Įkraunama...
Įkraunama...

Visannette

Visannette – tai preparatas, skirtas gydyti endometriozei (skausmingiems simptomams, kurie atsiranda dėl ne gimdoje susidarančių gimdos gleivinės audinių). Visannette sudėtyje yra hormono − progestogeno dienogesto.



Dalinames informacija apie vaistu salutini poveiki ir efektyvuma.
Atsakyti
Geriu situos vaistu jau 6 menesius, pradzia buvo sunki, bet dabar jauciuosi puikiai, jau pamirsau ka reiskia mm "malonumai " reiktu daryt pertrauka , bet biski bijau kad endo vel ragus parodys smile.gif
Atsakyti
Kur siuos vaistus galima isigyti? Reikalingas receptas?
Atsakyti
QUOTE(P.A.R.I.S @ 2014 04 23, 10:47)
Kur siuos vaistus galima isigyti? Reikalingas receptas?


Betkurioj didesnej vaistinej 4u.gif tik kaina ju...
Receptas reikalingas tik kompensacijai gauti, kompensuojama turint 3-4 stadija 4u.gif

http://www.vaistai.l...
Atsakyti
QUOTE(P.A.R.I.S @ 2014 04 23, 13:47)
Kur siuos vaistus galima isigyti? Reikalingas receptas?

Reikalingas receptas. Jos apie 200lt kainuoja, bet jei endo yra 3-4 stad-kompensuojamos. Galutine kaina palyginus simboliska:)
Papildyta:
Kokyte, pilna kaina mokant nereikia recepto??
Atsakyti
QUOTE(Myllia @ 2014 04 23, 11:00)
Reikalingas receptas. Jos apie 200lt kainuoja, bet jei endo yra 3-4 stad-kompensuojamos. Galutine kaina  palyginus simboliska:)
Papildyta:
Kokyte, pilna kaina mokant nereikia recepto??


As tikrai esu pirkus be recepto pilna kaina
Atsakyti
QUOTE(Myllia @ 2014 04 23, 14:00)
Reikalingas receptas. Jos apie 200lt kainuoja, bet jei endo yra 3-4 stad-kompensuojamos. Galutine kaina  palyginus simboliska:)
Papildyta:
Kokyte, pilna kaina mokant nereikia recepto??

Paskaicius pyktis ima,man buvo paskirtas Visanete vaistas bet gydytojas net neuzsimine kad jis kompensuojamas verysad.gif pas mane IVstad.endo
Tik dabar cia paskaicius suzinojau kad jis komensuojamas,o vartojau ji 1,5 metus pilna kaina mokedama gun_bandana.gif bash.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliukass1220 @ 2014 05 18, 17:22)
Paskaicius pyktis ima,man buvo paskirtas Visanete vaistas bet gydytojas net neuzsimine kad jis kompensuojamas verysad.gif  pas mane IVstad.endo
Tik dabar cia paskaicius suzinojau kad jis komensuojamas,o vartojau ji 1,5 metus pilna kaina mokedama gun_bandana.gif  bash.gif

Jei neklystu, tai jas visai neseniai pradejo kompensuoti, ar tik ne nuo sausio men.
Rutuliukass , gerete be pertrauku?
Atsakyti
QUOTE(Myllia @ 2014 05 18, 17:29)
Jei neklystu, tai jas visai neseniai pradejo kompensuoti, ar tik ne nuo sausio men.
Rutuliukass , gerete be pertrauku?

Aaaa nu jei nesenai tai ir pyktis prais nes as juos geriau pries tris metus,o geriau be pertrauku
Atsakyti
QUOTE(rutuliukass1220 @ 2014 05 18, 18:02)
Aaaa nu jei nesenai tai ir pyktis prais nes as juos  geriau pries tris metus,o geriau be pertrauku

tu juos gerei is kart po lp? kiek laiko buvo praeje nuo ju gerimo pabaigos iki kitos lp? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Myllia @ 2014 04 22, 19:33)
Visannette – tai preparatas, skirtas gydyti endometriozei (skausmingiems simptomams, kurie atsiranda dėl ne gimdoje susidarančių gimdos gleivinės audinių). Visannette sudėtyje yra hormono − progestogeno dienogesto.
Dalinames informacija apie vaistu salutini poveiki ir efektyvuma.


Laba diena.norejau jusu paklausti,kokio dydzio ar kaip isplitusi buvo jusu liga?pas mane ji 4st,bet isplitusi i daugeli organu.

Atsakyti
Sveikos, aš irgi "gavau" šitų vaistų. Pas mane endo 4 stadija. Dabar geriu jau daugiau nei savaitę, tai pradėjo pykint šiek tiek. Pavalgau, po kiek laiko praeina. Tiesa alkio jausmas dingo. Kai aš kūda, tai bijau kad visai degtuku pavirsiu. Beje, aš priklausau tai kategorijai žmonių, kurie beveik visada patenka į tą šalutiniai poveikiai pasireiškė 1-10 iš 1000 žmonių, tai kitoms šalutinių poveikių gali iš viso nepasireikšti.

dangira1, o labai svarbu, kiek pas kitas tos endometriozės yra? Aš paskutinį kartą operuota 2011 12, tai tikrai nežinau kaip viskas dabar atrodo, bet maniškė endo buvo visada slopinama hormoniniais vaistais ir tai vėl turiu cistų ant kiaušidžių, o kitur gi sunku pamatyti. Darė pilvo organų echo, tai lyg ir nieko blogo kitur nematė...

Beje, visannette kompensuojama visoms, kurios operuotos ir išraše aiškiai įrašyta 3 arba 4 stadija. Mano gyd. dar minėjo, kad cistų nenaikina, bet pabandyti verta, juo labiau, kad girdėjau daug teigiamų atsiliepimų nestuke.gif
Atsakyti