsakyti
Mergiukai kažin toks maudomo modeliukas nepriplos krūtinės? g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aireda @ 2014 04 11, 15:05)
Butent kad tokios kainos buvo anksciau. Ir aisku, jeigu visuomet lyginti dabartines su ankstesnem, viskas yra per brangu.
Na, nebent uzsiimti tik pigiu daiktu gaudymu kaip papildomu darbu, tuomet gal ka is senesniu kolekciju ir pasiseks papigiai pagauti biggrin.gif Kam ko reikia mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti