Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(Rinse @ 2016 01 14, 15:36)
Sveikos merginos,

Noriu patarimo renkuosi is siu fotografu, bet niekur nerandu jokiu atsiliepimu, gal jus pagelbesit? smile.gif
1. Daiva Kiele
2. Tomas Saparis
3. Alvydas Kučas
4. Donata Benevičiūtė
5. Simas Sirutavičius



Linas Dambrauskas!

QUOTE(Twiggy @ 2016 01 14, 17:30)
Gal kokių atsiliepimų apie Žilviną Drevinską turit? https://www.facebook...oto.lt/?fref=ts


Malonus, šiltas ir charizmatiškas fotografas. Puikiai valdo kamerą.
Atsakyti
QUOTE(labasitas @ 2016 01 14, 18:03)
Linas Dambrauskas!


O kodel butent si rekomenduojate? Komentaru nebus, kodel anie netinkami variantai?
Atsakyti
QUOTE(Rinse @ 2016 01 14, 14:36)
Sveikos merginos,

Noriu patarimo renkuosi is siu fotografu, bet niekur nerandu jokiu atsiliepimu, gal jus pagelbesit? smile.gif
1. Daiva Kiele
2. Tomas Saparis
3. Alvydas Kučas
4. Donata Benevičiūtė
5. Simas Sirutavičius



Iš jūsų išvardintų man Donatos nuotraukos gražiausios, idomu pagal ką rinkotės nes išvardintų fotografų nuotraukos kardinialiai skiriasi,primiausia apsisręskite kokios jums patinka wink.gif
Atsakyti
Sveiki, parašius laiškus bei peržiūrėjus apie 40 fotografų darbus, pasirinkau 3, o dabar sunkiausias pasirinkimas... Kaip išssirinkt:( Prašau pagalbos bei nuomonių iš šalies:)
Ačiukas iš anskto.
Taigi renkuosi tarp:
www.gude.lt
www.2beestudio.lt
www.happylifepictures.com
Gal kas turi „gyvu“ atsiliepimų apie darbą su šitais fotografais? Labai dėkinga
Atsakyti
QUOTE(amalta @ 2016 01 18, 09:42)
Sveiki, parašius laiškus bei peržiūrėjus apie 40 fotografų darbus, pasirinkau 3, o dabar sunkiausias pasirinkimas... Kaip išssirinkt:( Prašau pagalbos bei nuomonių iš šalies:)
Ačiukas iš anskto.
Taigi renkuosi tarp:
www.gude.lt
www.2beestudio.lt
www.happylifepictures.com
Gal kas turi „gyvu“ atsiliepimų apie darbą su šitais fotografais? Labai dėkinga


Aš asmeniškai rinkčiaus tik tarp pirmų dviejų. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2016 01 18, 10:53)
Aš asmeniškai rinkčiaus tik tarp pirmų dviejų. smile.gif


Ačiū labai už nuomonę, gal galima plačiau kodėl? smile.gif Kaip sakiau man visos foto jau patapo vienodos nuo ilgo rinkimosi ir visai galva neverda , tai smagu būtų gauti kokius argumentus apie kuriuos gal net nepagalvojau rinkdamasi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(amalta @ 2016 01 18, 10:06)
Kaip sakiau man visos foto jau patapo vienodos nuo ilgo rinkimosi ir visai galva neverda , tai smagu būtų gauti kokius argumentus apie kuriuos gal net nepagalvojau rinkdamasi sad.gif


Jei jau nuotraukos vienodos, tai susitikit su visais savo atsirinktais fotografais, peržiūrėkit pilnas vestuves, pabendraukit ir nuspręskit kas jum labiau "limpa" ir kaip žmogus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinse @ 2016 01 17, 13:36)
O kodel butent si rekomenduojate? Komentaru nebus, kodel anie netinkami variantai?


Jam vieninteliam sekasi perteikti nuotaką kitaip. Stiprią, romantišką, jaunatvišką, o kartais ir valdingą. Atrodo, kad tą akimirką jis gyventų jų gyvenimą ir pateiktų viską iš šono.

O iš išvardintų, man LABAI patiko Donatos nuotraukos.
Atsakyti
QUOTE(labasitas @ 2016 01 18, 14:02)
Jam vieninteliam sekasi perteikti nuotaką kitaip. Stiprią, romantišką, jaunatvišką, o kartais ir valdingą. Atrodo, kad tą akimirką jis gyventų jų gyvenimą ir pateiktų viską iš šono.

O iš išvardintų, man LABAI patiko Donatos nuotraukos.


Tiktai Lino nuotraukos fantastiškos kaip ir kaina (2500 Eur.), bet kas gali tiek leisti tai super, jei mūsų biudžetas talpintu tiek tai be abejonių rinkčiausi tik ji
Atsakyti
Sveikos. Labai rekomenduoju galutinai nuspręsti susitikus su potencialiu fotografu - jeigu darbai, kaina ir apskritai siūlomas paslaugų paketas tenkina, vis tiek labai svarbu pabendraut ir pažiūrėt, ar tai tikrai jums tinkantis žmogus. Dabar dažnai viskas sutvarkoma aklai, internetu, tačiau bendravimas ir tarpusavio supratimas yra labai svarbus..
Atsakyti
QUOTE(aridax @ 2016 01 26, 16:09)
Sveikos. Labai rekomenduoju galutinai nuspręsti susitikus su potencialiu fotografu - jeigu darbai, kaina ir apskritai siūlomas paslaugų paketas tenkina, vis tiek labai svarbu pabendraut ir pažiūrėt, ar tai tikrai jums tinkantis žmogus. Dabar dažnai viskas sutvarkoma aklai, internetu, tačiau bendravimas ir tarpusavio supratimas yra labai svarbus..


Labai pritariu. Mes jau susitike mateme, kad kazkas ne taip, bet Mb sudrebejo balsas pasirinkt kazka kita
Atsakyti
QUOTE(Cuddle @ 2016 01 26, 20:05)
Labai pritariu. Mes jau susitike mateme, kad kazkas ne taip, bet Mb sudrebejo balsas pasirinkt kazka kita


O kodėl negalite pakeisti fotografo? smile.gif
Atsakyti