Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai-Atsakymai apie gyvenimą Vokietijoje

QUOTE(Blümchen @ 2015 01 21, 08:28)
bet man atrodo, kad ne visada yra imanoma uzsienyje prisijungti  g.gif mamai viena karta neisejo, tai paskui kazkaip ten turedavo pasidaryti, kad uzsienyje galiotu ta kortele.

na dar graziau doh.gif tikiuosi, kad prie ko nors prisijungsiu, nes net nezinau ar interneta turesiu, tai dar paskui artimieji i interpola kreipsis, kad dingau be zinios doh.gif

Gal nebent jusu mama roamingo nebuso pasijungus, tai del to jai neisejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2015 01 21, 08:08)
na dar graziau  doh.gif tikiuosi, kad prie ko nors prisijungsiu, nes net nezinau ar interneta turesiu, tai dar paskui artimieji i interpola kreipsis, kad dingau be zinios  doh.gif

Gal nebent jusu mama roamingo nebuso pasijungus, tai del to jai neisejo  g.gif

kai busi cia nusipirk aldi sim kortele ten jau 10 e ,pasidarysi uz 5e interneta ir be problemu ,nors kokiu wats app pabendrausi ,arba kistuka internetini aldi uz 24e su nr tai i leptopa pasijungtum..
Atsakyti
Jei roamingas pajungtas bus, prijungs automatiskai,uosvis berods Bite o gal tele2 atsivezes buvo prie eplius pajungta buvo 4u.gif
Atsakyti
Laba,

MB dirba Vokietijoje, o aš dirbu ir gyvenu su vaiku Lietuvoje. Kokius dokumentus jam reikia pristatyti Vokietijoje, kad taikytų pajamų mokesčio lengvatas dėl mūsų? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(blondziuke @ 2015 01 22, 11:54)
Laba,

MB dirba Vokietijoje, o aš dirbu ir gyvenu su vaiku Lietuvoje. Kokius dokumentus jam reikia pristatyti Vokietijoje, kad taikytų pajamų mokesčio lengvatas dėl mūsų? Ačiū.

persiskaitysi sita tema ir rasi atsakyma i savo klausima.
Atsakyti
Sveikos, kur galima pasiskaityt apie tvarka-kada pietu miego laikas, nakties, ...
kada kaimynai gali triuksmaut ir tt
zinau tai, bet gal ten yra kazkas daugiau parasyta.
yra kazkoks laikas kai galima tik Zimmerlauftstarke Tv ziuret it tt(jei teisingai parasiau, neturiu vokiskos klaviaturos dar vis) ka reiskai tas kambario garso...kad nesiektu tas garsas kitu butu turbut ..
man vakar mano kaimynas virs manes pradejo 1 k benlst virs galvos, kai su vaiku truputi garsiau santykiu aiskintis pradejau smile.gif tai buvo apie 18.00
balsa pakeliu daznai, bet tai buna 1-2 min, nu gal 2 k per diena. esu isitikinus, kad taip elgtis galiu, niekam netrukdau.
yra vienas veikejas name gerai kad jis kitoj namo pusej, man netrukdo, bet tie kas gyvena po ir virs jo........ as cia gyvenu 3 metus ir jis periodiskai 2-5 k per metus disco surengia. nuomuotojas nereaguoja. Ka tokiu atveju kaimynams daryt ? Rinkt parasus ir nest i Ordnungsamt ? Tik nesijuokit, as cia is galvos parasiau 4u.gif
Atsakyti
Savanna, iveskit i google, Ruhezeiten.
Siaip ramybes laikas 22 val ir iki 6 ryto.
Iki to laiko gali daryt ka nori ir jei kaimynui nepatinka, tai cia jau jo bedos ax.gif
Mano kaimynas viena karta su savo drauge taip riejosi 23.30 val., tai as iskvieciau policija, nes neprivalau klausytis ju rietyniu, tada buvo ramu.
O del muzikos, jei tai ne daznai kartojasi, tai galima ir viena aki uzmerkt..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tybuka: 23 sausio 2015 - 14:13
Tybuka, zinau as tai, bet yra kazkoks dar pietu miego laikas lyg 13.00-15.00 tada dar kazkaip tas laikas vadinas..kai negalima su muzikos instrumentais grot,
negalima vezimeliu ir visokio kt griozko laiptinej laikyt...
Atsakyti
QUOTE(Savannaa @ 2015 01 23, 13:45)
Tybuka, zinau as tai, bet yra kazkoks dar pietu miego laikas lyg 13.00-15.00 tada dar kazkaip tas laikas vadinas..kai negalima su muzikos instrumentais grot,
negalima vezimeliu ir visokio kt griozko laiptinej laikyt...


Google viska pasakys mirksiukas.gif
Atsakyti
Skaitykit savo nuomos sutarti.
Atsakyti
QUOTE(Savannaa @ 2015 01 23, 12:58)

yra vienas veikejas  name gerai kad jis kitoj namo pusej, man netrukdo, bet tie kas gyvena po ir virs jo........ as cia gyvenu 3 metus ir jis periodiskai 2-5 k per metus disco surengia. nuomuotojas nereaguoja. Ka tokiu atveju kaimynams daryt ? Rinkt parasus ir nest i Ordnungsamt ? Tik nesijuokit, as cia is galvos parasiau  4u.gif

Pas mus pastoviai mentai ,mustynes lenke balius kelia ,orgijas ,sugyventini ciut ne nudüre(isgyveno,ir nepasake kad ji ) ,istisai zemina kaimynus ,draugeliai myza per balkona ,siuksles skraido per balkona ,ir nieks nepadeda nei mentai ,nei parasai ,nei fotos ar filmavimai ,gal pas jus lengviau kazka iskrapstyt is buto ..
Atsakyti
QUOTE(Tybuka @ 2015 01 23, 15:52)
Google viska pasakys  mirksiukas.gif



dekui


QUOTE(moocho @ 2015 01 23, 16:45)
Skaitykit savo nuomos sutarti.



nuomos sutarti pas man apie tvarka isvis nieko nera ir ta mano sutartis 2 ar 3 lapeliai.
Atsakyti