Įkraunama...
Įkraunama...

Reumatoidinis artritas VII tema

REUMATOIDINIS ARTRITAS

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2014 04 14, 11:09)
REUMATOIDINIS ARTRITAS

user posted image

Acha smile.gif 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Oi merginos, kokie siandien pas mane nuotykiai. Zodziu mama lovoje pasiverte ir jai kazkas ale trakstelejo stubure. Pradzioje bande visokius vaistus, niekas nebepadejo. Issikvietem greitaja, nuveze i ligonine, ten vaistai, laselines ir t.t. bet pagerejimas minimalus. Na dabar vaiksciot gali, bet atsigult ir atsisest negali del skausmo. Apziurejo neurologas, tai sake, kad galejo del RA uzspausti stuburo nerva. Issisnekejom del mano Bechterevo, tai sako, kad ir jai gali buti tas pats, nes sios abi ligos gali buti kartu. Jokiu daugiau tyrimu nedare, dabar reikes pas seimos gydytoja, reumatologa ir tirt rimciau pvz KT ar MRT, nes rentgenas tarkim isvarzos neparodys, nes pas ja jau ir taip slanksteliai suauge. Zodziu grizo namo, beveik be pagerejimo, skyre leidziamo ketonalio ir ale antidepresentu kurie skausma mazina. Kaip dabar reiks iki seimos gydytojo nueit neisivaizduojam, manau temsim taip laika kol nors kiek pageres. Bet kaip baisu, kai zmogus negalejo net vaistu pasiekti ir vandens, o ka jau apie tualeta kalbeti. Gyvenam atskirai, tai nakciai palikau viena (kaip tycia tevas darbo reikalais isvykes) tai kraustausi is proto, sakiau kad skambintu kad ir nakti ar anksti ryte ir atleksiu, bent valgyt paduot ar vaistu suleist. Veliau kinezioterapija kaip ir priklausytu, bet jo vos vos jegu turi, o vazinet pati autobusais tai....
Atsakyti
QUOTE(Dzeida @ 2014 04 13, 22:34)
Merginos ar kuriai skauda kulnus?Man eme skaudet kulna  verysad.gif , tie pentinai greiciausiai auga, gal kuri zinot kaip su jais kovot ? verysad.gif Jau taip uzkniso viskas , kad nebegaliu  verysad.gif


na kulnus gali skaudet nebūtinai nuo ataugu. o ir nuo stuburo bedu.

bagyra laikykites.
na jei nerva užspaude gal kiek atleis nuo vaistu. doh.gif nu žodžiu kai nesiseka,tai nesiseka..
Atsakyti
Sveikos, mergaitės 4u.gif , vis paskaitinėju jūsų temą, bet po tyrimų atsakymų apsiraminau ir palieku jūsų temą thumbup.gif (tikiuosi ilgam biggrin.gif ). Skauda ir man visi sąnariukai, ypač smulkieji, o kadangi mama serga RA, tai jau prisigasdinau save, kad ir man prasideda doh.gif . Bet kraujo tyrimai RA nerodo, plaštakų rentgenas rodo kažkokias daugybines cistas sąnariuse, vienu žodžiu diagnozė - generalizuota pirminė artrozė, o tai toli gražu ne RA thumbup.gif , nors gyvent ir trukdo verysad.gif ... O jums sveikatytės ir stiprybės, turiu pavyzdį - matau kokia tai bjauri liga RA verysad.gif
Atsakyti
[quote=audiga,2014 04 21, 20:43]
Sveikos, mergaitės 4u.gif , vis paskaitinėju jūsų temą, bet po tyrimų atsakymų apsiraminau ir palieku jūsų temą thumbup.gif (tikiuosi ilgam biggrin.gif ). Skauda ir man visi sąnariukai, ypač smulkieji, o kadangi mama serga RA, tai jau prisigasdinau save, kad ir man prasideda doh.gif . Bet kraujo tyrimai RA nerodo, plaštakų rentgenas rodo kažkokias daugybines cistas sąnariuse, vienu žodžiu diagnozė - unsure.gif generalizuota pirminė artrozė, o tai toli gražu ne RA thumbup.gif , nors gyvent ir trukdo verysad.gif ... O jums sveikatytės ir stiprybės, turiu pavyzdį - matau kokia tai bjauri liga RA verysad.gif
[/quote
O koki gydyma paskyre prie generalizuotos artroze?
Atsakyti
labas merginos smile.gif

sakykitte ar esate kuri pastebejusi, kad nuo Medrol didetu svoris .
varoju nedidelia doze 4 mg per para ,bet svoris auga .svarstau ar cia sie vaistukai kalti
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2014 04 25, 10:12)
labas merginos smile.gif

sakykitte ar  esate kuri pastebejusi, kad nuo  Medrol  didetu svoris .
varoju nedidelia doze 4 mg per para ,bet  svoris auga .svarstau ar cia sie vaistukai kalti

Nuo jo didėja apetitas, dėl to svoris kyla ir truputį dar skysčių pakaupia dėl jo organizmas.
Atsakyti
Senokai buvau prisijungus...
Labutis visiems smile.gif
Pries velykas darbavausi, tvarkiausia namus is pagrindu, langus visa savaite valiausi....Laukiau sveciu. Zodziu tiek nusidarbavau, kad nuo Velyku vel ranku skausmai prasidejo:( Vel rytinis sastingis iki pietu praktiskai, o ir riesuose uzdegimai vis kartojasi. Isitikinau, kad nieko as "dirbti" net namuose negaliu - vos kokia didesne apkrova - rankoms sakes. Jau beveik dvi savaites be Movalio neapseinu, tai darau isvada, kad neveikia man bazinis Metotreksatas. Doze nedidele 12.5mg, bet didinti negaliu, nes kepenu rodikliai pradejus vartoti vaistus iskart pablogejo. Kita savaite vel krauja tirsiuos, bet netikiu, kad bus kas pasiekeite (jau kelis kart nepagerejio tie kepenu tyrimai). Augaliniai papildai mano kepenims kazkodel nepadeda (geriu jau nuo lapkricio). Gydytoja minejo, kad visi baziniai vaistai per kepenis "duoda", bet gal kiti ir veikia kitaip. Ka daryt, kai bazinio vaisto dozes didint negalima, o istisai vartot Movali ar Medroli taip pat negalima... Gal kam panasi situacija?

QUOTE(Osera @ 2014 04 25, 11:12)
labas merginos smile.gif

sakykitte ar  esate kuri pastebejusi, kad nuo  Medrol  didetu svoris .
varoju nedidelia doze 4 mg per para ,bet  svoris auga .svarstau ar cia sie vaistukai kalti

Man tai tikrai svoris nuo Medrolio neaugo, vartojau beveik 2 metus, taip pat nedidel doze. Man svoris tik nuo nervu augti pradeda - bandau stresa uzvalgyt kuo nors skaniu smile.gif
Atsakyti
kas per blogis/geris tas movalis g.gif labai kenkia jis? as ji nuo skausmo kelias ampules leidaus i raumenis...
Atsakyti
labas 4u.gif
gal galite parasyti, kam is jusu nustatytas darbingumo lygis,
kokia RA stadija turejot? 4u.gif
aciu
Atsakyti
Sveikos merginos :-)
Esu sociologijos magistrantė ir šiuo metu atlieku tyrimą apie lėtinių ligų poveikį gyvenimui. Labai džiaugčiausi, kad atsirastų norinčių pagelbėti ir pasidalinti savo patirtimi. Tai būtų interviu forma ( galima skype, telefonu ar susitikus, kaip jums patogiau). Garantuoju konfidencialumą. Ačiū iš anksto :-) kas norėtų pasidalinti savo patirtimi, rašykite į až :-)...
Atsakyti