Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė ir bausmė

QUOTE(Plunksna8 @ 2014 04 24, 12:08)
  o ir nazan pati, db man pabaisejus, negu filmo pradzioje.. Tos kasos ant veido prilizintos man nelabai kaip atrodo.. Pradzioje ji man labai grazi pasiride, db atvirksciai... Nors kitos personos, kaip tik labai grazeja, kaip ta pati jasemin, cicek... mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif taip norisi paimti ir surišti jai tuos plaukus lotuliukas.gif

QUOTE(cindy @ 2014 04 24, 14:49)
O man kaip tik tarp Savašo ir Jasemin matosi chemija rolleyes.gif 

drinks_cheers.gif

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 04 24, 15:42)
Nors man Cicek labiau patinka uz Jasemin, bet va su Savasu ji man visai netinka i pora biggrin.gif Man jie kuo puikiausi brolis ir sesuo smile.gif Tad tegu ir lieka Savasas su Jasemin, o pas Cicek greiciau jai skirtas princas atsiranda smile.gif

drinks_cheers.gif
mano skoniui Čiček negraži ax.gif jasmin ir ne gražuolė,bet Čiček nėra ko prie jos lygintis...šiaip Čiček nepavydėtinas gyvenimas,nors ateityje daugeliui jos poelgių nepritarsiu,bet...su tikru broliu negali normaliai bendrauti,džiaugtis,kad gryžo verysad.gif o ir Nazan gaila-niekas su tavim nesiskaito,niekam tavo nuomonė ne tik kad nerūpi,bet jos ir turėti negali...vienintelė pramoga-išeiti po parduotuves pasivaikščioti blink.gif suprantu,anksčiau motina nieko neleido,bet dabar blink.gif juk galėtų kad ir kokius popieriukus Savašo įmonėj iš kabineto į kabinetą panešiot-vis turėtų užsiėmimą g.gif bet ir suprantu jos įsikibimą į Borą(net nežinau,ar ji tikrai jį įsimylėjusi g.gif )-pasiilgo švelnumo,meilės,o čia kaip tik ir atsirado toks,kur dėmesiu apgaubia(nors man jo seilėjimas fuuuui ax.gif ),tik gaila,kad atsirado toks gleizius,o ne normalus vyriokas...
šiandien žiūrėjau į p.Shahnur ir masčiau,kaip sunku yra būti mama verysad.gif na,apie motinytsės džiaugsmus neįsivažiuosiu,bet va skauduliai tokie...iš vienos bėdos ištraukia,tuoj į kitą pakliūna verysad.gif kaip ji ir sakė-"ne tam gimdžiau,kad kalėjime sėdėtų"...
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 04 24, 16:30)
šiandien žiūrėjau į p.Shahnur ir masčiau,kaip sunku yra būti mama verysad.gif na,apie motinytsės džiaugsmus neįsivažiuosiu,bet va skauduliai tokie...iš vienos bėdos ištraukia,tuoj į kitą pakliūna verysad.gif kaip ji ir sakė-"ne tam gimdžiau,kad kalėjime sėdėtų"...

Bet iš dalies dėl sūnaus nesąmonių pati ir kalta.. Jau kelis kartus jis buvo prisidirbęs, neleido Savašui paauklėt, pati viską užglaistė net normaliai nenubausdama. Davė laisvę, lepino, tai va ir turi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2014 04 24, 16:55)
Bet iš dalies dėl sūnaus nesąmonių pati ir kalta.. Jau kelis kartus jis buvo prisidirbęs, neleido Savašui paauklėt, pati viską užglaistė net normaliai nenubausdama. Davė laisvę, lepino, tai va ir turi smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2014 04 24, 18:55)
Bet iš dalies dėl sūnaus nesąmonių pati ir kalta.. Jau kelis kartus jis buvo prisidirbęs, neleido Savašui paauklėt, pati viską užglaistė net normaliai nenubausdama. Davė laisvę, lepino, tai va ir turi smile.gif

aš sutinku,kad jos kaltės nemažai yra drinks_cheers.gif bet...šiandien toje vietoje,kai Mustafa parvežė advokatas,ir motina į jį pažiūrėjo,o jis į ją katino iš "Šreko"žvilgsniu...žiūrėjau ir galvojau-ką reiktų daryti,jei mano vaikas taip elgtųsi?juk mano vaikas...
Atsakyti
Ziurekit, nzn ar rodys, ar bus paaiskinta, ar jau rode, tik nemaciau, tai paklausiu.. Ka galima parasykit, ko negalima pageltoninkit... rolleyes.gif del ko vyksta klanu kova? Muranai vs Baldarai... Del ko tas kraujo kerstas? Jei paskutine auka buvo nazan vyras ( kuris is principo nera baldaras, jis is vis nazan turejo issivest i savo seima), kodel db baldarai bijo muranu o ne atvirksciai? Ar ne baldarai turetu kersyti uz nazan vyra?


Del savaso, jasemin ir cicek... Db paziurejau..ir sukit kaip norit, o labiausiai savasui tinka........................... ...........Azat ! biggrin.gif wub.gif mirksiukas.gif


Snd biski panervino mane jasemin, su tuo mano akim perdetu stresavimu del zurnalistu.... Nu suzinos ta sahnur apie vaika, nu ir?! Taigi savasas zino.. Nejaugi ji mano, kad savasas leis atimti vaika is jos, jeigu jis su ja ateiti planuoja... Kazkaip biski lekstoka, vaziuoja visa, panikuoja, cia visi lekia, ramina... Nu kazkaip per daug, ne toj vietoj reiktu taip stresuot... Ir kad apie mehmeta nepasake, nugi zino su kuo draugauja, ka savsas nesusitvarkytu su juo? Juokinga... Kazkaiip tokiose situacijose prasilenkia tas suvokimas "klano vadas".. Cia del kazkokios mamos ar mehmeto panikuoja... Taigi KLANO VADAS... Pas muranus nieks neturi tokio zodzio kaip klano vadas.. Kaip bebutu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 04 24, 17:30)

šiandien žiūrėjau į p.Shahnur ir masčiau,kaip sunku yra būti mama verysad.gif na,apie motinytsės džiaugsmus neįsivažiuosiu,bet va skauduliai tokie...

ypac, kai siandien viena sedejo prie didelio nukrauto pusryciu stalo
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 04 24, 17:46)
Del savaso, jasemin ir cicek... Db paziurejau..ir sukit kaip norit, o labiausiai savasui tinka...........................  ...........Azat biggrin.gif  wub.gif  mirksiukas.gif

Snd biski panervino mane jasemin, su tuo mano akim perdetu stresavimu del zurnalistu.... Nu suzinos ta sahnur apie vaika, nu ir?! Taigi savasas zino.. Nejaugi ji mano, kad savasas leis atimti vaika is jos, jeigu jis su ja ateiti planuoja... Kazkaip biski lekstoka, vaziuoja visa, panikuoja, cia visi lekia, ramina... Nu kazkaip per daug, ne toj vietoj reiktu taip stresuot... Ir kad apie mehmeta nepasake, nugi zino su kuo draugauja, ka savsas nesusitvarkytu su juo? Juokinga... Kazkaiip tokiose situacijose prasilenkia tas suvokimas "klano vadas".. Cia del kazkokios mamos ar mehmeto panikuoja... Taigi KLANO VADAS... Pas muranus nieks neturi tokio zodzio kaip klano vadas.. Kaip bebutu... g.gif


Kas ta Azat?

Del stresavimu tai irgi. Jei jau pora, tai ir kalbetusi kaip pora. Ir Savasas galejo normaliai pasakyti, kad vedes, pries tai su izanga kodel tai slepe.
Ir Jasemin Mehmetui jau galejo pasakyti, kad Sahnur zino apie vaika, nebutu ko santazuoti.
Ir draugui pasakyti apie eks.
Keistai kazkaip unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 04 24, 18:46)
Ir kad apie mehmeta nepasake, nugi zino su kuo draugauja, ka savsas nesusitvarkytu su juo? Juokinga... Kazkaiip tokiose situacijose prasilenkia tas suvokimas "klano vadas".. Cia del kazkokios mamos ar mehmeto panikuoja... Taigi KLANO VADAS... Pas muranus nieks neturi tokio zodzio kaip klano vadas.. Kaip bebutu... g.gif

vat ir man atrodo, jau kai Savasas suzinojo apie Omera, o dar cia Mechmetas pradejo santazuot, tai iskart galejo apie ji papasakot Savasui. mama kudakuoja, tai ir klauso, o Mechmetui duoda laisve toliau issidirbinet doh.gif
Papildyta:
QUOTE(vemvet @ 2014 04 24, 18:50)
Kas ta Azat?


cia veikeja is Ezelio , o realybeje Savaso pora tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 04 24, 17:50)
Kas ta Azat?

Aktorė, vaidinanti Azat, yra Murat'o žmona realiame gyvenime. Man tai ji šiaip sau tokia biggrin.gif

O visi turkai ir apskritai jo gerbėjai labiausiai klijuoja jam kitą aktorę - Tuba Buyukustun. Neseniai buvo vieno populiariausių turkų portalų apklausa kuri ekrano pora geriausia ar tai gražiausia ar pan. tai pirmavo būtent ši pora. Va kokia graži šeima biggrin.gif https://encrypted-tb...Z4toc0fzSF1dC0K

Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 04 24, 19:46)
Ziurekit, nzn ar rodys, ar bus paaiskinta, ar jau rode, tik nemaciau, tai paklausiu.. Ka galima parasykit, ko negalima pageltoninkit... rolleyes.gif  del ko vyksta klanu kova? Muranai vs Baldarai... Del ko tas kraujo kerstas? Jei paskutine auka buvo nazan vyras ( kuris is principo nera baldaras, jis is vis nazan turejo issivest i savo seima), kodel db baldarai bijo muranu o ne atvirksciai? Ar ne baldarai turetu kersyti uz nazan vyra?

bijau prisimeluot,bet lyg ir nebuvo per visą serialą pasakyta aiškiai,dėl ko prasidėjo ta klanų kova g.gif spėju,kad nuo neatmenamų laikų dėl vietos po saule-kurie kuriuos,o pralaimėjusieji lenks nugarą laimėjusiems g.gif ir bendradarbiavimas dėl narkotikų buvo savotiškos palaiubos g.gif o Čiček ištekinimas už Savašo brolio,manau,jau buvo ne dėlkraujo keršto,o dėl garbės-Baldarai,įtariu,įtakingesni buvo,jau verslą turėjo,o muranai,nepamenu kad kuo nors užsiimtų apart narkotikų g.gif ir dar Čiček tas brolelis įsimylėjęs buvo(nors vėlgi,per mažai jį rodė,kad nuspręst-mylėjo ar ne,o pati Čiček jam sakė,kadvedė ją tik todėl,kad ji jo nenorėjo)
o dėl to,kad baldarai bijo muranų,o ne atvirkščiai,tai muranai be skrupulų,neprognozuojami,neišsilavinę ir jiems bet kada pradėt kariauti nėra ką-tamsuoliai ir tiek...o baldarai nori nuo jų atsiriboti,bet taikiai...na,čia mano tokie pamąstymai,gal kuri papildys dėl aiškios priežasties klanų kovų,nors peržiūrėjau-nepamenu tokios vietos blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Milagra @ 2014 04 24, 20:12)
Aktorė, vaidinanti Azat, yra Murat'o žmona realiame gyvenime. Man tai ji šiaip sau tokia biggrin.gif

O visi turkai ir apskritai jo gerbėjai labiausiai klijuoja jam kitą aktorę - Tuba Buyukustun. Neseniai buvo vieno populiariausių turkų portalų apklausa kuri ekrano pora geriausia ar tai gražiausia ar pan. tai pirmavo būtent ši pora. Va kokia graži šeima biggrin.gif https://encrypted-tb...Z4toc0fzSF1dC0K

jie kartu seriale "asi"vaidino,aš kaip tik prieš kelias dienas dar paskaičiau apie jį,sakiau,rudeniop gal pažiūrėsiu g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 04 24, 18:19)
jie kartu seriale "asi"vaidino,aš kaip tik prieš kelias dienas dar paskaičiau apie jį,sakiau,rudeniop gal pažiūrėsiu g.gif  lotuliukas.gif

Mačiau aš tą serialą, nepatiko man smile.gif O be kitako dar ir kokybė tragiška.
Nors kaip pora jie žiūrisi tikrai gražiai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 24 balandžio 2014 - 18:21
QUOTE(Milagra @ 2014 04 24, 20:21)
Mačiau aš tą serialą, nepatiko man smile.gif O be kitako dar ir kokybė tragiška.
Nors kaip pora jie žiūrisi tikrai gražiai  rolleyes.gif

kodėl nepatiko?
Atsakyti