Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo savaitės

QUOTE(Avaida @ 2014 08 16, 19:07)
Sveikos  4u.gif

Ovuliacija buvo liepos 30diena, realiai tada turejau ir pastoti  4u.gif  Gal kas zino kaip pasiskaiciuoti, kiek tiksliai savaiciu man yra. Noreciau zinoti kada pas gine rasytis, kad jau tiksliai sirdute matytusi. Nes kai i skaiciuokles ivedu OV diena, raso, kad man 4 sav ir 2 dienos, nors realiai tai dvi turetu buti  g.gif

Gal ir kvailai skamba klausimas, bet labai dekoju uz atsakymus  ax.gif

Tai dvi sav. Bet ginės skaičiuoja nuo paskutinių mėnesinių pirmos dienos. Be 6-8 savaičių neičiau.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 08 16, 20:12)
Tai dvi sav. Bet ginės skaičiuoja nuo paskutinių mėnesinių pirmos dienos. Be 6-8 savaičių neičiau.


Aciu labai g.gif 4u.gif

Sirdute matosi 6savaiciu, taigi

1. Man realiai 2sav, tai prie ju pridet +4sav ir tada eit pas gine
2. Pagal skaiciuokles rodo 4 sav, tai prie ju pridet +2sav ir tada eit ax.gif

Turejau nesekmingu nestumu, tai noreciau, kad jau matytu ar plaka sirdute ar nea unsure.gif o ir labai norisi, kad laikas greiciau praeitu.
Atsakyti
QUOTE(Avaida @ 2014 08 16, 20:22)
Aciu labai  g.gif  4u.gif

Sirdute matosi 6savaiciu, taigi

1. Man realiai 2sav, tai prie ju pridet +4sav ir tada eit pas gine
2. Pagal skaiciuokles rodo 4 sav, tai prie ju pridet  +2sav ir tada eit  ax.gif

Turejau nesekmingu nestumu, tai noreciau, kad jau matytu ar plaka sirdute ar nea  unsure.gif o ir labai norisi, kad laikas greiciau praeitu.



pas gine eik ne anksciau kaip 11 sav
jei eiti anksciau tai ultragarsa darys, o tai embrioniukui iki 11 sav ne labai patinka, gali buti perkaitimas, iki galo neistirta ar ultagarsas nekenkia, ne yra duomenu , kad gali nesivystancio nestuma sukelti jei anksti daryt

buk kantri islauk
Atsakyti
QUOTE(Avaida @ 2014 08 16, 20:22)
Aciu labai  g.gif  4u.gif

Sirdute matosi 6savaiciu, taigi

1. Man realiai 2sav, tai prie ju pridet +4sav ir tada eit pas gine
2. Pagal skaiciuokles rodo 4 sav, tai prie ju pridet  +2sav ir tada eit  ax.gif

Turejau nesekmingu nestumu, tai noreciau, kad jau matytu ar plaka sirdute ar nea  unsure.gif o ir labai norisi, kad laikas greiciau praeitu.

1 variantas.

QUOTE(ritule1977 @ 2014 08 17, 11:05)
pas gine eik ne anksciau kaip 11 sav
jei eiti anksciau tai ultragarsa darys, o tai embrioniukui iki 11 sav ne labai patinka, gali buti perkaitimas, iki galo neistirta ar ultagarsas nekenkia, ne yra duomenu , kad gali nesivystancio nestuma sukelti jei anksti daryt

buk kantri islauk

12 sav. rekomenduojama jau pasidaryti sprando raukšlės echo. Tai gal anksčiau reiktų pas ginę, kas sužinotų, ar išvis laukias.
Poliklinikoje niekas neskuba echo daryti, apskritai, be 19 sav. net nepriklauso.
Atsakyti
Na va buvau pas gine doh.gif Tai tiek streso dabar man...

Kaip ir sakiau Ovuliacija buvo liepos 30d, ta pati ir ginei pasakiau. Tai ji ten paskaiciavo kad 8 savaites (?)

Padare echo, sako, oj nestumas tikrai daug mazesnis, net neina ismatuot, bet sirdute plaka, tai apie 6 savaites g.gif Bet dave suprast, kad kazkas negerai unsure.gif Sake struktura netokia, neatitinka laika verysad.gif

Bet juk jei 07.30 pastojau, tai vaisiui ir yra 6 savaites, gi ne 8sav unsure.gif Dabar sake tik po triju savaiciu ateit verysad.gif

Pasidariau hcg, tai atitinka 6 savaites, kita savaite kartosiu ...
Atsakyti
QUOTE(ritule1977 @ 2014 08 17, 10:05)
pas gine eik ne anksciau kaip 11 sav
jei eiti anksciau tai ultragarsa darys, o tai embrioniukui iki 11 sav ne labai patinka, gali buti perkaitimas, iki galo neistirta ar ultagarsas nekenkia, ne yra duomenu , kad gali nesivystancio nestuma sukelti jei anksti daryt

buk kantri islauk


Klausykit, o jei nestumas ektopinis, kaip tada suzinoti? Laukti kol beda nutiks?
Papildyta:
Avaida, maziau streso. Man irgi echo rodo mazesni nei ten gine paskaiciavo, nes pati juk nepastojau per menesines, nebuvo kaip. Visiskai nesinervuoju, nes nervai nieko nepakeis. O viskas bus gerai wink.gif
Atsakyti
Pareinu ir aš su savo klausimu, nes visai susimakalavau... ar jums buvo taip, kad skirdavosi dienos po echoskopijos? viena diena sako 6s3d ateinu lygiai po triju savaiciu - tik 9s1d o kur pabego likusios? smile.gif ar mes letai augam ar cia echoskopo netikslumai ar kas? smile.gif gine visai net nesureagavo kad tu triju dieneliu truksta, o as poto parejus namo skaiciuoju skaiciuoju ir galvoju, kaip cia dabar taip? smile.gif
Atsakyti
Sveikos, esu naujoke jusu buryje smile.gif ir turiu klausyma kuris labai neramina smile.gif paskutines mmm buvo rugpjucio 10d., nt pasidariau rugsejo 24d ir jis buvo teigiamas. Pas ginekologe nuejau spalio 7d. jinai pamate maza zirniuka ir sako labai keista, nes galeciau pagalvoti, jog turejai sirgti dar ir rugseji. Tyrimus visus reikiamus padare- viskas tvarkoje. Liepe pasirodyti lapkricio 4d. Baugina ta mintis, kad galbut kaskas negerai.. O gal tiesiog veliau pastojau? Kaskaip nuramina ta mintis, kad gydytoja jai itartu kaska negerai nebutu tiek laiko palikus ir tik po menesio paskyrusi kita vizita. Tiesiog, esu labai pasimetusi.
Atsakyti
Sveikos. Sis nestumas man 3. Taip dar nebuvo.
lapkričio 9 buvo pirma m diena.ciklas 35d. Gruodzio 30d.buvau vagin.ehosk. pasake jog 6sav.vaisiaus nesimato kame gali but problema? Jei skaiciot nuo menesiniu tai ju jau beveik nera 2men o man sako kad tik 6sav. Nestumo
Atsakyti
QUOTE(braske83 @ 2015 01 02, 14:28)
Sveikos. Sis nestumas man 3. Taip dar nebuvo.
lapkričio 9 buvo pirma m diena.ciklas 35d. Gruodzio 30d.buvau vagin.ehosk. pasake jog 6sav.vaisiaus nesimato kame gali but problema? Jei skaiciot nuo menesiniu tai ju jau beveik nera 2men o man sako kad tik 6sav. Nestumo

Nu pastojot po dviejų savaičių nuo mėnesinių, todėl ir nėštumas 6 savaičių
Atsakyti
sveikos.. santykius turejau rugsejo 16d po to 26d. ir spalio 4 ar 5d (tiksliai nepamenu) menesinem susirgau spalio 6d iki 10d. siandien buvau darytis leliuko skano, sake jam 12sav ir 3 d. ar gali but taip kad pastojau diena pries menesines? ar visgi kuri ankstesne data? nebesigaudau visai.. padekit... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauriiana @ 2015 01 08, 21:39)
sveikos.. santykius turejau rugsejo 16d po to 26d. ir spalio 4 ar 5d (tiksliai nepamenu) menesinem susirgau spalio 6d iki 10d. siandien buvau darytis leliuko skano, sake jam 12sav ir 3 d. ar gali but taip kad pastojau diena pries menesines? ar visgi kuri ankstesne data? nebesigaudau visai.. padekit... sad.gif

Šiaip pagal skaną nėštumo pradžia spalio 6 d. Nuo tos dienos skaičiuoja nėštumo savaites.
Rašo, jog mažiausia tikimybė pastoti yra 9 dienos iki naujų mėnesinių http://www.spa.lt/7_kalendorinis.phtml
Dar pagalvokit, ar spalio vidurį neturejot lyt.santykių
Atsakyti