Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Sakyčiau, kreipkitės į fotografą (-ę), pasakykit, kad sužinojote, kad jūsų matytos foto buvo vogtos ir todėl atsisakote jo (-s) paslaugų - tokiu atveju turite teisę atgauti visus sumokėtus pinigus (užtstatą). Nemanau, kad turi kokių nors šansų laimėti tokį ginčą. Jei apgaulės nebūtų, būtų kitas reikalas.

Gerai, kad dar laiku sužinojote.

QUOTE(uzgauta.tyla @ 2015 02 03, 01:08)
Turi pilną teisę nutraukti sutartį, ypač jei jis tau rodė tas nuotraukas, kaip darytas savo. Jei rodė tikrai savo nuotraukas, kurias darė, tada prarasit užstatą, bet galėsit atsisakyti. Nors aš nedvejočiau ir iškart pasakyčiau, kad nebenoriu jo. Save gerbiantys žmonės nevagia kitų nuotraukų ir jomis nereklamuoja savęs.

Atsakyti
QUOTE(uzgauta.tyla @ 2015 02 03, 00:08)
Turi pilną teisę nutraukti sutartį, ypač jei jis tau rodė tas nuotraukas, kaip darytas savo. Jei rodė tikrai savo nuotraukas, kurias darė, tada prarasit užstatą, bet galėsit atsisakyti. Nors aš nedvejočiau ir iškart pasakyčiau, kad nebenoriu jo. Save gerbiantys žmonės nevagia kitų nuotraukų ir jomis nereklamuoja savęs.



Siaubas. Neįtikėtina, kad turi žmonė tiek įžūlumo viešai rodyt vogtas foto. Jūs tikrai nepergyvenkit, nutraukti sutartį turite teisę, nes fotografas pateikia melagingą info savo puslapyje. Ar yra koks nors punktas sutartyje, kad esate susipažinę su fotografo darbais ir esat matę jo darbus? jei toks punktas 9ar panašus) būtų, tai tada tikrai turi atiduoti užstatą be problemų jokių/
Atsakyti
Ačiū visoms už patarimus.
Su fotografu pavyko susitarti gražiuoju. Užstatą jau atgavau.

Beliko tik vėl išsirinkti fotografą...
Atsakyti
QUOTE(Almukas:* @ 2015 01 31, 14:11)
Sveikos merginos smile.gif  mes šiai vasarai savo vestuvėms ieškome fotografo,kaip ir viena nusižiūrėjom, tačiau būtu įdomu sužinoti ka manote apie jį,teisingiau jo daromas foto  biggrin.gif  gal bus lengviau apsispręsti  mirksiukas.gif      http://rvmomento.wix.com/vestuves

mane taip pat jie domina. negi nėr atsiliepimų?
Atsakyti
Tikiuosi, bent kiek pagelbesiu nuotakoms paieskas:
Jeigu tekeciau dar karta rinkciausi Lina Aiduke https://www.facebook...ography?fref=ts
Taip pat zaviuosi Kokkino-foto fotografes darbais.
Simpatijos Redijus Photography, Eva Grin
Bohemiskos sielos poroms Raggana Photography
Crazy/selmiskoms porelems geras variantas Fotostudija.org
QUOTE(FoxLady @ 2014 06 25, 14:37)
Sveiki,
Gal zinote fotografu kurie daro pasteliniu spalvu nuotraukas?
Fotopastele per brangu, ieskau ekonomisko varianto, fotografas nebutinai labai zinomas, gali buti ir megejas smile.gif

Pudra photography, Noisy home photography, Poema.lt , Monika Gete photography.
QUOTE(gupija2013 @ 2014 08 24, 17:31)
Fotografas turi sužiūrėti šleikutes, dirželius ar užtrauktukus? Čia rimtai? Man pora kartų fotografė pataisė suknutę, už ką aš jai labai dėkinga, bet tikrai nemaniau, kad tai įeina į fotografo pareigas.

Jeigu vyktu eiline fotosesija greiciausiai nebutu sunku fotografui tokius dalykus suziureti, bet vestuvese tempas kiek kitoks, veiksmo daug, zmoniu kieki suvaldyti tenka gan dideli, tad taip, visiskai normalu, kad fotografas nesuziuri visu smulkmenu. smile.gif
QUOTE(Amise @ 2014 08 24, 18:36)
Svarbiausia BENDRAUT su fotografu per susitikimą renkantis ar jau išsirinkus, aptart tai ko nori, ko tikies, ką daro ir ko nedaro, KAIP tvarko nuotraukas ir tada nebus nesusipratimų ir verksmų dėl nuotraukų smile.gif

butent, svarbu bendrauti ir aiskiai apibrezti ko tikites, kas patinka, kas ne ir t.t..


O siaip tai nuotakas uzjauciu, dabar kai tokia pasiula, tikiu, ieskant to vienintelio galva apsisuka. Kai as tekejau buvo viskas paprasciau, buvo keletas ryskesniu fotografu ir tik reikedavo paskubet norint gauti reikiama data biggrin.gif
Grazios visoms sventes linkiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gintiq @ 2015 02 04, 22:53)
mane taip pat jie domina. negi nėr atsiliepimų?


Praeitais metais mano puseseres vestuves fotkino sis fotografas,tai pasirode labai profesionalus smile.gif kadangi pusesere su vyru nera priprate pozuoti,tai jis kuo puikiausiai gaude ju emocijas vestuviu eigos metu,tai tokios grazios emocijos buvo uzfiksuotos nuotraukose,nestatiskos foto,kaip buna pas kitus doh.gif ir pats kaip zmogus malonus,mielai patare kur fotosesija daryti,kaip pozuoti mirksiukas.gif sia vasara teks dar karta susitikt su siuo fotografu,nes ji nusisamde mano drauge savo vestuvems thumbup.gif Taigi tikrai galliu ir jums ji rekomenduoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Wikutewi @ 2015 02 05, 13:20)
Praeitais metais mano puseseres vestuves fotkino sis fotografas,tai pasirode labai profesionalus  smile.gif  kadangi pusesere su vyru nera priprate pozuoti,tai jis kuo puikiausiai gaude ju emocijas vestuviu eigos metu,tai tokios grazios emocijos buvo uzfiksuotos nuotraukose,nestatiskos foto,kaip buna pas kitus  doh.gif  ir pats kaip zmogus malonus,mielai patare kur fotosesija daryti,kaip pozuoti  mirksiukas.gif  sia vasara teks dar karta susitikt su siuo fotografu,nes ji nusisamde mano drauge savo vestuvems thumbup.gif  Taigi tikrai galliu ir jums ji rekomenduoti  ax.gif

oi labai smau, kad teigiamai atsiliepiate, dar nepasirašyta sutartis, bet ir ieškot jau pabodo, tokia gausybė fotografų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wikutewi @ 2015 02 05, 13:20)
Praeitais metais mano puseseres vestuves fotkino sis fotografas,tai pasirode labai profesionalus  smile.gif  kadangi pusesere su vyru nera priprate pozuoti,tai jis kuo puikiausiai gaude ju emocijas vestuviu eigos metu,tai tokios grazios emocijos buvo uzfiksuotos nuotraukose,nestatiskos foto,kaip buna pas kitus  doh.gif  ir pats kaip zmogus malonus,mielai patare kur fotosesija daryti,kaip pozuoti  mirksiukas.gif  sia vasara teks dar karta susitikt su siuo fotografu,nes ji nusisamde mano drauge savo vestuvems thumbup.gif  Taigi tikrai galliu ir jums ji rekomenduoti  ax.gif


Ir man šis komentaras padėjo greičiau apsispręsti thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena,
norečiau isgirsti Jūsų nuomuonę ir patarimą.
Ką manote apei šituos fotografus?
http://www.fotoandriaus.lt/ Andrius Kavaliauskas
ir
http://www.fotogidas...viu-fotografas/

Gal esat kuri susidūrus su šiais forgrafais ir galėtumėt išreikšt savo nuomuonę. Būčiau labai dėkinga smile.gif
Atsakyti
Gal žinot kokio fotografo šis logotipas?

user posted image
Atsakyti
Rūtos Dokšienės, www.rstilius.net.
Atsakyti
Dėkui smile.gif
Atsakyti