Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus!

nu tinginys iš kameros visai kitaip valgosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 08 02, 20:51)
niu va jau ragavom varskini tingini, ir  g.gif siaip skanus, tik perriebus, sekanti karta tikrai desiu mazesnio riebumo ir maziau sviesto, ir imsiu varske pakeliuose paprasta, o ne musu svelnia  ax.gif bandysiu dar kada kol gausis gerai  biggrin.gif


Aš tai visada dedu liesą varškę ir sviestą dedu "Ventos", bet ne visą pakelį, nors varškės imu 500g ir sausainių daugiau dedu.
Atsakyti

Aš tai svečiams į gamtą prikepiau Sonatinos sluoksniuotos tešlos lazdelių su bekonu, sūrio ir čili sausainiukų ir sausainiukų su lydytu sūriu. Viskas labai greit dingo nuo stalo. Be to greit negenda. thumbup.gif Tiko ir vaikams, ir vyrams prie alaus. O vyras buvo sukėlęs pavojų, kad į gamtą iš vis nieko neliks, kai paragavo lazdelių su bekonu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žemaika: 02 rugpjūčio 2006 - 21:44
Sonatina, išbandžiau keksiukus su avietėm ( bet jų neturėjau tai dėjau razinas) lotuliukas.gif Super skonis, o ir iškilo labai gerai, nors nesitikėjau ir pirmą kartą keksiukus dariau tongue.gif Šeimyna greitai juos sutvarkė, aš tik spėjau vieną paragaut lotuliukas.gif Kitą kartą kepsiu iš dvigubos normos thumbup.gif

Ačiū už šaunius receptus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sonatina, o jei į vištieną jogurto padaže dėčiau Vilniaus padažą mėsom g.gif

Negavau tokio kokio reikia verysad.gif
Atsakyti
nengamo, iš saldumynų daryčiau gal kokį keksą ar sausainius, kad neištežtų... Dar, žinoma, tiktų užkandėlės iš sluoksniuotos tešlos, kaip rašė Žemaika... Iš salotų gal tiktų Itališkos salotos g.gif

Žemaika, ačiū smile.gif

Burtininke, smagu, kad keksiukai patiko smile.gif Ir gerai, kad sugalvojai, kuo pakeisti avietes ax.gif

rutulux, ramiai biggrin.gif Iš esmės tas padažas mums labiausiai patinka, bet aš dariau su visokiais kitokiais ir viskas buvo OK smile.gif Merginos netgi darė sumaišiusios majonezą su jogurtu ir prieskoniais, taip kad improvizuok smile.gif

Shiduh, ir aš kažkaip neprisimenu tokių sausainių biggrin.gif Manau, kad čia kažkieno kito receptas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatina: 03 rugpjūčio 2006 - 08:47
Iškepiau kotletus su suflė, visiems labai patiko, net ir nelabai mėgstantiems kotletus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 02, 20:25)

O šįvakar valgėme "Balandėlių" apkepą... Labai mėgstu balandėlius, bet juos daryti daug terlionės, tad kadaise radau šį receptą ir iki šiol neatsidžiaugiu rolleyes.gif

user posted image

„Balandėlių“ apkepas



as irgi megstu balandelius (kaip tik juos siandien darysiu), tik nemegstu terliotis su jais... tai as darau taip:
kopusta supjaustau smulkiai ir troskinu, o is mesos ir ryziu darau tokius kukulius, juos apverdu, nugraibau putas, tada sudedu kopustus ir troskinu, o baigiant troskinti sudedu prieskonius, tomato padaza ir pan. mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai va, mano tinginys tuoj eis į šaldiklį. Jau sėdžiu visa apsiseilėjusi user posted image. Ir merginos iš "Minus 10" nervuojasi hihihi.gif

QUOTE
nevarginsiu jusu, sory 4u.gif

Stebėjau iš šono, bet dabar nebesusilaikau. Seniai reikėjo tamstai iš čia šiaušt su savo negatyviom emocijom cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hestija: 03 rugpjūčio 2006 - 16:17
Nemazai isbadziau Sonatinos recepteliu, visi thumbup.gif Tik pyragas trupinelis su varske visiskai nesigavo schmoll.gif o dar dariau is dvigubos normos doh.gif ai, bet man pyragai niekada neiseina, galvojau gal sisyk pasiseks... doh.gif

Tiesa- varskinis tinginys- super 4u.gif
Atsakyti
Na ką, merginos, aš jau atnaujinau pirmąjį šios temos puslapį ir sukėliau nuorodas į visus receptus smile.gif

Spurgita, smagu, kad kotletai patiko 4u.gif

Neryte, reikės išmėginti ir tavo "balandėlių" variantą biggrin.gif

paprasta, ir kaip apkepas? g.gif

Hestija, mačiau, kad neblogų rezultatų pasiekei "Minus10", tad gali ir panervuoti merginas biggrin.gif

renren, o kas konkrečiai nesigavo? g.gif



Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 03, 19:06)

paprasta, ir kaip apkepas? g.gif




man labai patiko, tik vyras pageidavo kitą kartą daugiau mėsos lotuliukas.gif lotuliukas.gif (aš dariau iš pusės porcijos) thumbup.gif
Atsakyti