Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai


Atsiliepimas - Fotografas Redijus Anikanovas


Prieš savo vestuves likus daugiau nei pusę metų pradėjau ieškoti fotografo. Pati labai domiuosi fotografiją ir turėjau nemažai pamokų universitete, todėl fotografo reikalavimai buvo patys aukščiausi. Išssirinkti nebuvo lengva (aišku čia kiekvieno skonis) - pilna ryškių, nenatūralių spalvų, "numuilintų veidų", kad net veide šešėlio nesimato, suvaidintos situacijos, vienas kitą vejasi su žoliapjove ar kuris nors su kokiu kibiru stovi... natūralumo nerasta. O būtent natūralumas ir nesuvaidntos emocijos man patinka ir aš to ieškojau.

Jau beveik išvarvėjo akys, kol radau savo fotografą - Redijus Anikanovas. Net nežinau kiek valandų praleidau žiūrinėdama jo portfolio - puslapis po puslapio, negalėjau atsitraukti. Nuotraukos, spalvos, kompozicija, emocijos, jautrumas ir romantika. Tikrai iš nuotraukų matosi, kad žmogus myli savo darbą. Susitikus su juo, pasirodė nepaprastai šiltas žmogus, toks šiek tiek svajingas, kažkuo priminė vieną mano fotografijos dėstytoją.

Per pačias vestuves, pusę dienos praleidome individualiai fotosesijai. Kankino tik nenumaldomas karštis (buvo apie 33 laipsnius karščio). Nėra lengva ilgai leisti laiką fotosesijai, ir dar per karščius su 5 sluoksnių suknele, tačiau mum buvo labai linksma. Fotografas bendraujantis, malonus.. Buvo pasiruošęs viskam, ko gali prireikti jauniesiems - pleistriukų, siūlų su adata, vandens...net bananų su sausainiais davė biggrin.gif Jau fotografuodamasi jaučiau, kad nuotraukos nuostabios - o vietų parinkimas nerealus. Kai jam reikėjo išvažiuoti - buvo labai gaila, nenorėjome jo paleisti, ir iš svečių labai geri atsiliepimai.

Neseniai gavoe nuotraukas, tai net ašarėlę išspaudė. Nuotraukos nuostabios. Jos idealiai išdirbtos, apšvietimas, tonas, kompozicija iki paskutinių detalių. Nuoširdžiai rekomenduoju fotografą Redijų Anikanovą. Toms kurios nori prisiminti natūralias akimirkas, o ne kaip ant šieno kupetos pasodino fotografas ir nufotkino.


P.S Susidomėjusioms, numesiu mūsų albumėlio nuorodą, į AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giulla @ 2014 08 31, 21:17)

P.S Susidomėjusioms, numesiu mūsų albumėlio nuorodą, į AŽ  4u.gif

labutis, kokiam mieste? jei negaila imeskit nuorodele... gal ir jei nepaslaptis pasakykit orientacine kaina, tikrai aktualu, kitiems metams, kai keicias viskas i eura blush2.gif
Atsakyti
Musu vestuves fotografavo fotografai Lina ir Mindaugas, o ju nuotraukas galit paziureti
www.linosfoto.lt

Mums ir nuotraukos patiko, ir patys fotografai labai malonus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giulla @ 2014 08 31, 21:17)
Atsiliepimas - Fotografas Redijus Anikanovas



Nors mes savasias vestuves atsokom pernai, bet vis pasmalsauju kas kokius fotografus renkasi, nezinia gal prireiks fotografo paslaugu kokiai nors seimos sventei.

Tai va, perziurejau Redijaus nuotrauku albuma, nuotraukos tikrai grazios, emocingos, tik abejociau del ju spalviskumo, matyt, toks savitas stilius. Taip, dabar tos spalvos atrodo idomios (as kalbu apie nespalvotas nuotraukas), bet kaip jos atrodys po 10metu, tai nezinia. Del to mes rinkomes fotografus, kuriu spalvotos nuotraukos butu grazios, t.y. spalvos atitiktu tikrove ir pan.
Mes savo fotografais labai patenkinti, bet praejus metams, galiu kitoms pasiulyti apgalvoti siuos niuansus.
Vestuves, tai ne tik nuotakos svente, bet ir jaunojo. man labai gaila, kad manojo nuotrauku, kur jis butu vienas pats, vos viena dvi. O manes apsciai. Vyrai lieka vyrais, bet ir nespjauna turet asmeniska savo nuotrauka.
Perziurint fotografu darbus, atkriepti demesi kiek is ju sudaro vien tik jaunuju nuotraukos. Pavyzdziui, jei yra palyda, tai kiek nuotrauku su palyda ir kiek vien tik jaunuju. Atminkit, kad smagios nuotraukos yra smagios, ju noris turet, bet reminsit tik savo poros nuotrauka.
Pergalvokit su kuo noretumet turet atskira nuotrauka ne tik sveikinimo metu, tai gali buti sese, tevai, geriausia drauge ir pan
Nebijokit siulyt savu ideju
O svarbiausiai atsipalaiduokit ir vietomis nebijokit pozuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elise @ 2014 09 01, 09:53)
Nors mes savasias vestuves atsokom pernai, bet vis pasmalsauju kas kokius fotografus renkasi, nezinia gal prireiks fotografo paslaugu kokiai nors seimos sventei.

Tai va, perziurejau Redijaus nuotrauku albuma, nuotraukos tikrai grazios, emocingos, tik abejociau del ju spalviskumo, matyt, toks savitas stilius. Taip, dabar tos spalvos atrodo idomios (as kalbu apie nespalvotas nuotraukas), bet kaip jos atrodys po 10metu, tai nezinia. Del to mes rinkomes fotografus, kuriu spalvotos nuotraukos butu grazios, t.y. spalvos atitiktu tikrove ir pan.
Mes savo fotografais labai patenkinti, bet praejus metams, galiu kitoms pasiulyti apgalvoti siuos niuansus.
Vestuves, tai ne tik nuotakos svente, bet ir jaunojo. man labai gaila, kad manojo nuotrauku, kur jis butu vienas pats, vos viena dvi. O manes apsciai. Vyrai lieka vyrais, bet ir nespjauna turet asmeniska savo nuotrauka.
Perziurint fotografu darbus, atkriepti demesi kiek is ju sudaro vien tik jaunuju nuotraukos. Pavyzdziui, jei yra palyda, tai kiek nuotrauku su palyda ir kiek vien tik jaunuju. Atminkit, kad smagios nuotraukos yra smagios, ju noris turet, bet reminsit tik savo poros nuotrauka.
Pergalvokit su kuo noretumet turet atskira nuotrauka ne tik sveikinimo metu, tai gali buti sese, tevai, geriausia drauge ir pan
Nebijokit siulyt savu ideju
O svarbiausiai atsipalaiduokit ir vietomis nebijokit pozuoti smile.gif



Na maniskio nuotrauku tikrai nemazai, gal net tiek pat kiek ir mano, ir be abejo musu abieju labai daug nuotrauku, taciau tikrai visi sveciai liko nufotografuoti, taip pat su visom porom ar seimom atskirtai dar fotografavomes, ir siaip uzgaude graziu momentu draugu, giminiu smile.gif labai buvau patenkinta. o del spalvingumo, na kiek apziurejau kitus fotografus, nuotraukos nerealiai uzkontrastintos, man kaip tik Redijaus naturalesnes atrodo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giulla: 02 rugsėjo 2014 - 22:51
Sveikos, gal kas kokiu komentaru turi apie siuos fotografus?

Mantas Pra photography http://www.mantaspra.com/
Photo by Adamas http://www.adamas.lt/
Jurgitos dizainas http://www.jurgitosd...lt/apiemane.php
VidūnoFoto http://vidunofoto.blogspot.com/

Visi jie is Klaipedos krasto. gal jus fotografavo, kokie atsiliepimai?
Atsakyti
mes užsisakėm www.kemel.lt 4u.gif
Atsakyti
Mes turėjom http://www.paradoksas.lt/
Nuotraukų dar nemačiau, bet pats bendravimas vestuvių dieną, buvo super !! smile.gif
Atsakyti
Merginos, o as noriu pasakyti labai dideliu ACIU fotografei Linai is slstudija.lt smile.gif jos nuotraukos nerealios, gave neatsiziurime! labai sauni moteris, vestuviu diena buvo tikras varikliukas, visus isjudino, labai super! smile.gif neatsiziurime savo nuotrauku, o ziurint foto filmuka pirmuosius kartus, asaros tekejo upeliais... wub.gif tikrai rekomenduoju ir zinau, kad si fotografe dar ne karta bus kvieciama i musu naujos seimos sventes wub.gif

P.S. temos neseku, tad galite klausti az
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2014 09 12, 08:59)
zinau, kad si fotografe dar ne karta bus kvieciama i musu naujos seimos sventes  wub.gif



Po vestuvių buvo jau pas mus švenčių, bet tie patys fotografai, kurie vestuves fotkino, tiesiog nebeįdomu ax.gif
Atsakyti
Mes noretume rekomenduoti fotoidile.lt (fb profilyje daugiau nuotrauku). Be galo siltas bendravimas, daznai taise suknele, ko daryti neprivalejo. Fotografavimasis buvo malonus ir nevarginantis. Gavome jau kelias nuotraukas, likome suzaveti.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 09 12, 10:10)
Po vestuvių buvo jau pas mus švenčių, bet tie patys fotografai, kurie vestuves fotkino, tiesiog nebeįdomu ax.gif

kiekvienam savo, as esu lojali ir jei nusiperku daikta ar paslauga, ji buvo kokybiska ir atitiko mano poreikius, nedvejodama griztu i ta pacia parduotuve ar pas ta pati paslaugu teikeja 4u.gif
Atsakyti